Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Nowa wersja forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/nowa-wersja-forum-31631/)

Kasprzak 21.02.2004 18:02

średnio mi sie podoba...
przyzwyczailem sie do stylu Sid`a.
Byl bardzo dobry...teraz na nowo trzeba sie przyzwyczajac, a mam wrazenie ze chodzi wolniej,ale momentami (pewnie to u mnie)
i nie podoba mi sie ze linki sa na taki perfidny niebieski, podobal mi sie ten poprzedni, a i mam ten sam problem co Yankee z tymi stronami

woitas 21.02.2004 18:09

teraz lepiej.
tak może zostać.

Sprezyn 21.02.2004 18:24

a bardzo przepraszam ale co sie tu dzieje??
Gdy przegladam forum pod opera to odswieza
mi sie co jakies 10 sekund - krew mnie zalewa.
A nowosciom jeszcze sie nie przyjrzalem -
- no bo jak jesli mi sie ciagle odswieza fuck

kraluk 21.02.2004 18:31

Znów się przyzwyczaiłem i znów zmienili... Mi też brakuje tego żółtego :) A tak to nijako :). I za dużo jest angielskiego w ustawieniach...

Patrix 21.02.2004 18:31

eee, opcja cytowania kogos wyglada koszmarnie, chyba po dluzszym zwiedzaniu tego stylu zminie zdanie...

styl Sida (chociaz tez nie uzywalem) byl juz duzo lepszy :|

matteo 21.02.2004 18:37

No widzę, że nareszcie ktoś się wziął do roboty ;)
Zmiany powolutku, ale już je zauważam - tak trzymać ...
Tylko jeszcze sporo brakuje do pełnego sukcesu.

Aha, proponuje rozjaśnić czcionkę podpisów, żeby nie zlewały się z właściwym
tekstem - najlepiej tak, żeby były o kilka tonów ciemniejsze od tła.


P.S. Jeszcze ktoś odpowiedzialny mógłby pisać, jakie zmiany
zaszły, bo nie chce mi się tego wszystkiego szukać.

andrzejj9 21.02.2004 18:49

Szczerze mowiac poprzednia wersja bardziej mi sie podobala. Tzn. nie chce krytykowac, nie przyjrzalem sie dokladnie zmianom, jakie ewentualnie zostaly wprowadzone, ale wyglad wizualny kompletnie mi nie lezy. Poprzednio uzywalem tematu Sida i naprawde mi sie on podobal, to, co widze teraz jest dla mnie po prostu takie... nijakie.

Dolaczam sie do propozycji wyzej, aby wyglad, jaki jest teraz byl dodatkowa opcja, a nie obowiazkiem.

I jeszcze jedno - po co wlasciwie te zmiany zostaly wprowadzone? Przeciez od dluzszego czasu wszystko wyjatkowo dobrze dzialalo, przynajmniej od strony uzytkownikow ???

RoKFoR 21.02.2004 18:50

moim zdaniem powienien byc dalej dostepny styl Sid'a, a ten nowy powienien byc do wyboru.

-Sid-The-Rat=> 21.02.2004 18:53

ja tez nie wiem czemu sa te zmiany
moj styl nie dziala z ta wersja rc forum - i moj styl nie wroci - zrobienie go zajelo mi 3 tyg - nie widze sensu poswiecania kolejnych 3 tygodni na cos co przy powiewie wiatru poleci do kosza
ps. u mnie jakos nie widac tych zmian na lepsze - caly czas to samo co rano - czyli szaroniebieskonijako

matteo 21.02.2004 19:37

Cytat:

Napisany przez -Sid-The-Rat=>
nie widze sensu poswiecania kolejnych
3 tygodni na cos co przy powiewie wiatru poleci do kosza

Wyczuwam wściekłość w stosunku do tej decyzji? Mam rację? ;)

P.S. Też nie wiem po jakiego grzyba pojawiły się te zmiany.

-Sid-The-Rat=> 21.02.2004 19:45

stosunek emocjonalny zarezerwowany mam do rzeczy dla mnie waznych - czyli nie, wsciekly nie jestem

Nol 21.02.2004 19:59

Cóż, moje zdanie niewiele wniesie merytoryki do dyskusji...

Nowa wersja jest po prostu obrzydliwa. Przede wszystkim mało przejrzysta i tragicznie dopasowana pod względem kolorystycznym. Poprzedni styl Sida był naprawdę dobry - było wyraźnie widać co, gdzie i jak. Odpowiednie elementy były dobrze wyróżnione, dzięki czemu oko automatycznie wychwytywało rzeczy ważne. Teraz to po prostu wiejski tuning. Mam nadzieję, że sprawa się poprawi.

/||\aster 21.02.2004 20:09

niestety musze zmienic moje poglady (nie dlatego ze sie wszystkim nie podoba)
Ta pogrubiona czcionka na stronie glownej to chyba jakis Graphic Designer dobieral, przeciez ona sie nie trzyma ku.py

wogole po co to "ulepszac" ?
Zeby nie mulilo? Mi muli przez reklamy (tzn jeszcze z 3minuty pomuli bo zaraz instaluje zone alarm zeby sie ich pozbyc)

EDIT: FUJJJJJJ

Ormianin 21.02.2004 20:10

Cytat:

Napisany przez Nol
Cóż, moje zdanie niewiele wniesie merytoryki do dyskusji...

Nowa wersja jest po prostu obrzydliwa. Przede wszystkim mało przejrzysta i tragicznie dopasowana pod względem kolorystycznym. Poprzedni styl Sida był naprawdę dobry - było wyraźnie widać co, gdzie i jak. Odpowiednie elementy były dobrze wyróżnione, dzięki czemu oko automatycznie wychwytywało rzeczy ważne. Teraz to po prostu wiejski tuning. Mam nadzieję, że sprawa się poprawi.


Od dawien dawna przegladam forum, bylo kolejne zmiany, akceptowalne... ale to... to... to jest nieporozumienie...

Jakos stracilem ochote na odwiedzanie forum, wiec tak sobie wydumalem ze chodzilo pewnie o to aby czesc userow stad wywialo

pozdrawiam

nimal 21.02.2004 20:42

LOL Panowie, wyjsc na pier.... Targi i po powrocie nie mozna poznac ulubionej strony :)
mi tam zmiany sie podobaja :) na razie tylko w domciu na IE, ale wsio mi lata (a nie latalo - czyzby to byla wina wygladu - az wierzyc sie nie chce), kolorki stonowane i ladne, wsio czytelne i nie kuje w oczy
gratulacje Panowie :)
:piwo:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.