Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.03.2006, 19:52   #166
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Albo mi przez 2 dni strasznie wzrok poleciał, albo czcionka w wiadomościach (style cdrinfo i cdrinfo hi-res) jest jaśniejsza, mniej kontrastowa niż wcześniej.

Można ją trochę przyciemnić?
Reetou jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.03.2006, 20:24   #167
Ghost_mode
< pojawia się i znika >
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Ghost_mode
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Posty: 1,281
Ghost_mode niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>

Nic pilnego, tak z ciekawości zapytam: Misiek4 gdzie zgubiłeś plakietkę Admin i dlaczego jesteś czarny ?
__________________
ghost_mode (at) wp . pl

Ghost_mode jest offline  
Stary 20.03.2006, 20:56   #168
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ghost_mode

Nic pilnego, tak z ciekawości zapytam: Misiek4 gdzie zgubiłeś plakietkę Admin i dlaczego jesteś czarny ?
Agent
Piterniel jest offline  
Stary 20.03.2006, 21:08   #169
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ghost_mode

Nic pilnego, tak z ciekawości zapytam: Misiek4 gdzie zgubiłeś plakietkę Admin i dlaczego jesteś czarny ?
Forum rozpoznaje czarne charaktery Tak naprawde to sam nie wiem.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Stary 20.03.2006, 21:10   #170
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Nie no, żarty żartami, ale tak na poważnie my też byśmy chcieli, żeby wszystkim wszystko działało i robimy co w naszej mocy, żeby poprawiać wszystkie znalezione błędy i niedociągnięcia. Jednak jeżeli u większości działa, sam sprawdziłem na 2 różnych kompach, pod 3 różnymi przeglądarkami i różnymi stylami i wszędzie śmiga, to problem MUSI być gdzieś po Twojej/Waszej stronie.

Dla nas ta wersja też jest nowa, wcześniej nie miałem okazji się przyjrzeć, jak to wygląda i również potrzebujemy trochę czasu na dotarcie wszystkiego. Tak więc w imieniu załogi proszę o wyrozumiałość
Ok, trochę wyluzuje. Przepraszam ,ale denerwuje mnie robienie sobie jaj ze mnie ,kiedy dla mnie jest to niewygodny błąd. Widzę ,że załoga ostro charuje i chwała jej za to

Chcę tylko poinformować ,że w IE (zaryzykowałem ) działa mi to co w FF nie działa. Może zrobię backup profilu i zainstaluje jeszcze raz FF.

===EDIT===

Pomimo reinstalki FF (tylko nie wiem czemu zapisane są wszystkie profile itd.) dalej nie działa.

===EDIT2===

Kolejny edit. Juz działa. Wyczyściłem wszystkie ciacha i pamięć podręczną. I działa.

Ostatnio zmieniany przez IceManSpy : 20.03.2006 o godz. 21:23
IceManSpy jest offline  
Stary 20.03.2006, 21:12   #171
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ghost_mode

Nic pilnego, tak z ciekawości zapytam: Misiek4 gdzie zgubiłeś plakietkę Admin i dlaczego jesteś czarny ?
Nie czarny tylko ciemno-niebieski i jest to kolor administratorów.
Co do rangi (niektórym znikła) to znowu jakieś czary
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 20.03.2006, 21:17   #172
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
Albo mi przez 2 dni strasznie wzrok poleciał, albo czcionka w wiadomościach (style cdrinfo i cdrinfo hi-res) jest jaśniejsza, mniej kontrastowa niż wcześniej.

Można ją trochę przyciemnić?
Troche przyciemnilem.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Stary 20.03.2006, 21:34   #173
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Obok listy stron (tak u gory jak i na dole) byla nowa funkcja "idz do strony nr" i miejsce na wpisanie nr strony z klawiatury. Teraz tego nie ma. Mozna to przywrocic?

Edycja "w locie" tez zniknela, a byla to fajna nowa funkcja.

Kolor czcionki adminow moglby wrocic na ten prawie czarny. Ten niebiesko-granatowy jest ni w 5 ni w 9.

