Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Tworzenie nowej grupy uzytkownikow (https://forum.cdrinfo.pl/f10/tworzenie-nowej-grupy-uzytkownikow-46581/)

nimal 19.01.2005 13:50

a jakie beda zasady przylaczania do grupy? :> wystarczy kochac garfielda, czy tzeba wszystkie koty :> a w podpisie trzeba miec garfielda, dowolnego kota, niepsa czy moze nic nie trzeba miec :> ja tak tylko w kwetii formalnej :D jako zagozaly wrog kotow i milosnik garfielda w jednym :D

gallus 19.01.2005 14:15

Cytat:

Napisany przez nimal
... jako zagozaly wrog kotow i milosnik garfielda w jednym :D

Ja mam podobnie :) i chciałbym być w grupie miłośników Garfielda (o ile takowa będzie), a grupy o innych upodobaniach mogą być również stworzone :) :piwo:

M@X 19.01.2005 14:43

Zasady mozna wymyslic... Ale od czegos trzeba zaczac wiec proponuje (zasady_v_0.1):

01. Koniecznosc posiadania w podpisie komiksu z Garfieldem z aktuazliacja powiedzmy maksimum co 2 tygodnie (oprocz przyczyn odgornych typu awaria forum itd.)
02. Bezgraniczna milosc dla lenistwa, znieczulicy i cynizmu cechujacych naszego ukochanego pluszaka ;-D
03. Komiksy wybitnie wyszczegolniajace sie powyzszymi cechami trafiaja jako osobny post do dzialu "Funny fotos..."

To tylko propozycje, ktore sa jak najbardziej do negocjacji z moderatorami ;-D

epol 19.01.2005 20:29

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Zasady mozna wymyslic... Ale od czegos trzeba zaczac wiec proponuje (zasady_v_0.1):
...
To tylko propozycje, ktore sa jak najbardziej do negocjacji z moderatorami ;-D

Mogloby byc. A teraz cos na poparcie naszej prosby ^_^

http://members.lycos.co.uk/epol86/cd...ield_grupa.gif

MacGyver 19.01.2005 20:44

hmm...a można być jednoczesnie w kilku grupach???

gallus 19.01.2005 21:36

Cytat:

Napisany przez MacGyver
hmm...a można być jednoczesnie w kilku grupach???

chyba tylko w dwóch, spróbuje to zaraz sprawdzić w vBulletinie :D
-edit-
Można być w wielu grupach :)

MacGyver 19.01.2005 21:49

Cytat:

Napisany przez gallus
chyba tylko w dwóch, spróbuje to zaraz sprawdzić w vBulletinie :D
-edit-
Można być w wielu grupach :)

To ja poproszę przydział do wszystkich grup :) [jakby były]

gallus 19.01.2005 21:57

Cytat:

Napisany przez MacGyver
To ja poproszę przydział do wszystkich grup :) [jakby były]

Do banned też ?? :P
Bo, że do Admin i mod chcesz to się nie dziwie, bo sam bym chciał ale do banned :D ;) :piwo:

pawelblu 19.01.2005 22:30

A czy bedzie hierarchia grup (np. gracze, podklasa WolfET i 2 podklasy Allies i Axis :) ) ??

No dobra na potrzeby forum to glupie ... ||

Predi 19.01.2005 22:46

Cytat:

Napisany przez Pagerus
Ale grupa graczy w ET powinna powstać :) Predi na prezesa :D

jak najbardziej powinna powstac :) a co do prezesa :zawstydz: nie wiem czy bym podolal :D zwlaszcza ze w ciagu najblizszego miesiaca okaze sie czy nadal bede mial szerokopasmowy dostep do neta :(

Cytat:

Napisany przez pawelblu
A czy bedzie hierarchia grup (np. gracze, podklasa WolfET i 2 podklasy Allies i Axis ) ??

tutaj stworzymy grupe WolfET a potem wlasne forum z dwoma grupami Axis i Allies, dzieki czemu bedziemy w dwoch grupach ;) zreszta niepotrzebny podzial :)

niniejszym zglaszam Niewatpliwie Wysokiej i Szacownej Administracji potrzebe utworzenia grupy WolfET :) (ps. serwerek tez by sie przydal ;) )

a co do garfielda, to ja tesh go lubie..... ale wazniejsza jest grupa WolfET, o garfieldzie pozniej ;)

M@X 19.01.2005 22:48

Cytat:

Napisany przez Predi
a co do garfielda, to ja tesh go lubie..... ale wazniejsza jest grupa WolfET, o garfieldzie pozniej ;)

Nie lubie sie klocic, ale pomijajac fakt ze przegioles, to jest tez inny aspekt - my bylismy pierwsi!

Bartez 19.01.2005 23:54

Cytat:

Napisany przez M@X.666
my bylismy pierwsi!

I właśnie dlatego nie będzie grup. Za chwilę będzie 'my byliśmy pierwsi', 'a dlaczego on został dodany do grupy, a ja nie', a dlaczego to, a dlaczego tamto. Zamiast skupiać się na meritum sprawy, czyli dyskusji, zajmowalibyście się... ekhmm... pier***mi :>

Jeżeli tak bardzo chcecie, to umieśćcie sobie jakiś wspólny znak w podpisie lub coś w opisie nad avatarem i po sprawie.

Tyle z mojej strony.

M@X 20.01.2005 00:01

Moze i Bartez ma racje... ja ze swojej strony prosze jakiegos forumowicza ktory ma zdolnosci plastyczne o zrobienie jakiegos znaczka do podpisu ;-D. Niestety ja z programow graficznych jestem noga :-(...

Predi 20.01.2005 00:18

Cytat:

Napisany przez M@X.666
Nie lubie sie klocic, ale pomijajac fakt ze przegioles, to jest tez inny aspekt - my bylismy pierwsi!

pokaz mi w ktorym miejscu przegialem :blee: a po za tym ze byliscie pierwsi to fakt i nie zaprzeczam, dlatego powinniscie byc jedyna grupa :taktak:

pozatym Bartez ma calkowita racje, wystarczylo ze cos sie wspomnialo o drugiej grupie i..... :boks:

Mily_ 20.01.2005 08:12

eee tam...


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.