Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.04.2006, 10:30   #1
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Uwagi co do niektórych tematów poruszanych na www.cdrinfo.pl

Od kilku dni zauważyłem, że niejaki Gregg na stronie głównej zajął się wychowywaniem (lub jak ktoś woli polityką)
forumowiczów i czytelników www.cdrinfo.pl.

Jeszcze artykuł o TVP mogłem znieść choć uważam go za nieporozumienie, bo można znaleźć wiele innych tego typu przykładów
np. płacimy podatki na służbę zdrowia, a musimy leczyć się prywatnie, płacimy na szkolnictwo, a trzeba płacić dodatkowo na korepetycje bo nasze dzieci nic nie umieją po państwowej szkole itp. czyli nie możemy wymagać, a musimy płacić czy chcemy czy nie.
Tylko czy do tego ma służyć www.cdrinfo.pl, jeżeli ktoś już nie może wytrzymać to jest off-topic lub śmietnik.
Następnie nowy filozoficzny artykuł o piractwie już drugi tego autora,
dzisiaj trzeci o internecie (akurat związany szeroko z tematami forum).
Dla wszystkich tych artykułów skarbnicą wiedzy okazała się Gazeta Wyborcza i to mnie zażenowało.

Myślę, że jest wiele innych ciekawych stron z których można zasięgać informacji oraz je korygować u źródła, niż www.gazeta.pl.
Korzystanie z jednego źródła (i to nie specjalistycznego) powoduje, że z forum technicznego robi się polityczne zupełnie niepotrzebne.

W każdym bądź razie nie chciałem czekać na czwarty artykuł z Gazety np. o alkoholiźmie młodzieży, który powoduje piractwo, bo młodzież wydaje pieniądze na alkohol i dlatego nie ma ich na programy, gry, filmy i muzykę legalną.

Trochę szacunku dla nas i dla siebie panowie i panie!

Chyba forum nie powinno być tubą partii demokratycznej czy PO oraz mieć adres www.gazeta.cdrinfo.pl.

Pozdrawiam wszystkich łącznie z Greggiem.

Ostatnio zmieniany przez para : 11.04.2006 o godz. 10:57
para jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.04.2006, 10:49   #2
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Tez to zauwazylem - rowwniez nie zycze sobie, zeby ktos prawil mi moralitety. Przez jakas chora krucjate cierpia i czuja sie urazeni uczciwi ludzie! To serwis o nagrywaniu plyt a nie o piractwie i praktycznie nikogo (poza "nowymi", ale z tym radzi sobie GTW) nie trzeba tutaj strofowac!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline  
Stary 11.04.2006, 11:33   #3
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
gazeta.pl ma w***322;asne forum dla takich moralizator***243;w

po pi***281;ciu minutach czytania dosta***322;em zajad***243;w

wi***281;c niech ci moralizatorzy pisz***261; tam gdzie ich miejsce i ***380;r***261; si***281; tam ze zwolennikami Rydzyka a ja powiem tyle - z***322;ote CD-R BenQ 52x s***261; znowu do kupienia - 45-50 groszy w zale***380;no***347;ci od ilo***347;ci - i to jest ciekawa wiadomo***347;***263;
ed hunter jest offline  
Stary 11.04.2006, 14:30   #4
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja jak widze filozoficzna wymiane zdan to przestaje czytac. Jeszcze w mlodym wieku zawalu dostane
pawelblu jest offline  
Stary 11.04.2006, 14:36   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez para
Od kilku dni zauważyłem, że niejaki Gregg na stronie głównej zajął się wychowywaniem (lub jak ktoś woli polityką)
forumowiczów i czytelników www.cdrinfo.pl.
........................
Dla wszystkich tych artykułów skarbnicą wiedzy okazała się Gazeta Wyborcza i to mnie zażenowało.
.............................

Trochę szacunku dla nas i dla siebie panowie i panie!

Chyba forum nie powinno być tubą partii demokratycznej czy PO oraz mieć adres www.gazeta.cdrinfo.pl.

Pozdrawiam wszystkich łącznie z Greggiem.
Rozumiem, ze artykuly zamieszczone w "Gazecie Polskiej" lub w "Naszym Dzienniku" sa wlasciwsze, sluszne i jedynie prawdziwe.
Rozumiem rowierz, ze skoro jest demokracja, to musimy sie stosowac do twoich pogladow.
No coz...... powiem tyle:
Nie o-takie Polskie walczylismy!
yahol jest offline  
Stary 11.04.2006, 14:50   #6
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Rozumiem, ze artykuly zamieszczone w "Gazecie Polskiej" lub w "Naszym Dzienniku" sa wlasciwsze, sluszne i jedynie prawdziwe.
Rozumiem rowierz, ze skoro jest demokracja, to musimy sie stosowac do twoich pogladow.
No coz...... powiem tyle:
Nie o-takie Polskie walczylismy!
Widzę, że znalazłeś w mojej wypowiedzi coś czego nie napisałem.
Bo nie rozumiem uwag co do Naszego Dziennika czy Gazety Polskiej?

