Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Tapatalk (https://forum.cdrinfo.pl/f10/tapatalk-86304/)

pali 07.02.2011 10:22

M@X, chodziło mi o zakładkę "Wiadomości od gości", czy jest w pełni funkcjonalna na tym Tapatoku.

M@X 07.02.2011 13:16

Sprawdzilem. Niestety nie ma takiej opcji. Pewnie z racji ilosci danych (glownie obrazkow) jaka ludzie zawalaja profile. A w koncu Tapatalk powstal by odchudzic ilosc pobieranych przez 3G danych...


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone przy u***380;yciu Tapatalk

Patrix 07.02.2011 13:32

Cytat:

Napisany przez M@X (Post 1143971)
Wiadomość wysłana z ***63743; iPhone przy użyciu Tapatalk

No i niepotrzebny spam dopisuje... :]

Berion 07.02.2011 13:48

Albo ktoś w opcjach nie odznaczył... ;P

Gadzina18 07.02.2011 15:27

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1143976)
No i niepotrzebny spam dopisuje... :]

M@X chyba z premedytacją dodaje ten podpis. Oryginalny z programu nie ma tego jabłuszka.. wiem bo sam używam ;) A właśnie, podpis domyślnie jest wyłączony, po instalacji programu jak ktoś chce, to musi go włączyć:P

pali 07.02.2011 18:27

M@X, po raz pierwszy dołączę do chóru krytykantów, którzy twierdzą że całym ciałem i duszą bronisz wszelkich posunięć Apple i jego przybocznych :)

Czy Ty twierdzisz, że ci od tapatoka wiedzą co my zamieszczamy w profilu Rycha??
Chciałeś powiedzieć, że usera Rycho jest za dużo? Że ma się zmniejszyć?

Trybunał Szuflandii zajmie się waćpanem.

M@X 07.02.2011 20:50

Nie pije do nikogo. Zmierzam do tego, ze Tapatalk powstal by ograniczyc ilosc przesylanych przez fora danych jednoczesnie pozwalajac na zapoznanie sie z trescia. I to mi chodzi ;-)!

pali 07.02.2011 21:08

Znaczy, że w Rychu profilu nie ma treści?

Tam rodzi się nowa filozofia, która kiedyś będzie wydrukowana i oprawiona w skórę, a Ty przez swoje wynalazki nie będziesz mógł opowiedzieć wnuczkom, że byłeś przy jej narodzinach.

andy 07.02.2011 21:19

Cytat:

Nie pije do nikogo. Zmierzam do tego, ze Tapatalk powstal by ograniczyc ilosc przesylanych przez fora danych jednoczesnie pozwalajac na zapoznanie sie z trescia.
Wcale nie. Ten program po prostu dostosowuje forum do urządzenia tak aby nie przewijać strony w tą i tamtą. Cóż szkoda, że przy okazji ograniczyli pewne rzeczy...

pali 07.02.2011 21:25

andy,
a ten Tapatalk nie działa przez jakieś proxy, aby skalować obrazki (tak jak Opera)?

Jeśli tak, to może blokuje też cookies, content z innej domeny (adocean, gemius itp)?

Pytam, bo nie mam obsługiwanego tel. i sam nie sprawdzę.

andy 07.02.2011 21:41

Cytat:

andy,
a ten Tapatalk nie działa przez jakieś proxy, aby skalować obrazki (tak jak Opera)?

Jeśli tak, to może blokuje też cookies, content z innej domeny (adocean, gemius itp)?

Pytam, bo nie mam obsługiwanego tel. i sam nie sprawdzę.
Gdyby działało jako proxy to po co by był plugin pod vB?
Bartez pewnie będzie wiedział jak dokładnie to ustrojstwo działa ;)

IMHO takie coś powinno być realizowane przez sam skrypt. Kiedy vB wykryje jako user agenta urządzenie mobilne to powinno serwować mu wersję mobilną tzn. odpowiednio dostosowany CSS.

Bartez 07.02.2011 23:39

Tak gwoli ścisłości, nie wiem jak na Iphonie, ale na Androidzie podpis domyślnie jest włączony i trzeba go wyłączyć, jak ktoś nie chce mieć :)

@andy
Jest mobilna skórka do vB, ale ogólnie mówiąc jest kiepska i dlatego jej nie dodawałem.

Gadzina18 08.02.2011 02:50

Na iPhone jest domy***347;lnie wy***322;***261;czony:>


Sent from my iPhone using Tapatalk

pali 08.02.2011 09:35

andy,
racja, ale z punktu widzenia webmastera to masakra tworzyć dodatkowe CSS.
Wolę takie strony jak http://debian.org, które poprzez dobrą strukturę wyświetlają się wszędzie znakomicie bez żadnych ficzerów.

//edit
zerknąłem na debian.org i widzę, że właśnie zmienili layout :) dodali główne linki w horyzontalnym bloku, na podstronach też taki modny układ (szerokie ekrany)
ale nie ma żadnych paskudnych script, cookies, żadnych hacków i wygląda świetnie!
tak się powinno robić witryny

Patrix 08.02.2011 11:32

pali, AJAX to już script i wg Ciebie jest paskudny ? Przecież dzięki niemu strona jest interaktywna - wg mnie zaleta.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.