Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy jestes za tym aby wprowadzic osobny licznik postow dla dzialu offtopic?
TAK 12 17.14%
NIE 32 45.71%
nie mam zdania / nie robi mi to różnicy 26 37.14%
Wszystkich głosów: 70. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.03.2004, 01:10   #136
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Oj, Majonez, Majonez!
Na codzień per Majonez zwracają się do mnie tylko ci którzy coś dla mnie znaczą. Korzystaj póki możesz z przywilejów Internetu.

Cytat:
Napisany przez yahol
Nabyles zlych nawykow.
Mylisz się - ja się już taki urodziłem, i nie zmieniam się jak chorągiewka na wietrze w przeciwieństwie do niektórych.

Cytat:
Napisany przez yahol
To tak jest, kto z kim przestaje takim sie staje.
Nie wiem z kim Ty przestajesz. Ja przebywam wśród ludzi inteligentnych i wykształconych - niestety w internecie mamy niewielki wpływ na to jakich ludzi spotykamy.

Cytat:
Napisany przez yahol
Moze zrozumiesz, moze nie.
Nie.

Cytat:
Napisany przez yahol
Wisi mi dokladnie i le mi dales reputacji.
z dokładnością do 3 cyfr po przecinku -10000.

Cytat:
Napisany przez yahol
To swiadczy tylko o tobie.
Nie. To co napisałeś w komentarzu świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Czekałem na wypowiedzi innych osób. Wiedziałem, że będą Cię bronić właściwie dla zasady. Szkoda, że wiele osób zapomniało jaki jestem i wychodzą z założenia, że jeżeli ktoś jest adminem lub modem to jest zły. Ten los spotkał prawie wszystkich, którzy parali się moderowaniem tego forum. Mnie na szczęście większość przykrych rzeczy ominęła. Może dlatego, że byłem pierwszym moderatorem tego Forum. Wystarczy wspomnieć Sida, nieocenioną osobę, która pomogła wielu a jego wiedza jest wielokrotnie większa niż wielu innych razem wziętych (wliczając to także mnie do czego przyznaję się bez żadnego wstydu). Niestety szybko zapomniano jego zasługi "walcząc" z nim w imię jakiś zasad, wymyślonych zasad. No ale czego się spodziewać, w końcu jesteśmy Polakami i jak nie ma wojny to się nawzajem wykańczamy.
Kończąc moją wypowiedź.

Jesteś skończonym typkiem, któremu się wydaje, że jest niewiadomo jak ważny. Mniemanie o sobie masz tak wielkie, że ledwo się mieścisz w swojej skórze. Poza tym masz pecha, okazało się iż admini widzą od kogo dostali minusy. Ale to nic, bo prawidziwym Twoim nieszczęściem jest to, że zacząłeś z nieodpowiednią osobą - ze mną. I uwierz mi nawet gdybym nie był adminem wolałbyś mnie nie znać. Do tej pory tylko kilka osób zirytowało mnie tak jak Ty. A jeżeli ktoś doprowadził mnie do tego może być pewien, że nie zapomnę mu tego (taki już urok osobisty mojego znaku zodiaku). Pilnuj się więc bo nie znasz dnia i godziny kiedy z najwyższą przyjemnością odwdzięcze Ci się i do z nawiązką. Choćby była to ostatnia rzecz jaką zrobię na tym Forum. Zdaję sobie sprawę, że reszta użytkowników zje mnie wtedy żywcem. Trudno widocznie taki los spotyka prędzej czy później każdego, który podejmuje się czegokolwiek tutaj.

Cytat:
Napisany przez yahol
Pozdrowienia.
A ja szczerze nie pozdrawiam.

A do pozostałych użytkowników. Nie mam zamiaru wykorzystywać moich tzw. przywilejów. Chciałem coniektórym tylko uzmysłowić, że nie zawsze ci, których tak bronicie zaciekle mają rację. Warto zadać sobie minimalną ilość trudu i spróbować dowiedzieć się dlaczego? za co? Boicie się zapytać tutaj to napiszcie na PM albo maila. Ale nie brońcie wszystkich zawsze. Bo może się okazać, że nie macie racji. A osoba, która tak zaciekle bronicie jest w rzeczywistości chamem.

