Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: czy jestes za podzialem forum cdr na kategorie wg. producentow sprzetu np.Teac, LG. .
Tak! bylo by wiele czytelniej! 2 10.53%
Nie, odpowiada mi taki uklad jak jest 17 89.47%
sam nie wiem.... 0 0%
Ankieta wielokrotnego wyboru. Wszystkich głosów: 19. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.09.2003, 19:13   #16
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
mam pytanie - ktory dzial uwazasz za zbedny? tylko nie mow ze taki ktory cie malo interesuje - tylko czy istnieje taki ktory ew. sie dubluje?
Sorry ze dopiero teraz pisze ale mnie nie bylo a to zdaje sie do mnie zapytanie - otoz uwazam ze stary podzial tzn bez obecnego dzialu 'zabezpieczenia' byl klarowniejszy a ewentualne pytania spokojnie mozna zadawac w dziale 'cdr forum'. Wystarczy popatrzec ze jednak nie ma w nim wielu topicow i mysle ze rozdzielenie ich bylo zbyteczne. Najwartosciowsze topici np Vluki spokojnie mozna pozostawic przyklejonym. Dzial 'audio' sam w sobie ma sens, ale rowniez mysle ze miesci sie to w zakresie 'cdr forum', za wazniejsze jednak uwazam prostote i jasnosc w poruszaniu sie po forum a rozmnozenie dzialow z pewnoscia poskutkuje postami typu nie ten dzial forum czy zbednym przenoszeniem postow przez moderatorow. Jednym slowem zamieszanie, nic wiecej. Z kolei zalozenie dzialu 'uwagi, sugestie, bledy' uwazam za dobre posuniecie - wiadomo do czego jest i mysle ze dobrze spelnia zalozenia.
Pomysl dzialow dotyczacych np liteona czy teac'a to juz calkiem jest chybiony - musialoby ich byc tyle co typow nagrywarek, potem pewnie jeszcze dzialy milosnikow platinum czy verbatima, nero i winoncd itd itp. Do tego mozna sobie stworzyc grupe dyskusyjna w necie.
Ludzie, im cos prostsze i jesli w dodatku dziala tym wieksza satysfakcja a ja nie jestem milosnikiem kombinowania z czyms co jest dobre.

PS Tak poza tym juz kiedys byla dyskusja na temat ilosci dzialow i zdaje sie ze wiekszosc byla za pozostawieniem ich takimi jak są.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.09.2003, 19:52   #17
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
dzieki grzeniu za wyczerpujaca odpowiedz

dzial zabezpieczenia sie przyjal i wg. mnie byl to dobry pomysl - bardzo waska tematyka i specyficzne problemy powoduja ze bardzo zadko (naprawde zadko) pojawiaja sie tam posty nie na temat - i na odwrot: na cdr takie o zabezpieczeniach

faktycznie wiecej dzialow to juz by bylo za duzo przy tej liczbie aktywnych userow (na hydrogenaudio jest tez kolo 10k userow - ale tam pisze 80% a u nas cos kolo 20%...) - ale wydaje mi sie ze dzial audio jakos trzeba wykroic - bede teraz dlugo stal w kolejkach do dziekana to bede mial okazje przemyslec sprawe - chocby dlatego ze o paleniu audio i ogolnie samym audio mozna pisac godzinami (a ja lubie pisac - nie wiem tylko czy to dobrze)

tak byla taka dyskusja - i wnioski z niej obowiazuja do dzis - zreszta z dobrym skutkiem [ps. odp na pytanie o dzial audio brzmiala TAK - ale z jakiegos powodu sprawa rozeszla sie po kosciach]
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.10.2003, 08:37   #18
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Mi pasuje taki uklad jaki jest.
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.