Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.04.2006, 21:37   #31
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez para
Jeszcze artykuł o TVP mogłem znieść choć uważam go za nieporozumienie, bo można znaleźć wiele innych tego typu przykładów
np. płacimy podatki na służbę zdrowia, a musimy leczyć się prywatnie, płacimy na szkolnictwo, a trzeba płacić dodatkowo na korepetycje bo nasze dzieci nic nie umieją po państwowej szkole itp. czyli nie możemy wymagać, a musimy płacić czy chcemy czy nie.
Tylko czy do tego ma służyć www.cdrinfo.pl, jeżeli ktoś już nie może wytrzymać to jest off-topic lub śmietnik.
Następnie nowy filozoficzny artykuł o piractwie już drugi tego autora,
dzisiaj trzeci o internecie (akurat związany szeroko z tematami forum).
Dla wszystkich tych artykułów skarbnicą wiedzy okazała się Gazeta Wyborcza i to mnie zażenowało.
No ale z tego co rozumiem (wnioskuje z posta kilka pozycji wyzej) to masz zastrzezenia tylko do tematu o TVP, w calosci, jezeli chodzi o dobor tematow do newsow i do doboru zrodla dla tematow o internecie i piractwie (bo rozumiem ze te tematy jako tematy sa OK).

No coz jezeli chodzi o dobor zrodla, no to rozumiem to zazenowanie chociaz go nie podzielam. Lubie poznac co rozne gazety mysla (a powolanie sie na zrodlo naszego dziennika przyjme z naprawde wielka, doslowna radoscia). Wydaje mi sie ze zamiast zniechecac Gregga powinno sie zachecic innych, do publikowania co jakis czas ciekawych newsow opartych na artykulach o tematyce spolecznej - wtedy mozemy liczyc na pluralizm.
pawelblu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.04.2006, 21:59   #32
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Panowie a moze zamiast klocic sie o jakies newsy zaczniecie robic porzadek, przestaniecie zbijac baki i zaczniecie robic jakies testy napedow ?!?!? Bo to co widze ze testujecie od jakis kilku miesiecy to normanie smiechu warte... a moze to jakis nowoczesny dlugoterminowy test Tylko po co jak nie ma juz napedow w sprzedazy !!!
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline  
Stary 19.04.2006, 22:07   #33
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ice
Panowie a moze zamiast klocic sie o jakies newsy zaczniecie robic porzadek, przestaniecie zbijac baki i zaczniecie robic jakies testy napedow ?!?!? Bo to co widze ze testujecie od jakis kilku miesiecy to normanie smiechu warte... a moze to jakis nowoczesny dlugoterminowy test Tylko po co jak nie ma juz napedow w sprzedazy !!!
Te "jakieś newsy" to podstawa każdego serwisu informacyjnego, a takim było, jest i będzie cdrinfo.pl. Nie kłocimy się, tylko dyskutujemy nad kształtem tej było nie było najważniejszej części serwisu.

Co do testów, zapraszam na stronę główną. Tak się składa, że dzisiaj ukazał się test. Bynajmniej nie modelu, którego nie ma już w sprzedaży.