Cześć osób chyba to zauważyła. A przynajmniej mam taką nadzieję.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich innych Forumowiczów.

PS. Panu Yaholowi zaraz przywrócę stan "dorobku" pozytwnych opini.
Więc nie musicie na siłę przywracać mu "dobrego" wizerunku.
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.03.2004, 07:40   #137
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Slow szkoda.
Mam wrazenie, ze tekst pisal nieoceniony, jedyny w swoim rodzaju StR.
A to juz zle. Wiecej tragicznie.
Nie zamierzam dalej dyskutowac, jezeli nie widzisz ironii i zartu w moich postach.
Zal ze stales sie taki sam ja StR.
Ciebie zal.
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 07:44   #138
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Majonez
wiedzialem ze tak bedzie

zerknijcie zatem na to (ja pozostawiam to bez komentarza sami ocencie kto co i jak a skoro piszecie ze ujemne sa fee to...)
****************************************
no i co z tego. Ze dostałeś minus i posiadasz tzw.'wladzę" to mogleś wyklikać
to co wyklikałeś. Czas dojrzeć - po tym co zrobileś- nie bardzo to widać.
Wiedza to jedno - a umiejetnośc zachowanie - to zupełnie co innego.
Twoj ostatni post jest napewno emocjonalny - naweyt emocje nie usprawiedliwiją tego co tam napisaleś i przede wszystkim jak napisles.
I nie jest prawda - ze na kazdego nowego moda wszyscy naskakuja. Na ciebie poczatkowo nikt nie naskawiwal dopóki nie zademonstrowaleś cech "dzierzymordy" ( brzydkie słowo - ale kontekst właściwy). Sid od początku tak się prezentował i od początku zamiast być mediatorem dyskusji,
był w pewnym sensie prowokatorem waśni.
Są nowi MODOWIE - chyba z tydzień i jakoś nie zaobserwowałem, żeby ktoś był szczególnie złośliwy wobec nich. A dlaczego? Bo zachowują się FAIR wobec nas.
Jest to napewno moja ostatnia wypowiedź w tym wątku - bawiłem się dobrze, ale skutecznie mi dobry nastrój zepsułeś.
I przy pierwszej okazji - jeśli system pozwoli ( i jeśli mi się zechce) postawię ci minus -za złośliwe naduzycie uprawnień - będzie podpisany

Ostatnio zmieniany przez bgn : 19.03.2004 o godz. 07:46
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 09:27   #139
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale emocji ja tu widze, chyba reputacje wylaczymy i bedzie ok. Ja rowniez dostalem minusiki, ba sam sobie wpisze minusa bo mi to "wisi". I teraz za to slowo ktos jeszcze sie oburzy, ale jak to zwykle bywa tzw. Troll.

Do zobaczenia.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 12:35   #140
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Slow szkoda.
Mam wrazenie, ze tekst pisal nieoceniony, jedyny w swoim rodzaju StR.
A to juz zle. Wiecej tragicznie.
Nie zamierzam dalej dyskutowac, jezeli nie widzisz ironii i zartu w moich postach.
Zal ze stales sie taki sam ja StR.
Ciebie zal.
No to masz błędne wrażenie. Nie wiem czy Sid nawet czytał to.
Tragiczne to jest Twoje zachowanie.
Pokaż mi gdzie ten Twój żart bo jakoś nie mogę się doszukać.
Już napisałem, że nie zmieniam się jak co niektórzy. I jak najbardziej jestem sobą.
heh Ciekawa tak w ogóle jest Twoja odpowiedź ale zakończmy już tą farsę, bo nie uczestnicze w dyskusjach z kimś kto odwraca kota ogonem.


