Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.04.2006, 20:19   #151
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Desden
Eee bez jaj - taki temat, a takie farmazony trujecie

Dla mnie sprawa jest oczywista, zamknąc ten temat(licznik postów bije) i jesli sie cos zmieni to damy komunikat ;-)
Temat?
Licznik?
A kogo to obchodzi?
Wybacz.
To są wszystko bzdety.
Jestem na forum parę lat.
Atmosfera.
Atmosfera.
Atmosfera.
To wszystko co mnie tu trzyma.
edit:
Mam nawet jakieś nagrywarki.
Nawet DVD.
I pies je trącał.
Tu mam paru kumpli.
Niektórych już nawet już nie wirtualnie.
I to się liczy.
rycho jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.04.2006, 21:15   #152
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Widzę Arepo, ze wziąłeś razem ładnie to wszystko w kupę (tzn w całość )
Ja to pisałem już wcześniej, może mniej składnie.

Ta cała zabawa z reputkami bardzo dobrze robiła atmosferze na forum, pozwalała niezobowiązująco dać komuś wirtualną...no właśnie, co....nagrodę? pochwałę? w sumie nic znaczącego, ale wyrażającego sympatię. To bardzo dużo.
Powiem wam, że sam nigdy nikomu nie dałem żadnej czerwonej dezaprobaty, mimo że wielu się należało. Wolę pozytywne zachowania, albo żadne.

Natomiast wycena wartości merytorycznych wypowiedzi to już całkiem inna sprawa. Też mam swoje własne notowania i też w głowie.

Teraz co do licznika, bo to zdaje się ja byłem pod koniec tym, co prowadził. Nie wiem tego na pewno, bo rzadko sprawdzałem i wystarczały mi screeny które ludzie zamieszczali. Nie licznik więc miał tu znaczenie, przynajmniej dla mnie. Zerowanie go właściwie nie miało sensu, bo wystarczyłoby może 4-5 nowych reputek od ludzi z czołówki, żeby znowu miec komplet zielonych kropek.

Teraz do posta @Desdena - trochę dziwi mnie to, co napisałeś. Jesteś modem, masz władzę, więc jaki masz problem z zamknięciem tematu? Nie masz uprawnień w tym dziale? To załatw sprawę z Bartezem albo MacGyverem, skoro nasza pisanina tak cie denerwuje. To prawda że piszemy tu sobie nie po myśli władzy, bo tak nam się chce a nie jesteśmy w przedszkolu. Tylko bez urazy prosze

PS Arepo - mówi ci coś hasło "Antonin"? Jest szansa na nie wirtualne

PS2 Ale mi się zrobił post, może i najdłuższy w mojej tu karierze
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 06.04.2006, 21:22   #153
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
zabrali mi zabawki i lopatke co ja teraz zrobie ide sobie
legion jest offline  
Stary 06.04.2006, 21:41   #154
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
zabrali mi zabawki i lopatke co ja teraz zrobie ide sobie
No jak co?
A polityka?
rycho jest offline  
Stary 06.04.2006, 21:50   #155
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,448
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez Desden
Eee bez jaj - taki temat, a takie farmazony trujecie

Dla mnie sprawa jest oczywista, zamknąc ten temat(licznik postów bije) i jesli sie cos zmieni to damy komunikat ;-)
W tym dziale licznik nie bije.

A jeśli temat Ci nie odpowiada, to już nie moja wina.

Część userów jest niezadowolona i w tym temacie daje temu upust, po co więc zamykać?

Poza tym, może dojdziemy do jakiegoś porozumienia?

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 06.04.2006, 22:04   #156
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
W tym dziale licznik nie bije.

A jeśli temat Ci nie odpowiada, to już nie moja wina.

Część userów jest niezadowolona i w tym temacie daje temu upust, po co więc zamykać?

Poza tym, może dojdziemy do jakiegoś porozumienia?

