Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.12.2011, 17:48   #76
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,400
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
[...] pomysleć nad wykrywaniem urządzeń mobilnych, aby nie trzeba było każdorazowo przełączać się między stylami.
Prościej zastosować subdomenę.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.12.2011, 18:16   #77
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Prościej zastosować subdomenę.
Samo wykrywanie można rozwiązać na dwa sposoby, subdomena, lub sprawdzanie useragenta w przeglądarce (pisałem o tym wcześniej ).
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.01.2012, 22:26   #78
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Samo wykrywanie można rozwiązać na dwa sposoby, subdomena, lub sprawdzanie useragenta w przeglądarce (pisałem o tym wcześniej ).
ALBO wykrywanie user-agneta pod "normalnym" linkiem forum i w razie wykrycia urządzenia mobilnego automatyczne przekierowywanie do subdomeny mobilnej
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2012, 11:29   #79
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Na forum CyanogenModa jest ciekawy styl:
http://db.tt/bpSGSDlz

Styl jest co prawda pod ipb jednak pod vb jest podobny - wyżej dałem linka.

Na takim forum się siedzi z przyjemnością :-)
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2012, 23:06   #80
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dawać porządny styl mobilny!
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez Bartez : 05.11.2012 o godz. 01:56 Powód: Prosiłem nie używać czerwonego?
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2012, 23:24   #81
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Ja bym zablokował wejście na forum z tych popierdółek kieszeniowych.

To jest oldskulowe forum dyskusyjne a nie jakiś fejsik. Dasz takiemu dłoń, to utnie rękę i jakieś demoty tu zacznie kleić albo fotki spod prysznica. Precz!
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2012, 05:29   #82
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Wgraj tapatalk i po problemie. Forum wygląda ładnie i przejrzyście.

Wysłane z mojego MT11i
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2012, 12:57   #83
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Czy ja na Tobie wymuszam jak masz korzystać ze stron www? Używasz taptalka ok twój wybór, uszanuj też to że inni chcą przeglądać stronę przez przeglądarkę internetową, a nie za pomocą jakichś dodatkowych programów za które w dodatku trzeba płacić - wiem wersja podstawowa jest bezpłatna.

Style mobilne które wyglądają normalnie są dostępne od jakiegoś czasu i kwestią dobrej woli Osób Trzymających Władzę jest ich zainstalowanie. Rozumiem, że pewnie niesie to ze sobą wgranie nowej wersji skryptu, jednak jak to mawiają fani naturalnej antykoncepcji: CÓŻ POCZĄĆ!


Po drugie, swego czasu Bartez zaprezentowałeś statystyki, że tylko jedna osoba korzysta z tego stylu (czuje się taki wyjątkowy ). Na pierwszy rzut oka logicznie wprowadzenie go się nie za bardzo opłaca, jednak gdy spojrzymy głębiej, głębiej, głębiej...
To się okazuje, że tak na prawdę nikt o tym stylu nie wie. Kiedy wchodzę na forum z telefonu dostaję komunikat na 1/3 ekranu o tym, że forum używa taptalka - wiele osób po tym komunikacie mogą go zainstalować.
Proponuję (już po wgraniu normalnie wyglądającego stylu) sprawić aby domyślnie on się ładował po wejściu na forum z urządzenia mobilnego. Po miesiącu zrób statystyki i pokaż ile osób korzysta z tego stylu, ile z tego ptaka, a ile przegląda używając stylu dla komputerów.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2012, 20:42   #84
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Czy ja na Tobie wymuszam jak masz korzystać ze stron www? Używasz taptalka ok twój wybór, uszanuj też to że inni chcą przeglądać stronę przez przeglądarkę internetową, a nie za pomocą jakichś dodatkowych programów za które w dodatku trzeba płacić - wiem wersja podstawowa jest bezpłatna.
Wymuszasz na mnie czytanie treści stworzonych poprzez określone medium. A ja sobie nie życzę abyś do mnie pisał z czegoś co trzymałeś w kieszeni spodni, nieopodal niewymownego. I nie kłóć się, że to bez znaczenia, bo McLuhan badając Indian Hopi udowodnił, że medium ma wpływ na treść. Możesz kłócić się z McLuhanem i jego cytować.

Treści z tapaptoka są oznaczone i mogę je pomijać, jako barbarzyńskie. W przypadku stylu mobilnego również chciałbym takowe oznaczenie, najlepiej bez możliwości wyłączenia.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Style mobilne które wyglądają normalnie są dostępne od jakiegoś czasu i kwestią dobrej woli Osób Trzymających Władzę jest ich zainstalowanie. Rozumiem, że pewnie niesie to ze sobą wgranie nowej wersji skryptu, jednak jak to mawiają fani naturalnej antykoncepcji: CÓŻ POCZĄĆ!
Skoro jesteśmy przy sprawach światopoglądu pozwolę sobie zauważyć, że jeszcze niedawno wszyscy twoi współpodróżni zaraz po zajęciu miejsca oglądali medalik z Matką Boską. Dekadę temu zaczęli wyjmować telefon komórkowy miast medalika. Ale go chowali po dokonaniu czynności magicznych, podobnie jak niegdyś medalik!