Cytat:
Napisany przez bgn
no i co z tego. Ze dostałeś minus i posiadasz tzw.'wladzę" to mogleś wyklikać to co wyklikałeś. Czas dojrzeć - po tym co zrobileś- nie bardzo to widać.
Wiedza to jedno - a umiejetnośc zachowanie - to zupełnie co innego.
Twoj ostatni post jest napewno emocjonalny - naweyt emocje nie usprawiedliwiją tego co tam napisaleś i przede wszystkim jak napisles.
I nie jest prawda - ze na kazdego nowego moda wszyscy naskakuja. Na ciebie poczatkowo nikt nie naskawiwal dopóki nie zademonstrowaleś cech "dzierzymordy" ( brzydkie słowo - ale kontekst właściwy). Sid od początku tak się prezentował i od początku zamiast być mediatorem dyskusji,
był w pewnym sensie prowokatorem waśni.
Jest to napewno moja ostatnia wypowiedź w tym wątku - bawiłem się dobrze, ale skutecznie mi dobry nastrój zepsułeś.
I przy pierwszej okazji - jeśli system pozwoli ( i jeśli mi się zechce) postawię ci minus -za złośliwe naduzycie uprawnień - będzie podpisany
I dlaczego mnie to nie dziwi. Jak zwykle bronisz z uporem maniaka pewnych zasad, które z gruntu są dobre jednak stosujesz je wyłącznie w odniesieniu do osób sprawujących jakąś "władzę" (chociaż uważam akurat to słowo za wybitnie nie pasujące do sytuacji). Czyli powtórka z rozrywki. Zwykły użytkownik -> cacy - admin zrobi to samo -> bee. Chyba coś tu jest nie tak.
Co do moich emocji to i tak nie zrozumiałbyś tego czym się kieruję. A proszę bardzo wstawiaj mi minusów ile chcesz. Jeżeli chcesz hurtem więcej mi dać to nie trudź się daj mi znać a sam sobie je wklepie.
Ty bgn masz jednak szczęście - akurat dzisiaj mam tak podły nastrój i nie ma to nic związanego z tym Forum, że nie zepsułeś mi go ani trochę. Mówiąc językiem ścisłym - Twój wpływ na mój nastrój jest zaniedbywalnie mały.
Mimo wszystko życzę miłego dnia (i mniej stresu na wykładach)

Cytat:
Napisany przez ThanatoS
Ale emocji ja tu widze, chyba reputacje wylaczymy i bedzie ok. Ja rowniez dostalem minusiki, ba sam sobie wpisze minusa bo mi to "wisi". I teraz za to slowo ktos jeszcze sie oburzy, ale jak to zwykle bywa tzw. Troll. Do zobaczenia.
Thantos zostaw te reputacje przynajmniej na razie. Niech ich ewentualne wyłączenie nie wynika z ostatnich kilku postów.

Pozdrowienia
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 13:03   #141
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[QUOTE=Majonez]
Masz jednak naturę przekupki( tzw.ostnie słowo) - albo nie bardzo rozumiesz co czytasz, albo ja jestem zbyt mało komunikatywny
////////////////////////////////////////
I dlaczego mnie to nie dziwi. Jak zwykle bronisz z uporem maniaka pewnych zasad, które z gruntu są dobre jednak stosujesz je wyłącznie w odniesieniu do osób sprawujących jakąś "władzę" (chociaż uważam akurat to słowo za wybitnie nie pasujące do sytuacji). Czyli powtórka z rozrywki. Zwykły użytkownik -> cacy - admin zrobi to samo -> bee.
*********************************
odegranie się - korzystając z uprawnien uważam za bee - szcególnie wtedy,
gdy szanse są nierówne

////////////////////////////////////////////////
Co do moich emocji to i tak nie zrozumiałbyś tego czym się kieruję.
****************
Twoje emocje zupełnie mnie nie interesują i motywy również
/////////////////////////////////////////////////////////
A proszę bardzo wstawiaj mi minusów ile chcesz.
***********************
napisałem - jeśli mi się zechce, a nie wiem czy mi się będzie chciało
////////////////////////////////////////////////////////
Ty bgn masz jednak szczęście - akurat dzisiaj mam tak podły nastrój i nie ma to nic związanego z tym Forum, że nie zepsułeś mi go ani trochę.
**************************************
pozwól, ze swoje "szczęsie sam ocenię - ale zadrażełem z wrażenia, co to by było, gdyby tak nie było.Czytasz czasami co piszesz? Twoj nastrój jest mi obojętny jak ciepła Cola, chyba ci przysłowiowa woda sodowa troche do głowy uderzyła jeśli tak pomyślałes, że tez ci coś chciałem zepsuć
//////////////////////////////////////////////
Mimo wszystko życzę miłego dnia (i mniej stresu na wykładach)
**********************************************
dziękuję bardzo, takie życzenia są zawsze miłe. Na wykłady chodzę z reguły przygotowany - to i stresować się nie muszę
EOT
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 17:30   #142
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bgn
Masz jednak naturę przekupki( tzw.ostnie słowo) - albo nie bardzo rozumiesz co czytasz, albo ja jestem zbyt mało komunikatywny
hahhaha ja jestem przekupką - ciekawe ile jeszcze EOT'ów wstawisz