Zdaje się, że kolega Desden po raz któryś pierd...ł głową w mur.
Kolega Desden niech więcej czyta, a mniej pisze.
rycho jest offline  
Stary 06.04.2006, 23:07   #157
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
ja tez uwazam, ze tu chodzi o atmosfere, ktora na tym forum jest calkiem fajna.
ja nigdy szczerze mowiac nie patrzylem na to, jaka kto ma reputacje czy liczbe postow. najwazniejsze, co ktos pisze i to jest moim zdaniem najwazniejszy miernik fachowosci.
a reputki byly fajna zabawa i mozliwoscia wyrazenia sympatii
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline  
Stary 07.04.2006, 13:03   #158
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Desden
Eee bez jaj - taki temat, a takie farmazony trujecie

Dla mnie sprawa jest oczywista, zamknąc ten temat(licznik postów bije) i jesli sie cos zmieni to damy komunikat ;-)
Rozumiem, że to wypowiedź żartobliwa, zważając na fakt obecności tematu w dziale ***8222;Propozycje, sugestie, błędy forum***8221;.

Zamknąć można zawsze ***8230; najlepiej wszystko ***8211; to tak apropo wyrabiania sobie opinii na temat wypowiedzi, w głowie oczywiście

Cytat:
Napisany przez ed hunter
jeśli teraz mamy mozliwość zgłoszenie nieodpowodniego posta do GTW to wystarczy dodać taką samą możliwość zgłoszenia odpowiegniego i tak samo z uzasadnieniem - proste?
Bardzo rozsądna propozycja, ale tylko w przypadku, gdy musi być wprowadzona jakaś widoczna ocena, czego jestem przeciwnikiem. Po kliknięciu odpowiedniej ikonki mogłaby się również pojawić informacja, że ocena będzie brana pod uwagę jedynie, za udzielenie realnej pomocy.

Cytat:
Napisany przez rycho
edit:
Mam nawet jakieś nagrywarki.
Nawet DVD.
I pies je trącał.
Tu mam paru kumpli.
Niektórych już nawet już nie wirtualnie.
I to się liczy.
Świetna wypowiedź, nie mam nic do dodania ...

Cytat:
Napisany przez grzeniu
PS Arepo - mówi ci coś hasło "Antonin"? Jest szansa na nie wirtualne
Hasło nic mi nie mówi, ale na zawsze można się wybrać. Jeśli masz jakieś propozycję to pisz na priv. Sam chciałem nawet w tym roku zorganizować w Trójmieście jakiś zlot, jak się tylko ociepli. Jak się znajdzie 4-5 chętnych osób to można coś takiego zrobić.

Sam nikogo nie znam tu osobiście, więc może warto to zmienić .

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline  
Stary 07.04.2006, 13:44   #159
MetalSlug
Mistrzunio!
 
Avatar użytkownika MetalSlug
 
Data rejestracji: 17.05.2005
Posty: 173
MetalSlug zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
A skąd masz takie smutne doświadczenia z moderatorami? Chyba nie z tego forum...
Faktycznie. Mam dobre zdanie o moderatorach z tego forum. Nie wierzę jednak iż znajdziecie czas/chęci na zajmowanie się reputacjami. Myślę że macie wieli ważniejszych i ciekawszych zajęć niż przyznawanie zielonych kropek. Może się mylę...

Cytat:
Napisany przez Reetou
W ogóle to nie poznaję kolegi - zrobiłeś się strasznie rozmowny w tym temacie. Z dotychczasowych 157 postów tak ca. 80% ograniczało się do jednego wyrazu: "Poszły...", czy "Rozdane...".
Faktycznie - nie poznaliśmy się. Posty ze śmietnika nie są liczone do skromnej liczby 157 postów o których piszesz. Poza śmietnikiem staram się pisać konkretnie i udzielam się wtedy gdy mogę coś wnieść do rozmowy. Z pewnością nie zawsze się to udaje, ale zarzut, że 80% ze 157 postów to "nabijanie reputek" jest niesprawiedliwy!

Cytat:
Napisany przez Reetou
Taaa... Ale jest o co walczyć, bo te ciekawe i oryginalne posty dały ci prawie 28,000 punktów... no właśnie czego? Przecież nie reputacji...
Widzę że jesteś nastawiony bardziej bojowo niż ja. Chcesz rozpaczać z powodu tych 28000? Chciałbym przelać je na Ciebie i zacząć od zera. Dostaniesz te 28000 za ten jeden post - zasłużenie w dodatku. Zgadzasz się? Nie traktuję tych reputacji zbyt serio, ale się dobrze bawiłem. Inni zresztą też. Ty nie... Chcesz traktować wszystko bardzo poważnie? Twoje wrzody, Twoja sprawa...
__________________
Zagrajmy w "Totalną Termojądrową Wojnę"...
__________________________________
MetalSlug jest offline  
Stary 07.04.2006, 15:56   #160
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm, wciaz sie klucicie o te reputacje. A ja powiem tyle: same reputacje byly OK, ale system ich przyznawania hmm... - mówiąc wprost, stwarzał możliwości dawania reputek za nic. Dochodziło do sytuacji że nie jeden nowy user po miesiącu od rejestracji miał ich cały dywanik (w przeciwieństwie do osób które mimo że są na forum od kilku lat miały ich niewiele).

