Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Nowe zasady dotyczące podpisów - od 24 września (https://forum.cdrinfo.pl/f10/nowe-zasady-dotyczace-podpisow-od-24-wrzesnia-56835/)

Mich@ł 24.09.2005 17:55

Cytat:

Napisany przez -Kowalik-
A ja tak widzę że jest to kolejny temat który służy tylko i wyłącznie do nabicia kolejnych postów. Texty typu:

O ile mi wiadomo tutaj posty nie są zliczane :P

Cytat:

Napisany przez -Kowalik-
"Czy mój podpis spełnia już warunki" ew. "Czy otrzymam homologację" są świetne. :rotfl:

A może ktoś nie wiedział czy jego podpis spełnia warunki :P
A ten tekst z homologacją to chyba mój :niepow:

andrzejj9 24.09.2005 19:24

Chyba jedyne miejsce na forum, gdzie oskarżenie o nabijanie postów można łatwo obalić ;)

smolik 24.09.2005 19:35

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Chyba jedyne miejsce na forum, gdzie oskarżenie o nabijanie postów można łatwo obalić ;)

Zapomniałeś o śmietniku ;)

ed hunter 24.09.2005 19:38

tylko ja dostałem hmologację na podpis, Mac zrobił to dla jaj, ale słusznie skasował, zasady są proste :taktak: ja dałem radę choć troszkę bolało, ale po przejściu na rozdzielczość 800x600 zobaczyłem w czym jest problem. dodać do tego wolne łącze i zamiast przeglądania forum czekamy na przeglądanie podpisów...

andrzejj9 24.09.2005 20:06

Cytat:

Napisany przez smolik
Zapomniałeś o śmietniku ;)

Staram się, tak bardzo staram się zapomnieć.. ;)

nimal 24.09.2005 22:07

no to zaczynamy... na razie wysylam na pw
potem bede sam skracal ;)

Oktawian89 25.09.2005 06:57

to bedziesz miał troche zabawy... :D

CIAPEK 25.09.2005 09:03

Cytat:

Napisany przez MacGyver
(...)Co do zasad to była opcja całkowitego wyłączenia obrazków w podpisie || - ustawienie takiej opcji było równoznaczne z linczem na forum więc zrezygnowaliśmy z niej ;)(...)

z idiotyzmem nie z linczem bo po co wyłączać obrazki, które rzadko na jakim forum są wyłączane. Bo jeśli obrazki są naprawde "chore" to mod albo admin może sam je zlikwidować, a niektórym podpisam obrazki nadają fajnego uroku.

Bartez 25.09.2005 23:49

Cytat:

Napisany przez CIAPEK
z idiotyzmem nie z linczem bo po co wyłączać obrazki, które rzadko na jakim forum są wyłączane. Bo jeśli obrazki są naprawde "chore" to mod albo admin może sam je zlikwidować, a niektórym podpisam obrazki nadają fajnego uroku.

Na większości ważniejszych for obrazki w sygnaturkach są właśnie wyłączone ;)

Piterniel 26.09.2005 06:46

Ilość załączników: 1
A nie lepiej uzyć tych opcji ?:)

CIAPEK 26.09.2005 07:38

Cytat:

Napisany przez Bartez
Na większości ważniejszych for obrazki w sygnaturkach są właśnie wyłączone ;)

nie trafiam na takie ;), a jeśli są powyłączane to chyba znaczy że userzy są b.mało zdyscyplinowani. ;)

woitas 26.09.2005 22:04

a zdajecie sobie sprawę, że regulamin obowiązuje od dnia jego ogłoszenia, więc z racji rzeczy nie dotyczy podpisów zrobionych przed tą datą?
dlatego te osoby nie mają obowiązku go zmieniać :)

andrzejj9 26.09.2005 22:27

Cytat:

Napisany przez woitas
a zdajecie sobie sprawę, że regulamin obowiązuje od dnia jego ogłoszenia, więc z racji rzeczy nie dotyczy podpisów zrobionych przed tą datą?
dlatego te osoby nie mają obowiązku go zmieniać :)

My nie zabraniamy robienia określonych podpisów, tylko ich posiadania ;)

To tak jakbyś stwierdził, że ciebie ograniczenie prędkości w mieście do 50km/h nie dotyczy, bo robiłeś prawo jazdy, kiedy jeszcze go nie było. Łapiesz? :)

CIAPEK 27.09.2005 05:33

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
My nie zabraniamy robienia określonych podpisów, tylko ich posiadania ;)(...)

pamiętajmy o demokracji....
jedna sonda typu czy jesteś za nowymi zasadami i podejrzewam nowe przepisy pójdą w pip ;)
narazie na szczęście nie ma takiej rewolucji

woitas 10.10.2005 08:02

nie wiem, ale jak do tej pory nikt nie narzekał na mojego garfielda w podpisie...
może zrobimy małą sondę, czy ma powrócić co :hmm:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.