Cytat:
Napisany przez bgn
odegranie się - korzystając z uprawnien uważam za bee - szcególnie wtedy, gdy szanse są nierówne
wiesz wystarczy że zbierzesz towarzystwo wzajemnej adoracji (około 20 osób i w szybkim tempie wykonasz swój plan)

Co do moich emocji to Ty pierwszy poruszyłeś ten temat więc chyba Cię jednak obchodzą. A skoro nie obchodzi Cię mój nastrój to po co komentujesz to? Aha już wiem. Ciągle o tym zapominam ja jestem adminem i mnie nie wolno pisać o moim nastroju, za to Twój jest niezwykle ważny.

Cytat:
Napisany przez bgn
chyba ci przysłowiowa woda sodowa troche do głowy uderzyła
o to się nie martw - do głowy nic mi nie uderza - no chyba poza szampanem na Sylwestra

Cytat:
Napisany przez bgn
EOT
czekam na to z utęsknieniem
z mojej strony EOT
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.03.2004, 17:55   #143
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Widze, ze codziennie znajdziecie jakis powod, zeby sie klocic. Smutne to.... Zwlaszcza, ze nie ma zadnych powodow, dla ktorych nie mozna by po prostu podyskutowac, zachowujac wzajemny szacunek.

Dopiero przed chwila przeczytalem caly ten watek, wczesniej nawet o nim nie wiedzialem, bo rzadko zagladam do tego dzialu forum. Coz, widac od czasu do czasu warto to robic.

Moja wypowiedz na ten temat nie bedzie juz raczej miala wiekszego znaczenia, ale ze jestem na tym forum juz od dluzszego czasu, to pozwole sobie rowniez zabrac glos w dyskusji.

Po pierwsze liczniki - tu zdecydowanie jestem za tym, zeby wszystko zostalo tak, jak jest obecnie. Naprawde nie widze powod, dla ktorych warto byloby cokolwiek zmieniac. Pamietam wprowadzenie na sile drugiego licznika. Powiem szczerze, ze ani mi sie to nie podobalo, ani tez nie dzialalo zgodnie z zamierzeniem. Zreszta, jak ktos slusznie zauwazyl, OffTopic wcale nie musi byc gorsza czescia forum. Poruszane sa tam rowniez wazne tematy, nie rzadko duzo ciekawsze od tych na CDR i dziwne byloby traktowac odpowiedzi tam sie pojawiajace, jako mniej znaczace od innych. Taki pomysl uwazam zdecydowanie za chybiony.
Rowniez ukrywanie na sile licznika nie ma jak dla mnie specjalnego sensu. Bo i co wlasciwie by to dalo, jaki bylby tego cel? Zostawmy wiec juz w spokoju ten temat i przynajmniej przez jakis czas do niego nie wracajmy, bo to naprawde nie ma sensu. Problemy zwiazane z tym zagadnieniem pojawiaja sie w zasadzie tylko, kiedy ktos sobie o nim przypomina i chce wprowadzic jakies zmiany. A te naprawde nie sa potrzebne.

Pozostale tematy to te jakies dodatkowe wyroznienia i opinie. Nie lubie krytykowac, ale pomysl specjalnie mi sie nie podoba. Znowu jest to jakies dodatkowe wyroznianie niektorych uzytkownikow i wprowadzanie pewnych podzialow. Nowi uzytkownicy, ktorych ewentualnej wygodzie mialoby to sluzyc i tak nie beda wiedzieli, o co chodzi, a starzy tego nie potrzebuja, bo i tak wiedza, kto jest kto i na pomoc z jakiego zagadnienia moga w przypadku danej osoby liczyc.

