Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.07.2005, 22:13   #1
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pliki z serwera FTP INTEN

Może ktoś mnie oswieci. Zainstalowałem se Getright`a i przy próbie ściągniecia czegos z serwera (cdrinfo) prosi mnie o podanie loginu i hasła. Nie jarze o co chodzi. Pomożecie?
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez czechoj : 29.07.2005 o godz. 22:17
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.07.2005, 22:16   #2
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jako usera podaj ... a jako hasło ... i powinno być OK
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.07.2005, 22:20   #3
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dzięki wielkie - ruszyło
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez czechoj : 29.07.2005 o godz. 22:23
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 01:26   #4
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Kilkukrotnie prosiłem już, żeby nie ściągać plików bezpośrednio z serwera FTP, tylko przez nasz download. Myślicie, że serwer FTP na 6 megabitowym łączu to tak o sobie można załatwić? Miesięczny transfer to ponad 300 GB i serwer ten jest jako barter za reklamę, która się ukazuje podczas ściągania pliku. Widać jedyną możliwością jest wprowadzenie ograniczenia uniemożliwiającego ściąganie z innego źródła, niż poprzez nasz dział download. Trochę zrozumienia pls. Nikt nie daje nic za darmo. Nie będzie wyświetleń bannera, to firma nam podziękuje i zostaniemy znowu bez ftp. Albo będziemy musieli wprowadzić opłatę za korzystanie z niego, aby być w stanie go opłacić. Bardzo, ale to bardzo chcielibyśmy tego uniknąć...
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 07:42   #5
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ależ Bartez ja wszystko robię zgodnie z zasadami, Getright`a mam zintegrowanego z przegladarką i wszystko odbywa się tak samo z tym wyjątkiem ze tu proszą o login i hasło mimo że ściagam przez dział download CDRINFO.pl
Czy w zwiazku z tym, "oddzielić" muszę przegladarkę i akcelerator? w tym problem ze czesto ciągnę przez nie duże pliki transfer sie zerwie i dupa... sami wiecie co dalej.

A tutaj "dowód"
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez czechoj : 03.05.2007 o godz. 19:57
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 08:52   #6
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a to ja mam pytanie OT: są jakieś pomagacze do sciąganie dla ff ktore mozna "wbudować" do niego?
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 09:09   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_PL
a to ja mam pytanie OT: są jakieś pomagacze do sciąganie dla ff ktore mozna "wbudować" do niego?
FlashGot
DownloadWith.....

http://mozillapl.org/projekty/Dodatk...Programy?v=173
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 09:33   #8
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez czechoj
ależ Bartez ja wszystko robię zgodnie z zasadami, Getright`a mam zintegrowanego z przegladarką i wszystko odbywa się tak samo z tym wyjątkiem ze tu proszą o login i hasło mimo że ściagam przez dział download CDRINFO.pl
Czy w zwiazku z tym, "oddzielić" muszę przegladarkę i akcelerator? w tym problem ze czesto ciągnę przez nie duże pliki transfer sie zerwie i dupa... sami wiecie co dalej.

A tutaj "dowód"
Jeżeli pobierasz przez nasz dział, to nie powinien Cię prosić o hasło. Sprawdzę, czy tak faktycznie jest.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 10:29   #9
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wiesz ja mam tego typu "kuku" jak klikam w Plikach na cokolwiek np.Cdr-backup lub utilites-cos tam...

I nie narzekam
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 11:00   #10
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Desden
Wiesz ja mam tego typu "kuku" jak klikam w Plikach na cokolwiek np.Cdr-backup lub utilites-cos tam...

I nie narzekam
Poprawione. To źle, że nie narzekasz, bo takich kwiatków nie ma być. Przez kilka ostatnich dni wprowadziliśmy rozmaite zmiany w konfiguracji i możliwe, że gdzieś coś przeoczyłem.

Zmieniły się ścieżki do plików. Od teraz wygląda to tak: www.cdrinfo.pl/download/[id_programu], czyli np: http://www.cdrinfo.pl/download/3274201224 - Nero Burning ROM 6.6.0.15a

Zmianie uległy też ścieżki do działów: www.cdrinfo.pl/downloads/[nazwa_dzialu], np:
http://www.cdrinfo.pl/downloads/CDR-CloneCD

Dzięki temu nie trzeba znać skomplikowanych, długich adresów. Przyjazne URL-e zastosowaliśmy też w kilku innych działach, a docelowo pojawią się wszędzie.

Gdyby były jakieś sytuacje, że coś nie działa jak powinno, nie wyświetlają się obrazki lub inne anomalie, to proszę o informację.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 11:27   #11
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Poprawione. To źle, że nie narzekasz, bo takich kwiatków nie ma być. Przez kilka ostatnich dni wprowadziliśmy rozmaite zmiany w konfiguracji i możliwe, że gdzieś coś przeoczyłem.
No pewnie ja tez się czasem myle i musze szybko robić fixa na wszelakie buble/chochliki
Ale wszyscy tylko potrafią nażekać, więc ja nie nażekam
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 11:53   #12
programmer
programm€r
 
Data rejestracji: 26.11.2004
Lokalizacja: Jasło
Posty: 25
programmer w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A u mnie FTP nie chodzi. Wchodze z działu download, pojawia się banner a jak klikam w link do pliku to mam informację że plik nie istnieje.
programmer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 12:10   #13
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez programmer
A u mnie FTP nie chodzi. Wchodze z działu download, pojawia się banner a jak klikam w link do pliku to mam informację że plik nie istnieje.
Jaki plik?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 12:58   #14
programmer
programm€r
 
Data rejestracji: 26.11.2004
Lokalizacja: Jasło
Posty: 25
programmer w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dowolny. Żaden nie chce się ściągnąć...
programmer jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.07.2005, 13:09   #15
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez programmer
Dowolny. Żaden nie chce się ściągnąć...
Przed chwilą próbowałem na kilku plikach i wszystko działa bez zarzutu. Problem jest gdzieś po Twojej stronie. Może firewall coś blokuje?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.