Tekst o zbijaniu bąków pozostawię bez komentarza. Niektórzy nie sypiają kilka nocy pod rząd, żeby coś zrobić dla serwisu, choć nie zawsze jest to widoczne. No ale krytykuje się łatwo.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 19.04.2006, 23:03   #34
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Tak sobie czytam i muszę wtrącić swoje 3 gr
Bo zgadzam się w więkoszości z kolegą para ale też i ze stanowiskiem redakcji.
Ja codziennie robię sobie "prasówkę" (interia, gazeta, onet, wp ....) i raczej na CDRinfo
szukam co innego niż w prasie codziennej, z drugiej strony bardzo dobrze rozumiem
wszystkie problemy redakcji .
Dlatego chciałbym zwrócić na to że w newsach na CDRinfo mało jest tekstów o czymś co
leży najbliżej tematu nośników optycznych, czyli sprzętu do ich odtważania
Nie wiem jak inni ale ja nie nagrywam płyty dla samej operacji "wypalenia"
I nie chodzi mi np. o odtważacze MP3, ale o teksty o sprzęcie AV z klasy trochę ponad "standard".
A tu jest o czym pisać bo mnogość marek może przyprawić o ból głowy.
No i temat ciekawy i jak najbardziej kształcący bo wiele młodych ludzi często nie wie
że np. są obecnie produkowane lampowe wzmacniacze i napędy CD, że kino domowe
to nie są plastikowe głośniczki z tandetnym wzmacniaczem z 200 zł,
że świat AV nie kończy się na MediaMarkt.
W polityce już mamy takie bagno że lepiej nie mówić, dlatego jak nie macie o czym pisać
to można o dobrym sprzęcie, wzmacniacze, odtwarzacze, projektory, kolumny, kable ....
Ktoś powie "przecież są magazyny w tym temacie i portale swoje mają" .
- A ile ludzi tu zaglądających kupuje np. "HiFi i Video" ? ilu z tu zaglądających słyszało nazwy: Rega, Tule, JJ Electronics, Jolaida, AudioNote, Cabasse, Ongaku, Rotel, McIntosh (nie mylić z komputerem), Luxman, NAD, Cambridge Audio, Tanoy, Kef, Paradigm, JM Lab, Sonic Link, Musical Fidelity ....... (już mi się niechce wymieniać)
Ktoś inny powie "to nie na przeciętną kieszeń, po co o tym pisać".
- Nieprawda, za kwotę którą każdy (pracujący) jest wstanie uskładać już fajny zestaw można złożyć.

Generalnie uważam że zamiast polityki newsy o sprzęcie AV z tzw. wyższej półki .
Nawet jak się kasy na takowy nie ma to zawsze można iść do salonu AV i za darmo posłuchać, oglądnąć, i wyrobić swoje zdanie w tym temacie, złapać bakcyla i nie wydawać kasy na plastikowe badziewia made in china .
Walorów edukacyjnych tego typu newsów chyba nikt nie podważy

To były moje 3 gr. czym można politykę zastąpić .

Chętnie bym popisał w tym temacie , ale mam tyle spraw i obowiązków że nie dam rady,
mam kolegę który ma wielką wiedzę w tym temacie i czas , ale to leń straszliwy i raczej wątpię bym go namówił.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Stary 23.04.2006, 21:40   #35
Ice
***Fakt jest faktem..***
 
Avatar użytkownika Ice
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Lokalizacja: Thorn (obecnie London)
Posty: 763
Ice zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Te "jakieś newsy" to podstawa każdego serwisu informacyjnego, a takim było, jest i będzie cdrinfo.pl. Nie kłocimy się, tylko dyskutujemy nad kształtem tej było nie było najważniejszej części serwisu.

Co do testów, zapraszam na stronę główną. Tak się składa, że dzisiaj ukazał się test. Bynajmniej nie modelu, którego nie ma już w sprzedaży.

Tekst o zbijaniu bąków pozostawię bez komentarza. Niektórzy nie sypiają kilka nocy pod rząd, żeby coś zrobić dla serwisu, choć nie zawsze jest to widoczne. No ale krytykuje się łatwo.
tak tylko news powinien moim zdaniem byc na temat ktorym serwis sie zajmuje .... przynajmniej takie mam zdanie (no ale to nie moj serwis )
Oczywiscie nie watpie w to ze zaloga cdinfo ciezko pracuje ... tekst w stylu : "aktualnie testujemy Liteon 1673" troszke mnie jak na ten czas smieszy no a ze wlasnie wyszedl pierwszy test od dluzszego czasu to swiadczyc moze ze
ktos sie wkoncu moze za to zabral Bo napedy w testach ktore sa porownywane z aktualnie testowanym plextorem nie sa pierwszej swiezosci. Nie chce tu nikogo urazic i jezeli tak zrobilem to oczywiscie niechcacy i z gory za to przepraszam.
Ogolnie serwis uwazam za naprawde dobry i chociaz nie wypowiadam sie zbyt czesto to regulanie tu przebywam i czytam wszystkie posty.
__________________
To jest tylko moje zdanie na to całe zamieszanie...

