Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.02.2005, 10:39   #76
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
BD - w jednym się mylisz - nie interesuje mnie to kto i ile na tym zarabia/dokłada, mam swoje problemy i radości
No przeciez jako jedyny wyjechales z tym tematem...

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
przyznaję, nie bralem pod uwagę kosztów 'artykułopisarstwa' - niestety resztę kosztów mniejwięcej znam, bo pracuję w firmie hostingowej i znam realia rynkowe
Niestety to kosztuje

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
a dlaczego nie brałem? bo zawsze byłem przekonany że ludzie CHCĄ robić za darmo - wystarczy zapłacić im choćby wdzięcznością [nie mówię, że wszyscy i z poświęceniem życia prywatnego, ale fan base tego portalu jest tak duży że jednak jeden z drugim powinien się znaleźć] ludzie to co lubią spokojnie robią za darmo [pod warunkiem, że nie czują się robieni w jajo] bo mają z tego fun a wy macie zysk
Wyobraz sobie ze jak jakis czas temu szukalismy np grafika do pomocy z opacowaniu kilku rzeczy to zainteresowanie bylo prawie rowne 0.

To bardzo ladnie swiadczy o tym, ze ludzie chca pracowac bez zarobku

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
[zdaję sobię sprawę, że dla kogoś z np. 10 letnim stażem zawodowym praca za darmo to świętokradztwo, ale wiem też, że się jednak da i może należałoby to wziąć pod uwagę?]
Oczywiscie ze sie da i np jakis czas temu ja pisalem praktycznie bez wynagrodzenia. Za zdecydowana wiekszoasc tekstow nic nie bralem bo wyszedlem z zalozenia, ze jak ktos je poczyta tutaj to byc moze kupi moja ksiazke.

Jednak teraz nie pisze i pisac nie bede bo po jazdach pod moim adresem jakie mialy tutaj miesce jakis czas temu uznalem ze szkoda mojego czasu.

Szkoda bo pomyslow i tematow mam tyle, ze do konca roku jest co publikowac. Wiekszosc z nich to zagadnienia ktore do tej pory nie byly jeszcze poruszane na stronach portalu a z tego co widze na forum jest spore zainteresowanie.

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ps. przyznaję, że jest to najlepsza możliwa do zastosowania forma reklamy - jedna z tych które się naprawdę mogą przydać - choć ja bym ją dał pod logo
No i piszesz wreszcie do rzeczy. Sama lokalizacja to temat 2 planowy i zostanie tak dobrana aby nie blokowala wyszukiwarki.

Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
ps2. skoro mnie nie interesuje to dlaczgo napisałem posta? bo zawsze mnie fascynował moment przejścia portalu 'amatorskiego/hobbystycznego' na 'profesjonalny/komercyjny' - reklamy są elementem tego przejścia, także forma i moment ich wdrażania - potraktuj to proszę jak niewinne zainteresowanie hobbysty a nie złośliwe uwagi, bo nie miałem takich zamiarów [za wyjątkiem szukajki, troszkę plama, że zasłania ją w operze, ale mam nadzieję że da się to poprawić]
A swoja droga zobacz taki PClab.pl i zobacz jak tam komercja sie wylewa na kazdym kroku. Zobacz benchmark.pl i zobacz jak Wojtek pisze teksty wylacznie po to aby zwiekszych zyski ze sprzedazy w sklepie komputronika bo z tego ma %. U nas tego nie ma i nie bedzie.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.02.2005, 10:47   #77
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No coz ja naleze do tego grona ktory nie bierze za to kasy, robie to tylko hobbystycznie, za newsy itp. nie pobieram kasy, ba dolozylbym nawet z mojej pensji do tego serwisu, bo utozsamiam sie z nim.

Fakt ze wiele osob uznaje prace tylko za kase, ale gdyby popatrzec na moj zyciorys to robilem wiele rzeczy tylko za dziekuje. Kwestia jest taka ze satysfakcja jest dla mnie osobiscie najwazniejsza.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 10:52   #78
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ThanatoS
Fakt ze wiele osob uznaje prace tylko za kase, ale gdyby popatrzec na moj zyciorys to robilem wiele rzeczy tylko za dziekuje. Kwestia jest taka ze satysfakcja jest dla mnie osobiscie najwazniejsza.
Otoz to ale niestety jestes nielicznym wyjatkiem.

Nam pomimo, ze sie staramy nie udaje sie znalezc odpowiednie grupu zapalencow. Z tego powodu serwis musi zarobic aby bylo z czego placic innym.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 11:01   #79
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
BD - no, dzis zaczoles pisac do rzeczy
zostalo pare niesciclosci: wczoraj o apelu na klikniecie raz dziennie napisales ze to naiwnosc, dzis piszesz zeby kliknac

a teksty o tym, ze juzerzy nie sa potrzebni? to naprade nie wiem jak traktowac

nie tylko ja zwrocilem Ci na to uwage, wiec moze cos w tym jest?

edit:
natomiast Than i przede wszystkim Bartez -

no i swoja droga - skoro kilka(dziesiat) osob siedzi tu i od roku/lat pisze prawie dzien w dzien - to chyba swiadczy o przywiazaniu do portalu a nie wrogosciii

Ostatnio zmieniany przez nimal : 16.02.2005 o godz. 11:03
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 11:06   #80
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja tam sie w Wasza polityke nie mieszam... reklama napewno nie przeszkadza... jak sie nie chce to nie klikac i nie patrzec.....

mialbym tylko jedna prosbe, podejrzewam jednak ze niewykonalna.... otoz czy daloby sie zrobic tak, zeby wymusic na reklamce otworzenie sie w nowym oknie? bo shfit nic nie daje , czy tez taki jest poprostu kod banera i nic sie nie da?
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 11:19   #81
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
BD - no, dzis zaczoles pisac do rzeczy
zostalo pare niesciclosci: wczoraj o apelu na klikniecie raz dziennie napisales ze to naiwnosc, dzis piszesz zeby kliknac
Nimal ja napisalem ze naiwnoscia jest to co napisales by zablokowac sobie reklame i raz na dzien ja odblokowac, kliknac i zablokowac ponownie. Jak juz raz ktos doda do listy odpowiedni wpis to tak zostanie na wieki.

