Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Tworzenie nowej grupy uzytkownikow (https://forum.cdrinfo.pl/f10/tworzenie-nowej-grupy-uzytkownikow-46581/)

Pagerus 20.01.2005 08:55

Cytat:

Napisany przez Predi
pokaz mi w ktorym miejscu przegialem :blee: a po za tym ze byliscie pierwsi to fakt i nie zaprzeczam, dlatego powinniscie byc jedyna grupa :taktak:

pozatym Bartez ma calkowita racje, wystarczylo ze cos sie wspomnialo o drugiej grupie i..... :boks:

No nieoficjalna grupa ET już działa - mamy ET Server'a, ET Engineer'ów i ET Medic'a - nie wiem czy kogoś pominąłem... ale przydałoby się coś jeszcze - np. taka ikonka jak mają mody czy adminy nad avatarem :)

epol 20.01.2005 10:37

Cytat:

Napisany przez Bartez
I właśnie dlatego nie będzie grup. Za chwilę będzie 'my byliśmy pierwsi', 'a dlaczego on został dodany do grupy, a ja nie', a dlaczego to, a dlaczego tamto. Zamiast skupiać się na meritum sprawy, czyli dyskusji, zajmowalibyście się... ekhmm... pier***mi :>

Jeżeli tak bardzo chcecie, to umieśćcie sobie jakiś wspólny znak w podpisie lub coś w opisie nad avatarem i po sprawie.

Tyle z mojej strony.

Wiedzialem, ze tak bedzie, ale trzeba bylo sprobowac...


Cytat:

Napisany przez M@X.666
Moze i Bartez ma racje... ja ze swojej strony prosze jakiegos forumowicza ktory ma zdolnosci plastyczne o zrobienie jakiegos znaczka do podpisu ;-D. Niestety ja z programow graficznych jestem noga :-(...

To kto nam zrobi jakis znaczek? Trzeba by zagadac do nimala :>

nimal 20.01.2005 10:39

czylje sie mile podlechtany :D

Pagerus 20.01.2005 12:22

Cytat:

Napisany przez nimal
czylje sie mile podlechtany :D

To może dla grupy ET też zrobisz? :D

rycho 20.01.2005 14:38

Cytat:

Napisany przez nimal
czylje sie mile podlechtany :D

I zostanie to bezwzględnie wykorzystane.

kizio 20.01.2005 14:38

Cytat:

Napisany przez Pagerus
To może dla grupy ET też zrobisz? :D

Do grupy ET moge ja zrobic :P

Pagerus 20.01.2005 17:29

Cytat:

Napisany przez kizio
Do grupy ET moge ja zrobic :P

To zrób zrób :ja_chce:
Tylko, żeby fajnie to wyszło :D

kizio 20.01.2005 19:19

to podaj co ma na tym byc jakie rozmiary itp.

M@X 20.01.2005 20:03

Mialem na mysli to, ze powiedziales ze grupa WolfET jest wazniejsza. Jest to Twoje subiektywne zdanie. Ja np. nawet nie wiem co to WolfET co obrazuje brak obiektywizmu w tej wypowiedzi. Ot co.

Predi 20.01.2005 20:56

zobacz co za obrazek jest na koncu mojej wypowiedzi i spytaj mamy co znaczy przymruzone oczko

Pagerus 20.01.2005 20:58

Cytat:

Napisany przez kizio
to podaj co ma na tym byc jakie rozmiary itp.

Hmmm... no z pewnością coś obrazujące tę fajną grę - jaką jest bez wątpienia Wolfenstein : Enemy Territory :) Jakieś logo z gry albo coś :) Przydałby się również jakiś dopis, że to grupa graczy z forum CDRinfo...
W sumie jak zaproponowałeś pomoc - to myślałem, że masz już jakąś konkretną propozycję :P

M@X 20.01.2005 21:02

Aaaa... No ja malo gram wiec moglem nie wiedziec ;-D

Berion 20.01.2005 21:11

Nooo... to jakie chcecie te banner'ki? :) (grupa ET? , Garfield'a? itp...)

M@X 20.01.2005 21:32

Berion : ja tam wierze w Twoje zdolnosci plastyczne podziwiajac coraz to nowsze grafiki w podpisach i avatarach... pytanie tylko czemu nie odpowiedizales mi na GG ostatnio w NWS (Naszej Wspolnej Sprawie)?

Predi 21.01.2005 11:22

@Max666 - myslalem ze przymruzone oczko to znana emotka............

@Berion, kizio - moze zaproponujcie, wrzuccie tu jakies obrazki powybieramy ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.