Pozdrawiam Ice
Ice jest offline  
Stary 30.04.2006, 08:05   #36
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nie widzia***322;em wcze***347;niej tematu, ale zgadzam si***281; z uwagami @ Pary.

Nie mia***322;em r***243;wnie***380; okazji przeczyta***263; artyku***322;***243;w, do kt***243;rych odnosi***322;y si***281; podstawowe zarzuty, jednak przyk***322;adowy news o wycinaniu artyku***322;***243;w z Sukcesu uwa***380;am za ca***322;kowicie zb***281;dny.


Moje zdanie jest takie. Serwis dotyczy przede wszystkim nagrywania p***322;yt i takie informacje powinny si***281; na nim znajdowa***263;. Je***347;li nie jest ich wystarczaj***261;co du***380;o, nie widz***281; powodu, aby nie rozszerzy***263; ich o zagadnienia zwi***261;zane z komputerami w og***243;le. Zdecydowana wi***281;kszo***347;***263; u***380;ytkownik***243;w nagrywarek b***281;dzie r***243;wnie***380; zainteresowana nowo***347;ciami w dziedzinie komputer***243;w. A takich informacji zawsze znajdzie si***281; i kilkadziesi***261;t dziennie.

To o co ewentualnie mo***380;na by rozszerzy***263; 'dzia***322;alno***347;***263;' to fotografia cyfrowa - temat bardzo popularny i 'poszukiwany' obecnie. Naturalnie nie m***243;wi***281; od razu o rozbudowywanie serwisu o profesjonalne testy aparat***243;w (chocia***380; w przysz***322;o***347;ci czemu nie), ale na pocz***261;tek r***243;wnie***380; informacje o nowych modelach, tendencjach na rynku itp.

Na ten temat m***243;g***322;bym ewentualnie od czasu do czasu skrobn***261;***263; kilka informacji, wi***281;c je***347;li byliby***347;cie zainteresowani, to czemu nie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 01.05.2006, 20:44   #37
Pavlo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 0
Pavlo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Moja subiektywna opinia w skrócie - CDRinfo podoba mi si***281; w***322;a***347;nie dlatego ***380;e tematyka serwisu jest taka jaka jest.

Nie traktuje go jako serwisu tylko o nagrywaniu p***322;yt ale o wymianie informacji w ogóle czyli równie***380; o np. p2p, prawach autorskich, problemie piractwa, cenzurze - tak***380;e w kontekscie polityki czy wielkiego biznesu. To mam na stronie g***322;ównej i dlatego jest ona jedn***261; z cz***281;***347;ciej odwiedzanych przeze mnie. Je***347;li by***322;yby tu tylko testy nagrywarek/no***347;ników to nie trzyma***322;bym jej nawet w bookmarkach.

Rozumiem, ***380;e inni my***347;l***261; inaczej, ale we***378;cie pod uwag***281; te***380; moje zdanie.

Ostatnio zmieniany przez Pavlo : 01.05.2006 o godz. 21:00
Pavlo jest offline  
Stary 02.05.2006, 19:24   #38
Marwaldor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.04.2003
Posty: 17
Marwaldor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Oj ktos tu nie lubi GW...Agora raczej nie wyciagnie pieniedzy z Jego kieszeni poprzez kupno jednego z dziennikow. Mniejsza z tym - sam nie kupuje i nie czytuje GW ani innych gazet z prozaicznego powodu - brak czasu. Poza tym to co pisze w dzienniku juz bylo lub jest oklepywane w radiu tv itd. Poniewaz jestem czlowiekiem ciekawym swiata nie intryguje mnie pochodzenie newsow tylko ich tresc. Fakt, mnie tez czasem drazni uwazanie GW za alfe i omege - ale dotyczy to raczej swiata polityki a nie techniki. A prawda jest taka - lubie CDRinfo i nie zaglebiam sie w sympatie polityczne czy swiatopogladowe autorow w/w serwisu. Nic nie mam do informowania mnie o temacie takim jak ten, ktory wywolal te kontrowersje. Zwlaszcza ze unikam stron 'prasowych' gdzie informacje dnia nakladaja sie z reklama nowego dzwonka do telefonu, plotkami z zycia zalosnych gwiazdeczek czy tez reklamami sexczatu.

