Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Reputation power... (https://forum.cdrinfo.pl/f10/reputation-power-60730/)

Calme 06.01.2006 21:27

Cytat:

Napisany przez M@X
Propozycja 1 jest dyskusyjna, ale po lekkim doracowaniu moglaby sie przyjac, natomiast propozycja numer 2 jest RE-WE-LA-CYJ-NA!

Jasniej Panie jasniej :)

Czołgista 06.01.2006 22:39

Cytat:

Napisany przez Calme
Jasniej Panie jasniej :)

Przecież M@X wyraził się jasno !

REWELACJA !

;)

I teraz pewnie mnie zjedzą :smutny:

Predi 06.01.2006 22:48

ja powiem tak: robta co chceta, mi to wisi :D
reputka czesto sluzy np. za sms'a :D uzywana jest takze w innych celach (prokreacyjnych oraz towarzyskich jak rowniez, ale to rzadko w podziekowaniu i uznaniu racji drugiej osoby)
w przyrodzie wystepuja reputki puste, ze znaczeniem (pozytywnym, negatywnym podobno tez, ale trudno sie z nim spotkac) oraz reputki swiateczne, byc moze cos pominalem

niech sobie bedzie, nikomu nie przeszkadza, jezeli jednak przeszkadza to usuncie
jezeli nie podobaja sie zasady to zmienic,
mi to rybka ;) :D i tak mnie wszyscy szanuja, kochaja i znaja :hahaha:

Czołgista 06.01.2006 22:58

Cytat:

Napisany przez Predi
mi to rybka ;) :D i tak mnie wszyscy szanuja, kochaja i znaja :hahaha:

Że szanuję to fakt , ale z tym kochaniem to bym się nie zapędzał :nie:

Ja mam kilka reputek które są mi bardzo bliskie :serdusz:
dlatego zwolennikiem zerowania do zera nie jestem ,
a zerowanie do innej wartości niż zero jak najbardziej , też z przyczyny którą kilka postów wcześniej podałem.

Calme 06.01.2006 23:08

A tam albo do zera albo wylaczamy - jak by tak kazdemu zaczac zerowac do okreslonych poziomow to by nas ruski pazdziernik zastal.......ja nadal twardo za likwidacja

Czołgista 06.01.2006 23:14

Cytat:

Napisany przez Calme
jak by tak kazdemu zaczac zerowac do okreslonych poziomow to by nas ruski pazdziernik zastal.......

Może jest jakiś sposób ?
Bo do zera to może być pokrzywdzonych trochę osób co na reputy żetelnie pracują
i o innych "sposobach" nie wiedzą !

A reputki to fajna rzecz, i część klimatu tego forum :)

A chyba nie muszę pisać że klimat jest dobry :)

FatAlbert 06.01.2006 23:31

Cytat:

Napisany przez Czołgista
A chyba nie muszę pisać że klimat jest dobry :)

:respect: :respect: :respect: za***isty :respect: :respect: :respect: , co od reputek to tak nie bardzo jestem za tym żeby to opcje usunąć i wyzerować bo staram sie pracować na swoje opinie i cięzko mi to idzie ale jestem zadowolony ze swoich osiągnieć wy tutej w temacie to nie macie sie czego wstydzić :) jęzeli będzie ten "GLOBALNY RESET" to zaczniemy od nowa pracować :) zróbcie sonde która wszystko rozsztrzygnie i mała sugestia niech głosują ci bardzeij doświadczeni userowie bo młodziki to walnął żeby aby pościka nabić i żeby reputy zostały bo przypał mieć na szaro(próg głosowania reputa powyżej np.75 postów i powyżęj 49 ptk) oczywiście nie musicie brać w/w sugesti pod uwage aczkolwiek nie musicie mnie zbojkotować za nią

Ormianin 07.01.2006 00:13

Cytat:

Napisany przez Bartez
Dać to by się dało, tylko po co? :) Wtedy istnieje ryzyko, że reputki będą dawane bardzo często osobom, które mają wysoki reputation power, w nadziei, że się "odwdzięczą". A tak w ogóle to trzeba chyba powoli pomysłeć o jakiejś denominacji reputkowej ;) Bo się skala skończyła i powoli przestaje to mieć sens, jak niektórzy użytkownicy mają reputation power grubo powyżej 100.

e tam reset! skale zmienic :) dodac od np. 50000 reputek jako super niesamowity czlonek (z ramienia) CDRINFO ! Po co zaraz kasowac! To zielone cieszy nawet nowych userow :)

Czołgista 07.01.2006 00:39

Cytat:

Napisany przez Ormianin
e tam reset! skale zmienic :) dodac od np. 50000 reputek jako super niesamowity czlonek (z ramienia) CDRINFO ! Po co zaraz kasowac! To zielone cieszy nawet nowych userow :)

Chyba lepiej obciąć nam (powiedzmy styarym) ! a ocalić nowych ;)
Przy cięciu do zera tak naprawdę Starym (nie takim jak ja) użytkownikom to się oberwie,
i do tego nie słusznie !
Dla trego moja propozycja (wcześniejsza) jest "będzie w miarę sprawiedliwia :) "
Ja jestem za :) tego typu rozwiązaniem.
Byle by było sprawiedliwe dla wszystkich !

rycho 07.01.2006 07:37

Najlepsze są extremalne rozwiązania.
Albo wyłączyć za czy jestem, albo rozwiązanie proponowane przez Ormianina.
Cytat:

dodac od np. 50000 reputek jako super niesamowity czlonek (z ramienia) CDRINFO !

Desden 07.01.2006 09:27

Ja mam takie zdanie ze wszystko moze całkowicie zniknąć,ale zarazem pojawi się coś nowego skuteczniejszego wzamian.

FatAlbert 07.01.2006 09:56

Cytat:

Napisany przez Desden
Ja mam takie zdanie ze wszystko moze całkowicie zniknąć,ale zarazem pojawi się coś nowego skuteczniejszego wzamian.

tylko co ?? jakieś propozycje

malaczarna 07.01.2006 10:09

Cytat:

Napisany przez Ormianin
e tam reset! skale zmienic :) dodac od np. 50000 reputek jako super niesamowity czlonek (z ramienia) CDRINFO ! Po co zaraz kasowac! To zielone cieszy nawet nowych userow :)

ja jako osoba bedaca krtko na forum uwazam ze wykasowanie reputacji nie jest zbyt dobre. kasowanie reputacji ze wzgledu na nowych uzytkownikow nie ma sensu. kazdego dnia sa zakladane nowe konta.
ale mozna zmienic skale:)


ja dostalam kilka zielonych na poczatku jak i czerwonych...i jakos zyje:)

rycho 07.01.2006 11:52

Cytat:

Napisany przez malaczarna
ja jako osoba bedaca krtko na forum uwazam ze wykasowanie reputacji nie jest zbyt dobre. kasowanie reputacji ze wzgledu na nowych uzytkownikow nie ma sensu. kazdego dnia sa zakladane nowe konta.
ale mozna zmienic skale:)


ja dostalam kilka zielonych na poczatku jak i czerwonych...i jakos zyje:)

Ooooo!!!
Zostawić same czerwone!
To jest ciekawe.:)

pablocoo 07.01.2006 11:53

Proponuje po prostu zmienic 'reputacje' na 'popularnosc'
Beda wtedy adekwatne do tego, czym sa teraz, i nikt nie powinien sie sugerowac 'popularnoscia' do okreslania poziomu wiedzy ;p


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.