Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Tapatalk (https://forum.cdrinfo.pl/f10/tapatalk-86304/)

Patrix 09.05.2011 17:29

Cytat:

Napisany przez Reetou (Post 1160540)
Zresztą trudno nazwać prośbą hasła typu 'wyłącz to gówno, kretynie.'

Zacznijmy od tego, że to nie jest cytat więc nie umieszczaj tego w ' '.
Druga sprawa to taka, że co miałem do napisania w tym temacie to już napisałem, więc tyle tu po mnie.

Berion 09.05.2011 17:52

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1160516)
Właśnie chodzi tylko o to, żebyście Ty i inni wyłączyli ten dopisek w swoich telefonach.
O nic więcej.

Bardzo dobrze powiedziane Grzeniu.


To czego używasz M@X to Twoja prywatna sprawa - nie katuj nas tym spamem i darmową reklamą Tapatalka. Ciesze się, że bardzo lubisz ten program, ale nas zwyczajnie nie interesuje że ty używasz.

Przez takie bzdurne podejście muszę marnować RAM na dodatkową wtyczkę do FF żeby to dziadostwo się nie pojawiało...

Nie jest to też żadna kwestia zazdrości czy czegoś podobnego. Co to za absurd? Równie irytujące są podpisy z reklamami czy posiadanym sprzętem.

ynsiwy 09.05.2011 17:58

Dok***322;adnie, to z jakiej aplikacji dana osoba korzysta do przegl***261;dania forum to jego sprawa i nie musi za ka***380;dym razem podawa***263; tego w podpisie, tym bardziej ***380;e nie ma problemu ***380;eby to wy***322;***261;czy***263; :)

pali 09.05.2011 18:38

Warto byłoby ustalić czy problemem jest, że M@X i pozostali:

1. Zamieszczają ten tekst w treści posta, zamiast w podpisie.
2. W ogóle go zamieszczają, gdziekolwiek.

Jeśli to pierwsze, kompromis łatwo osiągnąć.
Jeśli to drugie, chyba ciężej.


@Berion,
M@X raczej reklamuje jedną z funkcjonalności tego forum, a nie Tapatalka. Być może również droczy się ;)

@Patrix,
idź do kogoś na obiad

- Czy masz ochotę na sałatkę? - zapytają
- G... nie jadam - odpowiedz.

Tylko mi nie mów, że lubisz sałatki, bo zamorduję ;)

Berion 09.05.2011 18:58

Bramka nr.2

Nie ważne gdzie on jest, ważne że się wyświetla. Tak samo mnie irytuje Patrix'owa odmiana, ale wiem że zrobił to na przekór, prześmiewczo i zniknie jak i zniknie info z tapatalkiem.


Nie jestem przekonany czy jest to reklama funkcjonalności forum... czy samego Tapatalka i nie mowię tutaj o intencjach M@Xa tylko o tym jak to wygląda naprawdę. Każdy inteligentny człowiek po prostu samemu sprawdzi czy forum, które często odwiedza itd. ma zainstalowany ten diabelny plugin czy też go nie ma. *Każdy* użytkownik nie musi być bombardowany taką zbędną informacją.

Reetou 09.05.2011 19:11

Równie dobrze mógłbyś się przyczepić do większości podpisów, łącznie z moim. I o co chodzi? Jakoś nikt się do mnie nie czepia o bezsensowność bajtów pojawiających się w każdym moim poście, a jest ich ze 4 razy więcej...

No, a spróbujcie się przyczepić ||

Berion 09.05.2011 19:14

A czy Ty coś reklamujesz? Co najwyżej Operę, ale w mniej nachalny sposób bo raz, że po prawej stronie, a dwa ikonką.

Reetou 09.05.2011 19:20

A bijcie się o tych bajtów kilka... ||

Patrix 09.05.2011 20:40

Różnica jest zasadnicza,
podpis zawsze możesz zmienić i zmieni się przy każdym poście
- jak będzie to zamieszczać w treści, to będzie to na sztywno w każdym poście a tego już nie usunie...