Na koniec cos co kiedys za mlodu czytalem i utkwilo mi to w pamieci - a dotyczy to glownych osob toczacych spor w tej dyskusji:

Do króla zglosilo sie dwóch matematyków - jeden z nich przedstawil pewne matematyczne rozwiazanie jakiegos problemu - krol po chwili zadumy stwierdzil: tak masz racje nadworny matematyku. Nastepnie drugi matematyk przedstawil swoje rozwiazanie tego problemu ale wyniki przeczyly wynikom pierwszego matematyka - krol po chwili zadumy rzekl: tak masz racje matematyku. Na to blazen nie wytrzymal i mowi do krola - no krolu przeciez oboje nie moga miec racji - ktorys z nich sie myli - król po chwili zadumy rzekl : tak masz racje blaznie. Pozdrawiam.
Marwaldor jest offline  
Stary 03.05.2006, 00:25   #39
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Marwaldor
Do króla zglosilo sie dwóch matematyków - jeden z nich przedstawil pewne matematyczne rozwiazanie jakiegos problemu - krol po chwili zadumy stwierdzil: tak masz racje nadworny matematyku. Nastepnie drugi matematyk przedstawil swoje rozwiazanie tego problemu ale wyniki przeczyly wynikom pierwszego matematyka - krol po chwili zadumy rzekl: tak masz racje matematyku. Na to blazen nie wytrzymal i mowi do krola - no krolu przeciez oboje nie moga miec racji - ktorys z nich sie myli - król po chwili zadumy rzekl : tak masz racje blaznie. Pozdrawiam.

ja ze swojej strony dodam tyle, że jeżeli jakaś informacja nie wydaje mi się ciekawa lub istotna po prostu ją omijam i nie rozpaczam nad tym, że znalazła się w serwisie.. ja też jestem za tym, żeby CDRinfo miało charakter bardziej techniczny, ale należy pamiętać także o tym, że nie żyjemy w jakimś odseparowanym od rzeczywistości świecie.. informacje "z zewnątrz" też są potrzebne, w końcu kwestie piractwa, praw autorskich itp. są tak naprawdę ściśle związane z tematyką serwisu i forum.. a kwestia poglądów politycznych to osobista sprawa każdego użytkownika i jak ktoś ma ochotę może o tym podyskutować na forum, gdyż ostatnimi czasy powstało sporo tematów związanych z tą właśnie dziedziną..
tak wygląda mój pogląd na tę sprawę i dlatego przytoczony tekst przez kolegę Marwaldora bardzo mi się podobał.. trzeba przyznać, że w pełni odzwierciedla zaistniałą sytuację..
prawda leży po środku i pewnie dlatego każdemu zawadza..
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline  
Stary 08.05.2006, 02:36   #40
Isengrim
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Isengrim
 
Data rejestracji: 28.01.2004
Posty: 20
Isengrim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Polityka i tematyka cdrinfo często się pokrywają.