Dlatego lepiej nie blokowac i klikac raz na dzien zwlaszcza ze ona w niczym nie przeszkadza nawet tym co jada na modemach.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 11:47   #82
DreamCrusher
Guru
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Posty: 1,896
DreamCrusher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mi to tam szczegolnie nie przeszkadza (tzn. przestanie z chwila blokowania szukajki), natomiast podoba mi sie pomysl M@X'a.666 (tyle ze nie wiem czy wykonalny), zeby po kliknieciu na reklame dany user mial na pere dni z nia spokoj - mysle ze userzy by chetniej wtedy na ta reklame klikali i nie traktowali jej jako zla koniecznego.
__________________

DreamCrusher jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 12:16   #83
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Pomysł z możliwością wyłączenia bannera po kliknięciu jest niestety nie do zrobienia, bo nie ma możliwości kontrolowania kliku (kto orientuje się nieco w php wie, jak to działa). Link prowadzi do zewnętrznego skryptu, którego nie da się edytować.

Jeżeli chodzi o wyświetlanie w nowym oknie, to jedynie prawy i 'Otwórz w nowym oknie'. Na to również nie mam wpływu, z takich samych powodów, jak wyżej.

To co napisał Bartek potwierdzam i się pod tym podpisuję. Takie są realia.

A takk btw tego 'fan base' na forum. W podpisie mam info, że poszukujemy ludzi do redakcji serwisu. Póki co zgłosiła się 1 (jedna) osoba i to wcale nie stary bywalec. Jeżeli ktoś chciałby pomóc, to obecnie szukam osoby, która zajęłaby się aktualizowaniem bazy nagrywarek i biosów. Sam już po prostu fizycznie nie mam czasu na to. Na publikację czeka bardzo ciekawy wywiad, w planach jest kilka nowych opcji w serwisie, nowe newsy, nowe artykuły i inne rzeczy, którymi chciałbym się zająć, ale po prostu brakuje czasu Tak więc jeżeli ktoś zechce poświęcić godzinkę dziennie, to zapraszam. Piszcie na maila, tlena/gg, ewentualnie telepatycznie, jak ktoś posiada takie zdolności
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 12:30   #84
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@Bartez, co z artem o "DR"
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 12:33   #85
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez MacGyver
@Bartez, co z artem o "DR"
Publikacja w przyszłym tygodniu
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 20:25   #86
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ktos pisal ze raklmy wyswietalne sa na podstawie tresc strony itp

mnie dzis wywalilo:

America's Second Harvest
Create a hunger-free America. Your donation will help feed millions.
www.secondharvest.org


pozdrawiam!
__________________
Ostatnio zmieniany przez Andrzej_Lepper : dzisiaj o godz. 11:55.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 20:29   #87
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Edwardo
ktos pisal ze raklmy wyswietalne sa na podstawie tresc strony itp

mnie dzis wywalilo:

America's Second Harvest
Create a hunger-free America. Your donation will help feed millions.
www.secondharvest.org


pozdrawiam!
to są jakieśtam reklamy charytatywne
a tak poza tym, to kogo obchodzi, co to za reklamy. Ważne, żeby kliknąć
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 21:05   #88
Edwardo
..::Blue Machine::..
 
Avatar użytkownika Edwardo
 
Data rejestracji: 12.11.2003
Lokalizacja: Krakow
Posty: 1,575
Edwardo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
to są jakieśtam reklamy charytatywne
a tak poza tym, to kogo obchodzi, co to za reklamy. Ważne, żeby kliknąć
wiem wiem, bo "kliklem"
ale zamiast Polakom wyswietlac Feed American People powinni dac "Pajacyka"
a juz na pewno amerykancom powinni dawac "Feed poor and hungry People"

dla mnie wlasnie to jest smiszne...ze nam mowia, zeby pomagac usa...
__________________
Ostatnio zmieniany przez Andrzej_Lepper : dzisiaj o godz. 11:55.
Edwardo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 21:07   #89
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Edwardo
wiem wiem, bo "kliklem"
ale zamiast Polakom wyswietlac Feed American People powinni dac "Pajacyka"
a juz na pewno amerykancom powinni dawac "Feed poor and hungry People"

dla mnie wlasnie to jest smiszne...ze nam mowia, zeby pomagac usa...

oo i to jest myśl. Z tego co zauważyłem, to mogę wymienić te ich reklamy charytatywne na coś własnego. Pajacyk to jest dobry pomysł
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2005, 21:56   #90
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jesli jest potrzeba, aby byla reklama to niech tak jest. Nie rzuca sie ona w oczy. W koncu reklama przynosi zyski, a nikt w tych czasach nie daje nic za darmo.

Jednak prosilbym o przeniesienie tej reklamy troszke wyzej pomiedzy pasek forum, a logo cdrino.pl, bo to szpeci i utrudnia korzystanie z forum.

Aha, klikniecie w reklame prawym nic nie daje. Nie ma mozliwosci otwarcia jej w innym oknie

W reklame klikne raz dzienne, a co mi tam. Przeciez myszka od tego mi sie nie zuzyje, a ja sie tym nie zmecze.

Bartez Twoj podpis widze po raz pierwszy.

Tyle mialem do napisania.
Dziekuje.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.