Emotki po prawej strony (teraz w momencie edycji posta) sa nieklikalne. Tzn sa, ale kliknac na nich nie mozna.

Gdzie moja plakietka admina?
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline  
Stary 20.03.2006, 21:39   #174
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
Obok listy stron (tak u gory jak i na dole) byla nowa funkcja "idz do strony nr" i miejsce na wpisanie nr strony z klawiatury. Teraz tego nie ma. Mozna to przywrocic?
Jest taki maly trojkacik z prawej u gory i na dole.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Stary 20.03.2006, 21:53   #175
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Misiek4
Jest taki maly trojkacik z prawej u gory i na dole.

Pozdrawiam
Misiek4
No wlasnie, BYŁ

Aktualnie nie ma.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline  
Stary 20.03.2006, 21:56   #176
Ghost_mode
< pojawia się i znika >
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Ghost_mode
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Posty: 1,281
Ghost_mode niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
Gdzie moja plakietka admina?
Plakietki z tego co zauważyłem wcięło też osobnikom:
Misiek4, DiMENTiON, ideJ, VLuka, Y@nkee_PL, BD, CIAPEK, ThanatoS, Majonez, Gregg ... no i chyba, że kogoś przeoczyłem...

To mi wygląda na stara gwardię Czy data dodania uprawnień admin/mod nie jest tu kluczem do zagadki ?

Cytat:
No wlasnie, BYŁ

Aktualnie nie ma.
jak nie ma, jak jest
__________________
ghost_mode (at) wp . pl

Ghost_mode jest offline  
Stary 20.03.2006, 22:00   #177
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
No wlasnie, BYŁ

Aktualnie nie ma.
Jak nie ma, jak jest?

Plakietki wróciły
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 20.03.2006, 22:07   #178
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Chyba ktos cos zmajstrowal, bo rzeczywiscie sprawdzilem na Operze, i jest.

O dziwo edycja posta "w locie" czyli na tej wlasnie stronie, tez na Operze dziala...

Cuda sie dzieja, bo wczoraj to samo bylo tez na FF 1.5, a dzis juz nie...

Edit: juz dziala. Nie bede sie wyrazal, ale tego posta napisalem w Operze, ale tam nie da sie go edytowac (nie ma przycisku Edytuj przy moim poscie) wiec musialem wrocic na FF zeby wyedytowac tego posta... :/

Dzieki za plakietki, a swoja droga nicki adminow moglyby zostac takie prawie czarne jak byly przez chwile dzisiaj. Zeby sie wyroznialy

Da sie zrobic to: "W forum brakuje najwazniejszego: trybu wyswietlania postow, w ktorym niezaleznie od tego na ktorej stronie tematu jestes, post nr 1 w tej dyskusji zawsze wyswietlany jest na poczatku strony."?
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline  
Stary 20.03.2006, 22:08   #179
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mnie te***380; strza***322;ka z lewej kieruje do ostatniego, a nie nowego posta, zauwa***380;y***322;em, ***380;e pod obiema strza***322;kami w podgl***261;dzie linka widnieje ten sam numer posta, zmienia si***281; tylko "new post" na "last post" (czy jako***347; tak).

Uprzedzaj***261;c sugestie - nie, najstarszy z nieczytanych post***243;w nie jest r***243;wnocze***347;nie ostatnim.

FF 1.5
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 20.03.2006, 22:14   #180
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez MaciejT
Chyba ktos cos zmajstrowal, bo rzeczywiscie sprawdzilem na Operze, i jest.
Możliwe, że się zsynchronizowaliśmy i sprawdzałeś to w momencie, jak zepsułem chwilowo js Jeszcze kombinujemy różne ustawienia, więc jak coś się zepsuje, a działało, to najlepiej odczekać, sprawdzić za chwilę i dopiero wtedy pisać

Co do kolorów nicków dodałem nową pseudoklasę do CSS i trzeba teraz to pododawać do wszystkich stylów.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.