Ot na przykład Lech i Jarosław - kopiowanie 1:1

Albo praca gabinetu - sprawna i niezawodna jak cd-rom LG x52

Tadzio Borowik - wypisz wymaluj starforce - miesza w Ring_0

Isengrim jest offline  
Stary 08.05.2006, 08:00   #41
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Isengrim
Ot na przykład Lech i Jarosław - kopiowanie 1:1
to jest właśnie przykład, że nie warto kopiować 'w locie'...
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline  
Stary 08.05.2006, 10:32   #42
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Ja tez mysle ze politykowanie to nie jest to czym ten serwis sie powinien zajmowac. Od tego sa inne fora i serwisy. Omijac oczywiscie mozna, mozna tez maluchem pojechac na wycieczke po europie w 5 osob, tylko po co ?

kolega Czolgista opisal to genialnie, jest tyle rzeczy ktore mozna opisac
to tyle, pozdro
Sunna jest offline  
Stary 13.06.2006, 21:53   #43
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ostatnio my***347;la***322;em, ***380;e ten post by***322; na wyrost, mo***380;e jestem przewra***380;liwiony, uparty lub mi si***281; zdaje.
Ale mimo ca***322;ego szacunku dla redakcji i forumowicz***243;w, trudno mi zrozumie***263; sens niekt***243;rych news***243;w zamieszczonych na g***322;***243;wnej stronie.
I niestety musz***281; ponowi***263; pytanie, mimo zmiany ***378;r***243;de***322; informacji i cytat***243;w, co mial nam powiedzie***263; ten news http://www.cdrinfo.pl/news/9887 - policja przywr***243;ci***322;a porz***261;dek?
Bo jako***347; nie widz***281; sensu lub powi***261;zania z serwisem.
Wyt***322;umaczenia znajduj***281; dwa:
- p***322;acenie od ilo***347;ci news***243;w (jak wida***263; nie zawsze ma sens)
- kreowanie jakiej***347; w***322;asnej polityki (ale od tego s***261; chyba inne serwisy).

Pozdrawiam
para jest offline  
Stary 13.06.2006, 22:28   #44
Gomez47
Dziadzio
 
Avatar użytkownika Gomez47
 
Data rejestracji: 01.06.2006
Lokalizacja: pod Wawką
Posty: 102
Gomez47 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@para

Witaj,

Wydaje mi się, staremu, że słusznie ten temat poruszono. TVP mnie nie obchodzi, podobnie RM, Trwam, jeśli chcę film obejrzeć to oglądam, niestety nie w TVP. Ostatnio (incydent) nagrałem z TVP "Misia", bo to było wydarzenie.
Na żadne w tym i komputerowe gazety już od lat mnie nie stać, świętuję gdy miesiac zamykam "in plus", obecnie jakby częściej (lato?). Może 90 + 50zł miesięcznie które udało mi się wypraszając z domu TP zaoszczędzić poprawi ten bilans? (90zł bo za 40zł wziąłem WiFi a z telefonu zrezygnowałem wogóle)
O ile mi wiadomo, takich jak ja jest w Polsce miliony. Innych może kilkadziesiąt tysięcy - wystarczy choćby na sprzedaż dzienną gazet spojrzeć.
To co się stało jest złem. Dzieci nie wolno zamykać. Policja nie jest do ich bicia i nic tu nie ma do rzeczy rzekoma "nielegalność". Zauważ że ci którzy te dzieci wysłali boja się ujawnić, odpowiadać. A tacy istnieją, kryjąc się teraz tchórzliwie podczas gdy to oni powinni być osadzeni, i to niezależnie od polityki. Za inne przestępstwo. Mi dzieciństwo też paprali bezkarnie zbrodniarze polityką, jakimiś Koreami, komunistami itp. idiotyzmami. Nie zostali za to ukarani.

Poważny serwis TYLKO o IT zawiesił pracę na godzinę a potem podał otoczony kirem news o ataku na WTC. To co się dziś stało w Polsce ma podobny, choć nasz lokalny wymiar.
O tym nie wolno było milczeć.
Z całym szacunkiem

Pozdrawiam
Gomez47 jest offline  
Stary 13.06.2006, 22:48   #45
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@para popieram.
Serwis zajmuje sie nagrywaniem, a nie polityka.
Mnie osobiscie nie interesuja jakies akcje lewicy.
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.