Gdzie napisałem, że poglądy takie czy inne są słuszne i jedynie prawdziwie.
Proponuję żebyś jeszcze dwa lub trzy razy przeczytał moją wypowiedź, a jak nie starczy to 10 razy.

Uważam jedynie, że niektóre posty nie nadają się na główną stronę, ale na forum mogą być, zwłaszcza po to jest off-topic.

Jeszcze raz dziękuję za uwagi, ale proszę również jeszcze raz o przeczytanie mojego postu.
para jest offline  
Stary 11.04.2006, 15:03   #7
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Przeczytalem bardzo uwaznie.
Znalazlem krytyke opinii wyrazanych przez GW, a na ktore to zrodlo powoluje sie Gregg.
Tylko tyle i az tyle.
GW jest czy tego chcemy czy nie - tworcza sila, ksztaltujaca poglady.
Tyle.
Mozna sie nie zgadzac - akurat ze spora czescia sie nie zgadzam, lub akceptowac.
Akurat w inkyminowanym artykule, sa poglady ktore uwazam za bzdury.
Ale tez uwazam, ze wylacznie wola adminow i modow jest to jaki ksztalt przyjmuja wypowiedzi na stronie glownej.
I drugie:
-istnieje cos takiego jak polemika.
Tyle.
Nic wiecej.
yahol jest offline  
Stary 11.04.2006, 15:52   #8
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja sie z Para zgadzam. To strona o optyce, przechowywaniu danych lub og***243;lnie o komputerach a nie o polityce. Dlatego zamiast traci***263; energi***281; na publikacj***281; news***243;w kt***243;re nie s***261; zwi***261;zane z tematyk***261; portalu warto zaj***261;c si***281; np. dodawaniem informacji o tym co interesuje go***347;ci portalu...
BD jest offline  
Stary 11.04.2006, 15:54   #9
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
:cwaniak: z tego Gregga
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline  
Stary 11.04.2006, 17:03   #10
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez BD
A ja sie z Para zgadzam. To strona o optyce, przechowywaniu danych lub ogólnie o komputerach a nie o polityce. Dlatego zamiast tracić energię na publikację newsów które nie są związane z tematyką portalu warto zając się np. dodawaniem informacji o tym co interesuje gości portalu...
Cytat:
Napisany przez yahol
Ale tez uwazam, ze wylacznie wola adminow i modow jest to jaki ksztalt przyjmuja wypowiedzi na stronie glownej.
Nio!
yahol jest offline  
Stary 13.04.2006, 02:24   #11
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Precz z polityk***261; i umoralnianiem na forum.
__________________
ZAPROSZENIA NA PT.
Burt jest offline  
Stary 18.04.2006, 08:01   #12
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dziękuję, za odpowiedź na mój post. Cytat Gregg-a jest z komentarzy na głównej stronie ***8211; wytłuściłem go.

Gregg - 18 Kwietnia 2006, 00:34:37 -
Miło patrzeć jak dyskutanci - używając języka wyższych sfer - warczą na siebie jak bure suki. Przy całym szacunku - Para wytłumacz dlaczego każesz innym po sobie sprzątać? Milczenie jest złotem. Czasem warto o tym pamiętać.

Nikomu nic nie każę, a jeśli chodzi o język i poziom dyskusji to dostosowałem się do dyskutantki.

Chętnie bym z Tobą podyskurował na forum, ale proszę - sprecyzuj temat. Bo w wątku informujesz tylko o swiuch gustach - czego nie znosisz, czego się obawiasz i czego nie chciałbyś przeczytać. A takze negujesz wiarygodność źródła. A dalej rozszywrowujesz moją przynależność partyjną, co dowodzi, że również za Twoje posty na forum winę ponosi PO.

Temat jest jasny, nie uważam za właściwe, żeby na stronie głównej www.cdrinfo.pl,
były poruszane tematy nie związane szeroko z tematem świata komputerów, napędów optycznych, itp. Ostatnio redakcja pochwaliła się (a było czym), że została wyróżniona przez tygodnik Wprost, za rzetelność i parę innych spraw. Warto trzymać ten poziom.
To, że winę za moje posty na forum ponosi PO, to chyba nadinterpretacja, miałem na myśli to, że cytując jedno źródło (jeżeli temat nie jest szeroko związany z serwisem), strona zamienia się z technicznej na polityczną. Gdybyś cytował inną gazetę np. Nasz Dziennik lub Trybunę ***8211; to bym oczywiście napisał inną partię niż PO.

Chciałbym przypomnieć o dwu rzeczach oczywistych. Po pierwsze strona główna jest stroną informacyjną. Czytelnicy mają prawo dowiedzieć się czegoś więcej, nawet z pogranicza zainteresowań serwisu. Po drugie - piszę na podobne tematy od kilku lat (kto jak kto, ale Para powinien to zauważyć, ponieważ ma prawie tak długi staż jak ja). Więc jeśli kogoś ta tematyka nie interesuje może po prostu moje newsy omijać.

