Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Reputation power... (https://forum.cdrinfo.pl/f10/reputation-power-60730/)

Bartez 07.01.2006 19:29

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Któregokolwiek bym nie probował. :P

Hmm, te serwery obsługują tylko połączenia z polskich adresów IP. Zaraz poszukam serwera, który umożliwia połączenie sie zza granicy.

Calme 07.01.2006 19:29

Cytat:

Napisany przez rycho
Lublin
Tylko Lublin

Mowa - i tego się trzymajmy we wszystkim :serdusz:
Jou - tak ogolnie przyda sie takze na zas gdyby sie cos dzialo z IRC ten LINK

malaczarna 07.01.2006 19:35

Cytat:

Napisany przez Calme
Mowa - i tego się trzymajmy we wszystkim :serdusz:
Jou - tak ogolnie przyda sie takze na zas gdyby sie cos dzialo z IRC ten LINK

wow wlasnie zauwazylam ze Ty tez jestes z lublina

joujoujou 07.01.2006 19:48

Cytat:

Napisany przez Calme
Mowa - i tego się trzymajmy we wszystkim :serdusz:
Jou - tak ogolnie przyda sie takze na zas gdyby sie cos dzialo z IRC ten LINK

Dzięki, pomogło na tyle, że wiem dlaczego, nadzieja w Bartezie, może znajdzie jakieś wyjście. :D
Cytat:

Napisany przez http://www.irc.pl/problemy
[...]Unauthorized connection

Twój komputer nie został dopisany do listy komputerów mających wstęp na serwery IRC (tzw. I:line). Jeśli jest to polska sieć (i adresy IP), napisz maila na adres iline at irc dot pl z prośbą o dodanie do listy.[...]


Bartez 07.01.2006 19:54

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Dzięki, pomogło na tyle, że wiem dlaczego, nadzieja w Bartezie, może znajdzie jakieś wyjście. :D

Spróbuj tego: /server irc.stealth.net, a jak dalej nie pójdzie, to poszukaj jakiegoś lokalnego serwera IRC (bo rozumiem, że nie możesz się połączyć z Irlandii?)

FatAlbert 07.01.2006 22:27

zobaczćie jeden dzień i prosze 2.5 str przybyło może chyba zostanie tak jak jest bo widze że nawet największe "umysły" tego forum nie mogą tego rozwiązać prawdziwy węzeł gordyjski mam pewien pmysł ale musze pomyśleć ze 3 razy nad nim za nim go opublikuje wcześniejsze posty mi go nasunęły :)

Atronic 08.01.2006 12:00

Cytat:

Napisany przez FatAlbert
zobaczćie jeden dzień i prosze 2.5 str przybyło może chyba zostanie tak jak jest bo widze że nawet największe "umysły" tego forum nie mogą tego rozwiązać prawdziwy węzeł gordyjski mam pewien pmysł ale musze pomyśleć ze 3 razy nad nim za nim go opublikuje wcześniejsze posty mi go nasunęły :)

Przemyślałeś już ? Napewno wszyscy są ciekawi tego pomysłu . :)

epol 08.01.2006 19:57

Cytat:

Napisany przez Desden
...
Dlatego rozdawanie reput moze tez byc przez grupy uprzywilejowane bądź tez nie.
...

Cos podobnego bylo omawiane przy poprzednich dyskusjach. Rezultat? Nie da rady, aby GTW przegladalo wszystkie posty itd. Wiecej o tym w poprzednich odcinkach "Awantury o Reputki" ;)

FatAlbert 08.01.2006 20:33

Cytat:

Napisany przez Atronic
Przemyślałeś już ? Napewno wszyscy są ciekawi tego pomysłu . :)

wypadł mi z głowy ale jak sie przypomni i dyskusji nie zamkną to napewno napsize

mgit 08.01.2006 22:11

Znowu reputek się czepiają, ile można ... co rok to samo, zlikwidować reputki, zostawić reputki, a weźcie się wkońcu zdecydujcie, dajcie sąde, i niech albo większość userów zdecydóje, albo niech głosuja tylko osoby typu mod/admin w danej sądzie czy zostawić czy wywalić, czy zresetować, itd. ;)

yahol 08.01.2006 22:21

Mgit - sonda, sonda sluzy do sondowania nastrojow.
Sąd - do czego innego.
Sąda - hmmmm, musze sie zastanowic do czego.

Ogol userow, wg. sądy - żąda:
reputki - won!

Czołgista 08.01.2006 23:44

Cytat:

Napisany przez yahol
reputki - won![/b]

NIE !
reputki są milutkie !
Miło dostać reputkę !

Jak zlikwidujecie reputki to zablokuję Zakopiankę na znak protestu !
Mam 200 metrów od domu, i co !?
Zero wyjazdów do Zakopanego !
Będzie blokada dróg w obronie reputek :)
Tego jeszcze nie było :)
;)

M@X 09.01.2006 01:07

Ogloszenie moderatorskie :

Z dniem 01.02.2006 r. system przyznawania reputacji na forum CDRinfo zostanie zlikwidowany. Wszystkie uzyskane do tej pory reputacje zostana wykasowane. Decyzja GTW nie podlega dyskusji.

...no, to chyba co poniektorym cisnienie zdrowo podnioslem ;-). To byl tylko zart, ale przygotujcie swoje serducha rowniez i na taka ewentualnosc :-(...

demek 09.01.2006 01:46

e tam
ja mam zdanie, ze albo zostaja w obecnej formie albo je likwidujemy calkiem

Desden 09.01.2006 12:51

Cytat:

Napisany przez demek
e tam
ja mam zdanie, ze albo zostaja w obecnej formie albo je likwidujemy calkiem

Teraz jest tak,że staje się to monotonne to rozdawabie reputek od tak sobie.
Ten system się nie sprawdził i wszyscy o tym wiedzą.

Najlepiej niech "system"(modyfikacja do vbulletina) sam przydzielał reputki/punkty na podstawie wypowiedzi,niech ma levele i poziom skill HP i MP i co tam jeszcze. XD
Tak bedzie najlpeiej,sa takie mody do innych for w php,więc napewno cos jest niz to obecne.
Kto ma inny pomysł?
Rozwiązać,w tedy nikt nie bedzie miał tego prestizu:" Oo jestem lepszy niz teb kolo" ,a o to chodzi.To sprawia pewną radoche osobom, które powiedzmy pracują nad swojimi mozliwosciami i wypadałoby je wynagrodzic za udział w życiu tu na forum.Taka opcja tyczyłaby sie kazdego bez wyjątku, ja tak to widze ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.