Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.09.2004, 14:19   #1
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
"Przeglądnij profil użytkownika"

Witam.

"Przeglądnij profil użytkownika ..."

Taki tytul ma okienko ktore pojawia sie gdy klikniemy na jakiegos usera by zobaczyć jego profil. Jednak to zdanie nie jest poprawne. Nie ma w języku polskim takiego słowa jak 'przeglądnąć'.

Proponuje zostawić tylko tytul 'Profil użykownika ...' a jezeli juz chcecie zostawic cos o przegladaniu to np. 'Przejrzyj profil uzytkownika ...'
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.09.2004, 14:41   #2
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no faktycznie, nie ma takiego słowa w słowniku , a moze przydałoby się zrobić costakiego, że po kliknieciu lpm na login usera nie wyskakiwałoby menu, tylko w oknie szybkiej odpowiedzi pojawiałoby się coś takiego "[ b] USER [ / b ]," ,a po kliknieciu ppm możnabyłoby otworzyć sobie profil..., ale pewnie to za dużo grzebania :\
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 14:50   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
u mnie jest zobacz a nie przegladnij? moze to od stylu zalezy? ja mam standard
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 16:15   #4
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
u mnie jest zobacz a nie przegladnij? moze to od stylu zalezy? ja mam standard
Jak klikasz lewym masz 'zobacz profil uzytkownika' a jak juz sie otworzy to na gorze zobacz jaki masz tytul okienka. Ja tam mam 'Przeglądnij...'
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 16:38   #5
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 16:46   #6
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
U mnie tez "przeglądnij"

A ja popieram to co napisał gallus. Kiedyś tak bylo i było łatwiej.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 18:53   #7
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
heh
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 18:57   #8
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
heh
Nie, no Ciapek to dopiero było nabicie posta
Dobrze, że licznik OFF w tym dziale
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 20:22   #9
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zdziwicie sie ale zajrzalem specjalnie do slownika poprawnej polszczyzny i slownika ortograficznego.

Jest takie slowo prze***183;gląd***183;nąć (reg.), -nę, -niesz, -ną; -nij***183;cie; -nął, -nęła, -nęli; -nąw***183;szy; -nięty etc.

Nie bede tego zmienial
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 21:13   #10
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ThanatoS
Zdziwicie sie ale zajrzalem specjalnie do slownika poprawnej polszczyzny i slownika ortograficznego.

Jest takie slowo prze&middot;gląd&middot;nąć (reg.), -nę, -niesz, -ną; -nij&middot;cie; -nął, -nęła, -nęli; -nąw&middot;szy; -nięty etc.

Nie bede tego zmienial
A to dziwne bo ja jak zobaczylem to slowo to przypomniala mi sie jedna audycja Miodka w ktorej grzmial przeciwko uzywaniu tego niepoprawnego slowa ... A z ciekawosci tez sprawdzilem i Wielki slownik ortograficzny jezyka polskiego uznaje ta forme. Dziwne ...
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 21:14   #11
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
paweblu - faktycznie - myslalem ze chodzi o klikniecie na nazwe usera
than - to nas wszystkich zaskoczyles polska jezyk trudna jezyk
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 21:54   #12
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Tak, moja siostra która bedzie niedługo polonistką, też mi mówiła że to poprawnie, ale niezbyt brzmi bo jest to w formie niedokonanej i powinno być przejżyj....
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 22:04   #13
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
gallus to pozdrow siostre z mojej strony bardzo serdecznie.

Mozna z tym debatowac bo jest to w niedokonanej w zasadzie (a nawet w kwasie), bo pojawia sie na samej gorze, a nie na dole

Dobra za duzo filozofii mi sie odbilo na studiach.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2004, 22:28   #14
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez ThanatoS
gallus to pozdrow siostre z mojej strony bardzo serdecznie.

Mozna z tym debatowac bo jest to w niedokonanej w zasadzie (a nawet w kwasie), bo pojawia sie na samej gorze, a nie na dole

Dobra za duzo filozofii mi sie odbilo na studiach.
Siostra pozdrowiona - dziękuje i pozdrawia również
A błąd nie jest karygodny, i właśnie tak jak wspominasz można na jego temat debatować, więc moze zostać tak jak jest, ale czy da się zrobić tak jak wspominałem powyżej, że po kliknięciu na login pojawi się [ b] user [ / b ],
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.