Ale tak w sumie to jest mi to obojetne. Uwazacie, ze bylyby to zmiany na lepsze, to je wprowadzajcie. Moze rzeczywiscie okaza sie przydatne. Patrzac jednak na kilkanascie ostatnich wypowiedzi w tym watku, mam powazne watpliwosci, czy tak by sie stalo.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.03.2004, 22:19   #144
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez czero
U mnie tak samo nie ma takiej kolumny jest "data", a pozniej "comment".
Czemu?
Jestem za tym żeby u zwykłych juzerów też była kolumna "Napisany przez" - chodzi o tabelkę w ustawieniach - "Wartość ostatnio otrzymanej Reputacji"
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.03.2004, 10:02   #145
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Osobiscie jakos mnie to nie bawilo, te reputacje przypominaja mi wyklejone orderami ciala zasluzonych komunistow z czasow Brezniewa

Ale od wczoraj zaczalem przyznawac reputacje, BGN, Pedros i inni powinni miec multum punktow! A tymczasem? nie rozumie tego mechanizmu....
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2004, 15:36   #146
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja mam jeszcze pytanie dotyczace tych reputacji, bo jednak nie do konca je czaje . Mianowicie domyslam sie, ze pozytywna reputacja ma kolor zielony. Ale jest jeszcze kolor srebrny, co oznacza ten kolor, bo z tego co pamietam to negatyw byl czerwony (przynajmniej taki kolor reputacji mial przez chwile yahol).
Na moje ten srebrny pasauje pod neutral, ale nie mozna dac takiej reputacji. W tym okienku jest tylko "Pochwalam" albo "Dezaprobata" (jak na obrazku).
Jaka wartosc ma kazda reputacja
I na kaniec, czemu u zwyklego usera nie ma tabelki "napisane przez"
Dołączone obrazki
-untitled.jpg 
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2004, 09:42   #147
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wg moich obserwaci, jak dostaje wpisna liscie reputacji (tej w ustawieniach) a obo jest srebrna (szara) kropka, to licznik reputacji mi sie nie zmienia mam polowe takich szrych kropek - albo system nie naliczyl reputacji, albo cos jest pokopane (tylu ludzi nie moglo sie np rozmyslic! nie sa to tez ujemne bo licznik nie rusza sie w zadna strone! stoi w miejscu
tez bym wnioskowal o dodanie rybryki "przyznane przez"
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2004, 11:05   #148
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,764
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Co oznacza kolor tych kropek to nie mam pojecia, a ta rubryka 'przyznane przez' owszem przydala by sie chociaz mozna napisac od kogo w rubryce komentarz - przynajmniej u siebie tak mam ze polowa ludzi sie podpisala no i ja tez jak komus dodaje to podpisuje sie.

Tak nawiasem to ktos z fundatorow tej rozrywki moglby cos napisac, chocby co z tymi kolorami kropek i z ich iloscia (ta wyswietlana przy ilosci postow), albo jak ustalone sa stopnie reputacji tzn np od ilu ktos zaczyna byc slawny, ile jest tych stopni itd.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2004, 11:10   #149
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ktos z adminow dal mi reputacje (dzieki, nie wiem komu bo sie nie podpisal)
co nie zmienia faktu ze ponizej mam 3 szare kropki, z komentarzy przy jednej z nich i przy jakis tam wczesniejszych wnosze ze byly to pochwaly (dodatnie reputacje) a przy przyznawaniu tych kropek NIE ZMIENILA MI SIE REPUTACJA!

eidt:
na 15 reputacji ktore widze 8 kropek jest szarych
odokolo 6,7 ostatnich reputacji sledze zmiany punkotow - przy trzech ostatnich szarych kropkach liczna reputacji na pewno nie zmienila sie, a przy zielonych tak (w gore ofkorz) - wnosze wiec ze przy szarych kropkach nie doatawalem reputacji

Ostatnio zmieniany przez nimal : 29.03.2004 o godz. 11:21
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.03.2004, 15:17   #150
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
...ponizej mam 3 szare kropki, z komentarzy przy jednej z nich i przy jakis tam wczesniejszych wnosze ze byly to pochwaly (dodatnie reputacje) a przy przyznawaniu tych kropek NIE ZMIENILA MI SIE REPUTACJA!...
No wlasnie, u mnie jest tak samo . Dlatego takze sie zastanawiam, co to jest za szara kropka, z tego wychodzi ze to 'neutral', ale z drugiej strony czegos takiego nie da sie wystawic, jest tylko 'pochwala', albo 'dezaprobata'
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.