A Ty chcesz wyjąć i czynić ze swojego smartfona użytek. Ja sobie tego nie życzę.

Poczytaj gazetę, książkę albo nawiąż konwersację.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Proponuję (już po wgraniu normalnie wyglądającego stylu) sprawić aby domyślnie on się ładował po wejściu na forum z urządzenia mobilnego. Po miesiącu zrób statystyki i pokaż ile osób korzysta z tego stylu, ile z tego ptaka, a ile przegląda używając stylu dla komputerów.
Już dawno temu proponowałem aby Bartez robił biuletyn i w tym jednym zgadzam się z Tobą.

Pozdrawiam serdecznie
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2012, 23:22   #85
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali
Wymuszasz na mnie czytanie treści stworzonych poprzez określone medium. A ja sobie nie życzę abyś do mnie pisał z czegoś co trzymałeś w kieszeni spodni, nieopodal niewymownego. I nie kłóć się, że to bez znaczenia, bo McLuhan badając Indian Hopi udowodnił, że medium ma wpływ na treść. Możesz kłócić się z McLuhanem i jego cytować.

Treści z tapaptoka są oznaczone i mogę je pomijać, jako barbarzyńskie. W przypadku stylu mobilnego również chciałbym takowe oznaczenie, najlepiej bez możliwości wyłączenia.
Po pierwsze to niczego nie wymuszam, możesz nie czytać, możesz mnie ignorować. Wolny kraj.
Po drugie przy każdym poście można dorobić wyświetlanie useragenta i będziesz mógł sobie ignorować posty pisane z telefonów komórkowych, z lodówki, pralki...

Cytat:
Skoro jesteśmy przy sprawach światopoglądu pozwolę sobie zauważyć, że jeszcze niedawno wszyscy twoi współpodróżni zaraz po zajęciu miejsca oglądali medalik z Matką Boską. Dekadę temu zaczęli wyjmować telefon komórkowy miast medalika. Ale go chowali po dokonaniu czynności magicznych, podobnie jak niegdyś medalik!

A Ty chcesz wyjąć i czynić ze swojego smartfona użytek. Ja sobie tego nie życzę.

Poczytaj gazetę, książkę albo nawiąż konwersację.
Wybacz ale co to ma do tego tematu? Czytałeś tytuł, oraz pierwszy post? Chcesz sobie pofilozofować to utwórz temat w odpowiednim dziale i dyskutuj. To nie jest na to miejsce.


Na koniec, ten wątek ma ok 14k wyświetleń więc jak widać kogoś interesuje kwestia mobilnej wersji forum.

Tak wygląda mobilny styl:

Wersja mobilna forum-screenshot_2012-11-08-23-21-01.pngWersja mobilna forum-screenshot_2012-11-08-23-21-30.png
Wersja mobilna forum-screenshot_2012-11-08-23-21-43.pngWersja mobilna forum-screenshot_2012-11-08-23-21-51.png
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.11.2012, 23:57   #86
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Po pierwsze to niczego nie wymuszam, możesz nie czytać, możesz mnie ignorować. Wolny kraj.
Jako czytelnik tego forum, jego uczestnik oraz Strażnik Regulaminu ośmielam się zwrócić uwagę, iż żaden post nie jest samoistnym bytem a stanowi on nierozdzielną część dyskusji, w dalszej konsekwencji tworzy wręcz esprit de corps społeczności, stąd twojej zachęty do ignorowania postów nie mogę traktować poważnie, szczególnie że może to doprowadzić do sytuacji alienacji poszczególnych jednostek i stąd do masowego samobójstwa w typie Durkheima.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Po drugie przy każdym poście można dorobić wyświetlanie useragenta i będziesz mógł sobie ignorować posty pisane z telefonów komórkowych, z lodówki, pralki...
Znowu tłumaczysz mi jak działa pralka.
Właśnie postuluję żeby identyfikować wraże jednostki, a Ty mi tłumaczysz jak to zrobić. Skoro tak, to proszę dokończ, napisz funkcję maskującą, opowiedz mi o składni sprintf itd itp Lubię takie dyskusje.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Wybacz ale co to ma do tego tematu? Czytałeś tytuł, oraz pierwszy post? Chcesz sobie pofilozofować to utwórz temat w odpowiednim dziale i dyskutuj. To nie jest na to miejsce.
Mówię o używaniu urządzeń mobilnych w kontekście tego forum. Jestem dziwnie pewien, że o tym jest temat.

Jeśli jednak mylę się, to Ty piszesz kompletnie nie na temat i stąd jako Strażnik Regulaminu Forum proszę abyś tego zaniechał.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Na koniec, ten wątek ma ok 14k wyświetleń więc jak widać kogoś interesuje kwestia mobilnej wersji forum.
Udowodnij związek pomiędzy liczbą wyświetleń a zainteresowaniem.