To jasne, że strona główna jest stroną informacyjną oraz redaktorzy wybierają ciekawe wg. nich newsy, ale czy ten o telewizji był z pogranicza? Oczywiście, że być może, ale bardziej mi pasował jako polityczny. Co ciekawe np. o tragedii w Katowicach nie było wzmianki na głównej stronie, tak się wtedy zastanawiałem czy jakby wybuchła wojna w Polsce czy redakcja by o tym napisała?
Co do omijania newsów ***8211; na forum jest możliwość ignorowania użytkowników, na stronie głównej nie możliwości ignorowania newsów ***8211; nawet po zalogowaniu, szkoda.
Zauważyłem, że niektóry redaktorzy piszą często na tematy z pogranicza, ale jak to się rzadko zdarza to trudno to zauważyć, natomiast nie wygląda to dobrze jeśli takie newsy pojawiają się niemal jeden po drugim

Swoją drogą dziwi ta przemożna chęć ustawiania wszystkiego i wszystkich na swoja modłę. Zamiast "nie czytam, bo mnie to nie interesuje" hołduje się zasadzie "nie wolno ci o tym pisać, bo mnie to nie interesuje". Swego czasu towarzysze stawiali śmiałe pytanie: "kto za tym stoi i komu to służy". I zachowywali czyjność wycinając wszystkie wiadomości "nie mające związku" a także nieprawomyślne (Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk). Za to dostawali wynagrodzenie. Wolontariusze pracują za darmo, w czynie społecznym...
Nie jest to jakaś przemożna chęć ustawiania wszystkiego i wszystkich, tylko jeśli strona główna zacznie zbaczać z technicznej na polityczną, to straci na przestiżu i będzie omijana.
I nie doczeka się następnych wyróżnień.

Komus tęskno do tamtych czasów?

Mi akurat nie, bo pamiętam je, ale ze szkoły pamiętam, że na lekcji matematyki uczy się matematyki, na fizyce fizyki, można na wf uczyć angielskiego, tylko, że skutki mogą być opłakane.

Pozdrawiam.

P.S.

Odchodzenie od głównego tematu www.cdrinfo.pl szkodzi jej prestiżowi, zajmowanie się polityką również.

Ostatnio zmieniany przez para : 18.04.2006 o godz. 08:19
para jest offline  
Stary 18.04.2006, 09:00   #13
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@Para
Cytat:
Napisany przez Para
Odchodzenie od g***322;***243;wnego tematu www.cdrinfo.pl szkodzi jej presti***380;owi, zajmowanie si***281; polityk***261; r***243;wnie***380;.
zgodze sie z tob***261; , ale czy wsztstkie tematy musz***261; by***263; ***347;ci***347;le zwi***261;zane z tematatyk***261; portalu no w***322;a***347;nie , patrz***261;c na dzisiejszych polityk***243;w i ich "wyczyny" nie dziwie sie ***380;e portal zachacza o polityke...oczyw***347;cie jestem przeciwny Greggowi i sposobowi jego mys***322;enia bo nikt nie bedzie mnie poczucza***322; co i jak mam robi***263; no chyba ***380;e mama tylko ona ma tak***261; w***322;adze

PS
PAra dla ciebie
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline  
Stary 18.04.2006, 11:21   #14
Gregg
Captain
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 21.03.2002
Posty: 26
Gregg w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez FatAlbert

...oczywście jestem przeciwny Greggowi i sposobowi jego mysłenia bo nikt nie bedzie mnie poczuczał co i jak mam robić no chyba że mama tylko ona ma taką władze

PS
PAra dla ciebie
Dobrze by było podpierać swoje tezy jakimś przykładem. Łatwiej by się prowadziło dyskusję.

Czego oczekujesz, Para? Że będę się bił w piersi? Kajał? Tłumaczył gęsto dlaczego piszę newsy, które Ci się nie podobają? Serwis odwiedza dziennie kilkanaście tysięcy osób. Skieruj skargę na mnie na ręce redaktora naczelnego lub przewodniczącej KRRiT. Jeśli uznają, że masz rację na pewno zostanę ukarany, a być może na zawsze zniknę z łamów. To działa, jak wiesz. Milionom telewidzów program się podobał, jednemu nie. I to wystarczyło, żeby nałożyć na stację pół miliarda kary...

Jeśli uważasz, że serwis poprowadzisz lepiej - po prostu się dołącz.
Gregg jest offline  
Stary 18.04.2006, 11:36   #15
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ciekawy jestem co by by***322;o gdyby....inny redaktor zacz***261;***322; na g***322;***243;wnej przepisywa***263; newsy z Naszego Dziennika?

mo***380;e lepiej zosta***263; przy wiadomo***347;ciach ze ***347;wiata techniki a nie korzystaj***261;c z tego, ***380;e serwis odwiedza kilkana***347;cie tysi***281;cy os***243;b dziennie prowadzi***263; na nim agitacj***281; polityczn***261;.
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.