Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Nowa wersja forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/nowa-wersja-forum-31631/)

Stef 21.02.2004 21:29

eeeeeeeeeeee.taki moj komentarz
czyli nie podoba mi sie. tamta wersja byla jakas lepsza.......moze to kwestia przyzwyczajenia
za jakis czas zobaczymy

-Sid-The-Rat=> 21.02.2004 21:34

tak sobie ze zbiegiem zastanawialismy sie czy nimal oglada inne forum - no i wlaczylismy IE
no i faktycznie - na IE jest inaczej niz na mozie/operze

bez komentarza

frog 21.02.2004 21:35

Mnie rownie jak ziomkowi nimalowi przypadlo do gustu :) Ale z checia poszukam wad i dam znac ;) :zeby: :podbite: :-o :idea: (test emotek ;) dzialaja chyba :D

nimal 21.02.2004 21:39

Sidu - nawet napisalem ze na IE tylko patrzylem
Operke mam tylko w pracy - w poniedzialek obejze ;)

Frogu - my chyba wogule mamy zblizone poczucie estetyki - nie pierwszy raz nam sie jednoczesnie cos podoba :piwo:

MaciejT 21.02.2004 22:13

MAŁA ciekawostka, jak co gdzie i kiedy (wygląda).

Polecam oglądanie wszystkich linków po kolei. Przedstawiłem strony załadowane do końca. Nie psioczyć na jakość - miało być dla "wszystkich".
Kazdy plik ma około 180kB.

Opera 7.22:
www.tvgawex.pl/~g10878/sid1.jpg
MozillaPL 1.6:
www.tvgawex.pl/~g10878/sid2.jpg
IE6 ze wszystkimi możliwymi servicepackami (6.0.2800.1106.xpsp2.030422-1633):
www.tvgawex.pl/~g10878/sid3.jpg

Komentarze/opinie/spostrzeżenia mile widziane.

_Neoo_ 21.02.2004 22:19

Fakt na IE wygląda to lepiej (nie znaczy to że dobrze) ale i tak chciałbym stary styl. Wie ktoś w jakim celu były robione te zmiany??

EDIT/ Co do zdjęć Zbiega to u mnie na Operze 7.23 wszytko wygląda poprawnie i nie ma takiego czegoś jak na screenie. Podobnie zresztą jak w IE 6.0.2800.1106.xpsp1.020828-23318, Mozilli nie mam więc nie sprawdzałem.

Wogóle ten styl to wg. mnie jakieś nieporozuminie, jakiś taki nijaki (czytaj brzydki), źle dopoasowany do przeglądarek, chcę stary styl!!!!!!!

nimal 21.02.2004 22:31

ej, ja tam nie mam zadnych ozjechanych tabelek jak na zalaczonych screenach (uzywam ie tez dopakowanej wszystkimi poprawkami - czyli niby jak na screenie nr3)

MaciejT 21.02.2004 22:48

W tym topicu: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=31534 od post nr 9 zaczynają się schody, jak na screenach. To nie jest przypadek jednostkowy, po odświeżeniu jak i po ponownym uruchomieniu przeglądarki sytuacja się nie zmienia (opera i ie).

System sprawny, ie działa na innych stronach dobrze, podobnie jak opera i mozilla

Patrixs 21.02.2004 23:02

Przyzwyczaiłem się do poprzedniego wyglądu i napewno minie sporo czasu zanim przywykne do nowego rozkładu opcji i ustawień oraz pozamienianej kolejności kolumn. Ale ponoć wszystkie zmiany są na lepsze, zobaczymy jak będzie z tą...

Pozdrawiam

nimal 21.02.2004 23:04

Ilość załączników: 1
wspomniany topic, widoczny post 9, zadnych rozjechan ;) napewno wsio macie poprawnie u siebie, czy ja mam jakos dziwnie i przez to jest u mnie inaczej ??? przegladara to ie aktualne

update:
wiem ze czasem sa takie kwiatki - na mojej stronie firmowej mamy problem z menusami od momentu aktualizacji php na serwku (chyba - to jedyne co sie man nasuwa) - u jednych chodza, u innych czasem tak a czasem nie, nie ma zadnej reguly (przegladarka, system, kolejnosc klikania, ciastka, rodzaj srajtasmy w kiblu...), wsio wyglada na poprawne ze strony programowej, a mimo wsio cos nie dziala jak powinno - moze u Was ten sam manewr - czyli ch.. wie co :blee: komputry...

Patrixs 21.02.2004 23:10

Proponuje, ankiete z opcją wracamy do starej wersji lub nowa wersja nie zostaje i niech każdy się wypowie dlaczego wybrał daną opcję. :)


@nimal, mam parenascie nowych dekoderów do C+, jak chcesz tio napisz.



Pozdro

nimal 21.02.2004 23:24

Patrixs - thx za propozucja :) , ale mam chyba jedyna kablowke na swiecie, w ktorej nie puszczaja sygnalu ZADNEGO zakodowanego programu :( nie omieszkam sie zglosic, jakby cos sie w tej sprawie zmienilo - kiedys lapalem C+ z dachu :) ale przestali nadawac w ten sposob pare lat temu

matteo 22.02.2004 00:27

Eeeeee, nie mogę się przyzwyczaić - słabe to jest :(
A jeszcze coś, przyciemnijcie czcionkę z datą utworzenia posta/odpowiedzi (nad nickiem).

Nie rozumiem kto wpadł na pomysł, żeby była ona biała.
Kilka tonów mocniej poproszę ...

Misiek4 22.02.2004 01:04

Proponuje przeczytac ponownie pierwszego posta... Jeszcze raz napisze, ze wersja beta posiadala sporo POWAZNYCH bledow - (dociekliwych odsylam na strone www.vbulletin.com). Nowy styl byl zrobiony "na szybko" (tlumaczenie + styl zajelo ok. 24 godzin) posiada sporo bledow i dlatego prosimy o uwagi. Jeszcze raz przypomne, ze w forum NASTAPILY DUZE ZMIANY, KTORE UNIEMOZLIWILY UZYWANIE starych stylow. Teksty w stylu: "jest brzydko" etc niewiele wnosza, dlatego prosze o konstruktywne wypowiedzi. Aktualny styl zostanie zmieniony wg Waszych wskazowek - dlatego sa one mile widziane. W zwiazku z tym prosimy o cierpliwosc oraz o podpowiedzi i ew. wskazowki.

Pozdrawiam
Misiek4

Kasprzak 22.02.2004 07:21

np. pare zmian kosmetycznych i translacyjnych by sie przydalo...
i dziwna sprawa ze w postach pod IE jest ladny czarny text, a pod Operą ten niebieski - ktorego w nowej wersji forum jest za duzo!
Ogolnie wczoraj troche tu pobylem i sie powoli przyzwyczajam.

@Misiek4: moze glupie, ale po co do tego jednego z lepszych for ladowales wersje beta, a nie poczekales na finalną? Rozumiem, ze wychodza aktualizacje, ale...


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.