Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Nowe zasady dotyczące podpisów - od 24 września (https://forum.cdrinfo.pl/f10/nowe-zasady-dotyczace-podpisow-od-24-wrzesnia-56835/)

ed hunter 21.09.2005 18:47

no teraz się wyrabiam w kartoniku Mac'a ;p

andrzejj9 21.09.2005 19:31

Cytat:

Napisany przez yahol
Tak !!! Czepiam sie
Zarowno nieszczesne reputki jak i w/w obwieszczenie jest przejawem nadgorliwosci.
No dobra - ja EOT.

Jeżeli nadgorliwością nazywasz przeznaczanie prywatnego czasu i sił w celu stworzenia czegoś dla innych osób, to życzyłbym sobie aby taką "nadgorliwość" przejawiali nie tylko moderatorzy na tym forum, ale także politycy i najlepiej wszyscy pracownicy administracji i nie tylko w tym kraju. Obawiam się jednak, że większość z nich woli drugą stronę medalu - "wygodnictwo", które jakże prostsze jest w stosowaniu, ale jednocześnie jak marne jeśli chodzi o efekty..

epol 22.09.2005 17:46

Cytat:

Napisany przez andrzejj9

Jak i czym to zorbiles, ze napisy sa czytelne? Ja gdy zmiejszajam w PSP to dostaje nieczytelne napisy :(

Patrix 22.09.2005 17:46

a ze mną jak jest mieszcze sie ?! :)

gallus 22.09.2005 18:28

Cytat:

Napisany przez epol
Jak i czym to zorbiles, ze napisy sa czytelne? Ja gdy zmiejszajam w PSP to dostaje nieczytelne napisy :(

Pomniejszaj IrfanView-em i będzie OK :)

Mich@ł 22.09.2005 19:11

A ja się mieszczę ? ||

Dostanę homologację ??? ;)

andrzejj9 22.09.2005 20:16

Cytat:

Napisany przez epol
Jak i czym to zorbiles, ze napisy sa czytelne? Ja gdy zmiejszajam w PSP to dostaje nieczytelne napisy :(

Dokładnie tak, jak pisze Gallus - najprostszą z możliwych metod - InfranView. Zmniejszyłem wysokość do 120 nie ruszając szerokości (tzn. zaznaczając proporcjonalne zmniejszenie).

Predi 23.09.2005 09:25

Cytat:

Napisany przez demek
nie przesadzajmy z tym 50kb bo to moment nawet na modemie

wybacz demek ale: :rotfl:

trzeba bylo sprobowac.....

jak mi neo obcieli do 3kb/s to sie tutaj temat otwieral w predkosci jeden post/ 2 sekundy
do dwie sekundy sie po prostu wydluzala strona... czasem tez lacze "myslalo" dluzej
na modemie do tej pory byl koszmar (korzystalem marzec - kwiecien)
moze teraz bedzie lepiej :)

ps. spoznione gratki dla Maca :piwo:

smolik 23.09.2005 13:55

czy mogę prosić o certyfikat??

sobrus 23.09.2005 14:09

poprawilem juz podpis..nie sadzilem ze wypisywanie sprzetu jest niedozwolone (w koncu jak widze ze ktos ma np. LG4163 to wiem ze co nieco sie w tym temacie orientuje) .. no ale... teraz powinno byc OK.

gallus 23.09.2005 14:34

Cytat:

Napisany przez sobrus
poprawilem juz podpis..nie sadzilem ze wypisywanie sprzetu jest niedozwolone (w koncu jak widze ze ktos ma np. LG4163 to wiem ze co nieco sie w tym temacie orientuje) .. no ale... teraz powinno byc OK.

Ale do umieszczania tego typu informacji sluzy miejsce w profilu oznaczone hardware: ;)

pablocoo 23.09.2005 15:14

Gratulacje Mac :piwo:
Dostane certyfikat? Taki ladny obrazek mialem , musialem przerobic... ;)

epol 23.09.2005 16:25

Cytat:

Napisany przez gallus
Pomniejszaj IrfanView-em i będzie OK :)

Bede musial sprawdzic.

-Sid-The-Rat=> 24.09.2005 12:04

ja bym jeszcze wywalil wszystkie brzydkie obrazki z podpisow i wszsytkie puste slowa napisane po angielsku. zalosny to sposob dowartosciowywania sie, kiedy nie potrafi sie napisac czegos wartosciowego we wlasnym jezyku i trzeba banaly w obcym pisac, zeby cokolowiek napisac :)

epol - wstawiaj garfielda do kazdego postu - ludzie pisza bzdury, ty wstawiaj obrazek - zapewniam, ze twoja szkodliwosc czynu bedzie mniejsza a i regulamin sie chyba moze wtedy schowac :D

ps. na tweaku regulamin ma chyba z 5 stron tekstu, ten bedzie dluzszy [i tez bedzie zabranial pod kara kary blokowania reklam?]

-Kowalik- 24.09.2005 17:50

A ja tak widzę że jest to kolejny temat który służy tylko i wyłącznie do nabicia kolejnych postów. Texty typu:
"Czy mój podpis spełnia już warunki" ew. "Czy otrzymam homologację" są świetne. :rotfl:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.