@pali, moje tłumaczenie się dlaczego użyłem tego słowa nie ma większego sensu, stało się i już.
Sałatki lubię ||

@Berion, tak to taki mój osobisty bunt :).

Reetou 09.05.2011 21:01

Ale...

Przecież....

Miało być tyle tu po Tobie...

:P

andy 09.05.2011 21:26

Co do tych durnych podpisów to mnie one tez irytują ale rozumiem, ze każdy może w granicach prawa i regulaminu wstawiać do postów co chce.
Tacy użytkownicy(to się tyczy nie tylko M@Xa) pokazują jakimi osobami są. Jeżeli szpan zajmuje w ich życiu tak duże miejsce to niech sobie poszpanują.

sobrus 10.05.2011 20:18

Generalnie mi to nie przeszkadza. iPhone już tak ma, że wszędzie sie reklamuje. Np na facebooku też jest "via iPhone". Taki urok ajfonów i już.

(wiadomość wysłana z OpenSuSE Tumbleweed x64 przez Chromium 13 blablabla :D)

pali 10.05.2011 20:55

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1160564)
Bramka nr.2

Nie ważne gdzie on jest, ważne że się wyświetla.

No to masakra.

Ale tak przy okazji: jako moderator mógłbyś zająć się egzekwowaniem ustaleń co do podpisów, spisanych przez andrzejj9.
Od razu mówię: zgłaszałem, a jakże. Zero reakcji.

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1160564)
Nie jestem przekonany czy jest to reklama funkcjonalności forum... czy samego Tapatalka i nie mowię tutaj o intencjach M@Xa tylko o tym jak to wygląda naprawdę.

To znaczy co, że jednak wygląda to na reklamę Tapatalka?
Podejrzewasz o coś M@Xa, to powiedz wprost.

Cytat:

Napisany przez Berion (Post 1160564)
Każdy inteligentny człowiek po prostu samemu sprawdzi czy forum, które często odwiedza itd. ma zainstalowany ten diabelny plugin czy też go nie ma.

O ile wie, że taki plugin istnieje, to sprawdzi.
Wiedziałeś, że taki plugin istnieje czy dowiedziałeś się z cdrinfo?
Jeśli nie wiedziałeś, to nie jesteś inteligentny?

Cytat:

Napisany przez Patrix (Post 1160589)
Różnica jest zasadnicza,
podpis zawsze możesz zmienić i zmieni się przy każdym poście
- jak będzie to zamieszczać w treści, to będzie to na sztywno w każdym poście a tego już nie usunie...

No tak.
Jeśli ten tekst, odpowiednio przeredagowany, będzie w podpisie - będziesz zadowolony?

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1160604)
Co do tych durnych podpisów to mnie one tez irytują ale rozumiem, ze każdy może w granicach prawa i regulaminu wstawiać do postów co chce.

Ma@X teoretycznie łamie zasady.

Jedną ze znanych zasad netykiety jest ustalenie o nie generowaniu treści automatycznej tam, gdzie inni spodziewają się treści odręcznej, unikalnej. To właśnie ogólna definicja spamu i tutaj toczy się dyskusja czy ten komunikat jest spamem.

Cytat:

Napisany przez andy (Post 1160604)
Tacy użytkownicy(to się tyczy nie tylko M@Xa) pokazują jakimi osobami są. Jeżeli szpan zajmuje w ich życiu tak duże miejsce to niech sobie poszpanują.

Tak, szpanuje M@X programem za 9 zł.

No chyba, że chodzi o ... iPhone? :P To jak, o co chodzi, o podpis, o katafalka, o genialny telefon o nazwie iPhone czy może o jeden z siedmiu grzechów głównych?

Ale sobie pocytowałem. Czego to człowiek nie zrobi, aby nic nie robić.