Dla przykładu: widziałem na onecie wątek z 5788232 komentarzami, a 90% Polaków w sondażu SNG/KRC zadeklarowało, że ten temat zupełnie ich nie interesuje a autora tematu należy wysłać na Madagaskar.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2012, 20:04   #87
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Wybacz, że to napiszę ale zaczynasz trollować. Zobacz do pierwszego postu o czym jest ten temat, i dopiero potem pisz.
Temat jest o wprowadzeniu mobilnego stylu do forum, który będzie się ładował z automatu na urządzeniach przenośnych (weryfikuje user agenta). Styl oprócz tego, że jest ma też być na tyle funkcjonalny na ile to w przypadku takiego stylu możliwe, oraz ma mieć "czysty" i nowoczesny design. Niestety nie jestem tego w żaden inny sposób wyjaśnić jak na w/w zrzutach ekranu - taki styl jest ładny dla oka, i zachęca użytkowników do dłuższego pozostania na nim.

Cytat:
Napisany przez pali
Jako czytelnik tego forum, jego uczestnik oraz Strażnik Regulaminu ośmielam się zwrócić uwagę, iż żaden post nie jest samoistnym bytem a stanowi on nierozdzielną część dyskusji, w dalszej konsekwencji tworzy wręcz esprit de corps społeczności, stąd twojej zachęty do ignorowania postów nie mogę traktować poważnie, szczególnie że może to doprowadzić do sytuacji alienacji poszczególnych jednostek i stąd do masowego samobójstwa w typie Durkheima.
A wyżej piszesz:
Cytat:
Wymuszasz na mnie czytanie treści stworzonych poprzez określone medium. A ja sobie nie życzę abyś do mnie pisał z czegoś co trzymałeś w kieszeni spodni, nieopodal niewymownego.
Swoje posty mogę pisać jak mi się podoba, mogę dodawać je z łazienki, z balkonu, z piwnicy, z pociągu, z autobusu i NIC CI DO TEGO, dopóki nie łamią prawa ani regulaminu.
Nie liczy się sposób przekazania tego co myślę, a to co myślę.


Cytat:
Mówię o używaniu urządzeń mobilnych w kontekście tego forum. Jestem dziwnie pewien, że o tym jest temat.

Jeśli jednak mylę się, to Ty piszesz kompletnie nie na temat i stąd jako Strażnik Regulaminu Forum proszę abyś tego zaniechał.
Co ma używanie urządzeń mobilnych (zakaz/nakaz) do wprowadzenia stylu mobilnego? Tylko bez trollowania proszę.

Cytat:
Udowodnij związek pomiędzy liczbą wyświetleń a zainteresowaniem.
Zobacz sobie inne tematy w tym dziale, liczbę postów, odsłon i sam dojdź do wniosków.
Moje są takie, że im więcej wyświetleń tym większe zainteresowanie.
Cytat:
Dla przykładu: widziałem na onecie wątek z 5788232 komentarzami, a 90% Polaków w sondażu SNG/KRC zadeklarowało, że ten temat zupełnie ich nie interesuje a autora tematu należy wysłać na Madagaskar.
Kwestia jak się przeprowadza takie badania - w jaki sposób zadaje się pytania. Jeżeli są one zrobione tak, że w większości dadzą nam odpowiedzi jakich oczekujemy to...
Jednak to wywody na ZUPEŁNIE INNY TEMAT, ten jest o zupełnie czymś innym.


Tak więc polecam zakończyć wątek poboczny i skupić się na tym, na czym ten temat jest - wprowadzenie stylu mobilnego, który będzie od strony wyglądu jak i funkcjonalności w XIX wieku.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2012, 22:52   #88
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A tak przy okazji, bo mnie naszlo a po co zakladac nowy temat...

Moze by tak, Bartku, dedykowana aplikacja na iPhone? Wszystkie duze portale maja ;-)...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.02.2013, 20:50   #89
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Odkopię temat. Jest szansa na styl jak niżej?
Jeżeli ktoś by chciał zobaczyć jak to wygląda a nie ma urządzenia mobilnego to niech wejdzie np. na forum androida, na dole wybierze wersję mobilną i zwęzi okienko tak jak ja to zrobiłem.

Wersja mobilna forum-zrzut-ekranu-2013-02-19-20-48-04.png
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2013, 07:56   #90
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Odp: Wersja mobilna forum

A po co skoro jest obsługa tapatalk
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nowa opcja - Wykluczenie forum z listy Bartez Propozycje, sugestie, błędy forum 71 25.09.2022 07:24
DVD Lab Pro - wersja pełna i skrócona filmu, jak? szfudala DVD-Video 2 21.02.2010 11:21
Proszę o zmianę regulaminu forum. grzegorz35 Propozycje, sugestie, błędy forum 30 12.05.2007 17:59
Komentarze zwiazane z nowa wersja forum Misiek4 Propozycje, sugestie, błędy forum 100 22.11.2003 12:33
[b]Czy Archiwum jest potrzebne na Forum? Do wszystkich![/b] komor7 Off topic 4 17.03.2002 20:19


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.