System reputacji TAK - ale tylko na jakichs nowych zasadach.

I zamiast się kłucic, to byscie pomysleli i podali jakis nowy DOBRY pomysl systemu przyznawania reputek.

pzdr.
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline  
Stary 07.04.2006, 16:26   #161
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
no mi tez brakuje listy podziekowan w panelu uzytkownika co prawda nie mialem tego duzo (chyba z 900 punktow za prawie 2 lata) ale za to wszystkie uczciwie zarobione a teraz pusto ze az mi sie wchodzic do panelu nie chce. oczywiscie nigdy nie patrzylem na to ile kto ma reputy (moze dlatego ze powyzej 2500 juz nie bylo roznicy a duzo osob tyle mialo), ale milo bylo widziec ze moj post komus pomogl

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 07.04.2006 o godz. 16:28
sobrus jest offline  
Stary 07.04.2006, 17:10   #162
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
I zamiast się kłucic, to byscie pomysleli i podali jakis nowy DOBRY pomysl systemu przyznawania reputek.
Padło już co najmniej kilka propozycji jak to rozwiązać, przeczytaj kilka poprzednik postów, bo wygląda na to, że tego nie zrobiłeś.

ps. najłatwiej napisać podajcie nowy DOBRY system, brakuje tylko "a ja go ocenię", a może trochę własnej inwencji ?, bo na razie to nie pomagasz ...

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline  
Stary 07.04.2006, 21:37   #163
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Taki pomysł:
na początek może by tak zerwać z określeniem "reputka" ?
i zastosować coś innego, może browarki ? kwestia do dyskusji,
na razie zostajemy przy browarkach (kto ich nie lubi ) ,

dalej podobnie jak kiedyś z dwiema zmianami, limit 3 szt / 24 h
oraz każdy browarek to 1 punkt, niezależnie od ilości posiadanych
punktów przez osobę dającą.

Oczywiście administracja morze dawać ile chce.
Niech piwo leje się szerokim strumieniem

Następnie dodać taką opcję (podobnie jak w phpbb przemo) że założyciel
tematu może w podziękowaniu za pomoc w swoim temacie przyznać
"pomógł" w skali 5-cio stopniowej , od 1 do 5 skrzynek przy załorzeniu
że w skrzynce jest 20 browarków.
Czyli maksymalnie 100 pkt. browaru + 1 pkt. "pomógł".

Dalej tak jak Ed już pisał sprzydał by się przycisk "zgłoś wartościowy post"
był by to ukłon w stronę userów którzy zakładają temat z wartościową informacją,
rozwiązaniem jakiegoś problemu lub poradnikiem,
moderator oceniał by wartość posta i przyznawał punkt "pomógł" oraz
odpowiednią ilość skrzynek.

Punkty "pomógł" mogły by być dawane tylko w działach tematycznych
a pojedyncze browarki wszędzie.

Więc po zastosowaniu tego co napisałem użytkownik miał by dwa liczniki,
browarki i "pomógł" (oczywiście można zastosować zamiast zwrotu "pomógł"
np. "Ekspert punkt" lub coś w tym stylu.)

Wydaje mi się że to by w miarę dobrze pokazywało kto ma wiedzę i pomaga, udziela się,
a kto co prawda wiedzy jeszcze nie posiada (w tematach forum) ale jest sympatycznym gościem,
przy dalszej zabawie w obdarowywaniu się reputkami, browarkami i czym kto chce .
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Stary 08.04.2006, 15:52   #164
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Czołgista

Trochę to wszystko robi się skomplikowane, ale pomysł jest.

Tylko nazwa browarki (choć mi osobiście się podoba) powinna być raczej inna, bo wyjdzie nam forum pełne alkoholików .

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline  
Stary 08.04.2006, 16:59   #165
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo
Tylko nazwa browarki (choć mi osobiście się podoba) powinna być raczej inna,
no to moze zamiast 'browarki' niech beda 'kielonki'
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.