Berion 10.05.2011 21:20

Cytat:

Napisany przez pali (Post 1160775)
Ale tak przy okazji: jako moderator mógłbyś zająć się egzekwowaniem ustaleń co do podpisów, spisanych przez andrzejj9.
Od razu mówię: zgłaszałem, a jakże. Zero reakcji.

Komu zgłaszałeś? Bo to jest wbrew pozorom też dość istotne.

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do grafik z podpisów ponieważ żadnych nie widzę (blokuję imageshacki, last.fmy, userbary, acziwmenty i resztę tego dziadostwa). Jeśli ktoś widzi, że jakiś delikwent łamie regulamin zawsze może uprzejmie donieść. :D

Cytat:

To znaczy co, że jednak wygląda to na reklamę Tapatalka?
Podejrzewasz o coś M@Xa, to powiedz wprost.
Nie zrozumiałeś mnie. M@X tego nie wyłączył ponieważ, jak mi się wydaje, uważa to za fajne. Natomiast twórcy Tapatalka zaimplementowali tę opcję z premedytacją bo wiedzą, że większość ludzi tego nie wyłączy, a co za tym idzie jest to idealny sposób na reklamę.

Cytat:

O ile wie, że taki plugin istnieje, to sprawdzi.
Wiedziałeś, że taki plugin istnieje czy dowiedziałeś się z cdrinfo?
Jeśli nie wiedziałeś, to nie jesteś inteligentny?
Nie używam smartfonów więc jest mi to zbyteczne. Gdybym używał i potrzebował przeglądać np. fora to na pewno bym poszukał informacji na temat stosownych aplikacji. Bardzo prawdopodobne, że przy okazji trafiłbym i na informację o wtyczce do np. vbul.

Każdy inteligentny człowiek szuka sobie potrzebnych informacji sam. Ja nie chcę być bombardowany reklamami. Już wystarczająco w****ia mnie, że nie da się niczego obejrzeć w telewizji przez to bezczelnie wdzierające się w moje uszy gówno z ekranu. Reklamy są już dosłownie wszędzie! I nie chcę ich na forum. Mam nadzieję, że znajdzie się więcej osób które podziela moje zdanie i przeforsujemy stosowny zapis w regulaminie. :D

Cytat:

Jeśli ten tekst, odpowiednio przeredagowany, będzie w podpisie - będziesz zadowolony?
Precz z reklamami. ;)

Cytat:

Jedną ze znanych zasad netykiety jest ustalenie o nie generowaniu treści automatycznej tam, gdzie inni spodziewają się treści odręcznej, unikalnej. To właśnie ogólna definicja spamu i tutaj toczy się dyskusja czy ten komunikat jest spamem.
Ja myślę, że to nawet nie podlega dyskusji i jest czymś nader oczywistym.

Cytat:

To jak, o co chodzi, o podpis, o katafalka, o genialny telefon o nazwie iPhone czy może o jeden z siedmiu grzechów głównych?

Ale sobie pocytowałem. Czego to człowiek nie zrobi, aby nic nie robić.
Chodzi o bezmyślną reklamę w każdym poście. Przeżyłbym jeszcze gdyby było to wklejane jedynie do podpisu, a nie w każdy post (skoro tak kocha tego Tapatalka to nie mam serca mu tego zabraniać (oczywiście gdybym mógł)).

pali 10.05.2011 21:43

Zgłaszałem do tej waszej skrzynki "Łubudubu niech nam żyje prezes klubu", czyli tym kapo-guzikiem, bo mnie Reetou zmolestował, abym nie zgłaszał osobiście! ;)
To się mnie teraz nie pytaj komu zgłaszałem! Mówiłem, że to źle działa, tj. jest źle zaprojektowane (powinien być ticket-system).

Cholerne warszawiaki, jeden z drugim :help:

Co Ci się do brody przylepiło?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.