Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.02.2023, 21:41   #121
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
No cóż, nic na siłę. Jak się włazi od święta to się nie rozumie że niektórych rzeczy się nie robi, bo to nam zasadzą... i nie pytamy o rzeczy oficjalnie karane/ścigane/nielegalne w otwarty sposób, a jeśli ktoś zwróci uwagę to foch i usuńcie konto.
... a wystarczyło zapytać inaczej i grzeczniej to może by coś z tego było.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.02.2023, 21:50   #122
vdsx
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 16.11.2019
Posty: 7
vdsx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie nie i jeszcze raz nie. Może się pośpieszyłem z tym postem ale to nie był powód żeby mnie atakować że ja propaguję jakieś niszczenie laserów wypalanymi płytami i tak dalej. Grzeczniej powinno być w stosunku do mnie, bo ja nikogo zaatakowałem ani nie obraziłem niczym ani nikomu nie doradzałem żadnych destrukcyjnych i nielegalnych działań. Wystarczyło napisać bez śmiania i negatywnych emocji i tyle. Dlatego tak zareagowałem. Poza tym ja nigdzie nie napisałem że piractwo jest legalne, jeśli gdzieś tak napisałem proszę o wskazanie w którym miejscu.

Ostatnio zmieniany przez vdsx : 08.02.2023 o godz. 22:01
vdsx jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2023, 00:00   #123
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez vdsx Podgląd Wiadomości
Poza tym ja nigdzie nie napisałem że piractwo jest legalne, jeśli gdzieś tak napisałem proszę o wskazanie w którym miejscu.

PROSZE BARDZO: POBRALEM GRE Z INTERNETU I CHCE JA WYPALIC NA DVD !!!

Wszystkie gry na wii byly wydane na plytach TYLKO poprzez NINTENDO !!!

I tak podchodze do ciebie delikatnie bo masz dlugo konto, jak by trafilo na innego moda/admina to juz bys dawno dostal bana i skasowane posty, wiec przestan sie ciskac do mnie w PW i miej troche pokory bo to TWOJE POSTY SA AGRESYWNE i ROSZCZENIOWE !!!

A PW typu


Napisany przez vdsx
Miałeś jeszcze zamknąć moje konto. I daruj sobie to moralizowanie bo zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak. Dorosnij

I podobne sa zdecydowanie nie na miejscu !!!
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2023, 00:29   #124
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dobra, uznajmy temat za wyczerpany. Proszę nie rozwijać niesnasek.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.