Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy jestes za tym aby wprowadzic osobny licznik postow dla dzialu offtopic?
TAK 12 17.14%
NIE 32 45.71%
nie mam zdania / nie robi mi to różnicy 26 37.14%
Wszystkich głosów: 70. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.03.2004, 00:07   #46
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zbieg12
(...)@CIAPEK, rangi zawsze opieraly sie na minimalnej liczbie postow(...)
przecież wiem, byłem wtedy na forum
Cytat:
Napisany przez pawelblu
No to zobaczcie co sie wypisuje jak sie najedzie na kropka Montera lub Thanatosa... ach Ci nowicjusze
LOL
faktycznie, kropka prawde Ci powie niezly ten system
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.03.2004, 01:14   #47
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dobra jestem troche zmeczony ale uporzadkujmy to wszystko :

Propozycja jest taka

1. zostaje jeden licznik postow tu gdzie jest teraz

2. wprowadzona zostaje reputacja (cos jak komentarze na allegro)
kazdy moze dostac pozytywa albo negatywa - mam nadzieje ze nie bedzie teraz masowego nabijania pozytywow niech to po prostu ruszy - trzeba gdzies napisac ze nalezy nagradzac osoby ktore pomoga rozwiazac jakis problem lub chociazby pomoga znalezc rozwiazanie
sugerowalbym takze aby nie uzywac negatywow - jezeli ktos pisze glupoty to po prostu nie dostaje pozytywow- moim zdaniem tak bedzie lepiej

3. wprowdzone zostana odznaki za udzielanie sie na forum przydzielane na takich zasadach:
  1. szczegolnie aktywni uzytkownicy zostana wyroznieni odznakami umieszczonymi (jak sie da) gdzies kolo avatara
  2. wstepnie zostana wprowadzone 3 odznaki - od moderatorow/administratorow - od forumowiczow - za zaslugi inne
  3. za aktywnych uzytkownikow beda uwazane osoby ktore czesto pomagaja innym w rozwiazaniu problemow lub wskazuja gdzie znajduje sie rozwiazanie zwlaszcza dla nowych uzytkownikow forum (wskazaniem gdzie znajduje sie rozwiazanie problemu nie jest napisanie "uzyj wyszukiwarki" )
  4. trzecia odznaka bedzie przyznawana osobom ktore rozwiaza jakis problem natury technicznej, cos odkryja, itp (do sprecyzowania)
  5. nic nie stoi na przeszkodzie zeby jedna osoba zdobyla kilka odznak
  6. odznaki beda przyznawane na kolejne 6 miesiecy po tym czasie sa kasowane i przyznawane na nowo (powiedzmy ze w czerwcu (bo jeszcze wszyscy sa nie powyjezdzali na wakacje itp) i w grudniu (jw))
  7. sposob przyznawania odznak przez modow/adminow - hmm cos wymyslimy
  8. sposob przyznawania odznak forumowiczow - w podanym miesiacu zakladany bylby topic w ktorym zglaszano by kandydatow do odznak - po wstepnej selekcji (albo i nie) zakladano by ankiete w ktorej moznaby oddawac glosy (wydaje mi sie ze raczej na zasadzie wielokrotnego wyboru a nie tylko zaznaczenie jednego kandydata) - reszta do przedyskutowania i ustalenia czyli kto i dlaczego ma dostac a kto nie - no coz nie wszyscy moga
  9. sposob przyznawania odznaki 3 - no coz to chyba w miare proste - nie codzien ktos cos odkrywa
  10. na razie tyle - padam na klawke

na razie tyle
czekam na opinie co Wy o tym sadzicie i musze jeszcze scignac miska i dowiedziec sie czy jest to technicznie wykonalne
w glowie mam taki zamysl zeby podobnie jak to bylo na totalwar (thnx sidu za informacje o tym) odznaki byly kolorowe (tam jedna byla zielona inne nie wiem) jedna powiedzmy czerwona druga zolta a trzecie zielona
ponizej mniej wiecej zamysl - nie smiac sie nie umiem rysowac a to zostalo zrobione w wybitnie krotkim czasie w specjalistycznym programie paint
a teraz juz zmykam lulu
trzym sie wszyscy
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-odznaki.jpg  
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 08:50   #48
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a ja myślę, że wiosna uderzyła wam Panowie ( bo Pań w dyskusji nie odnotowałem) ot co.
Jakie liczniki, jakie szacunki czy też reputacje.Reputację do ma jedna bułgarka stojąca przy szosie koło Włoxławka - bo tłumy do nie na maluchach walą.To jest reputacja. A na forum - jak ktoś coś ma do powiedzenia - to pisze, jeśli jest człowiekiem pożytrecznym to zostawia swoj mail i można szczegóły z nim tak załatwić. Z przerażeniem myślę, że trafi się jakiś Mao i będzie chciał wprowadzić mundurki na forum. Oczywiście głosowałem na "wisi mi to" - ale sam pomysł uważam za bezsensowny i trącący "parkinsonadą" ( był kiedyś wydawany w Polsce cykl kiążeczek prof.Parkinsona dotyczący organizacji instytucji).
I pozdrawiam Was wiosennie promiennie - nic mnie tak nie cieszy jak praca w wolna sobotę z samego rana
************************
no i biore sie oczywiście za dodawanie reputacji dla wszystkich autorow tego topica - ale idzie wolno to mi pewnie ze dwa dni zajmie. A moze uruchomie konto i bede pobieral drobe oplaty za dodanie pozytywnej reputacji
***************
PS nie dziala to jak u bulgarki.Nie mozna dodac do kazdego posta - a przeciez kazdy moge pochwalic- a tak wogole to po paru system wyslal mnie na 24 godziny do przemyslenia. Sorry koledzy od gory topica - bo zaczalem od dolu, jak nie zapomne to tez was pochwale

Ostatnio zmieniany przez bgn : 13.03.2004 o godz. 09:20
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 09:56   #49
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zapomniales napisac o orderach
a na forum pojawil sie [i to dawno temu] Majo

pozdrawiam
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 11:13   #50
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Według mnie pomysł z dwoma licznikami jest zbędny, a co do rang to bardzo dobry pomysl, żeby je wprowdzić od nowa.
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 11:14   #51
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Majonez
Dobra jestem troche zmeczony ale uporzadkujmy to wszystko :

Propozycja jest taka

1. zostaje jeden licznik postow tu gdzie jest teraz

2. wprowadzona zostaje reputacja (cos jak komentarze na allegro)
kazdy moze dostac pozytywa albo negatywa - mam nadzieje ze nie bedzie teraz masowego nabijania pozytywow niech to po prostu ruszy - trzeba gdzies napisac ze nalezy nagradzac osoby ktore pomoga rozwiazac jakis problem lub chociazby pomoga znalezc rozwiazanie
sugerowalbym takze aby nie uzywac negatywow - jezeli ktos pisze glupoty to po prostu nie dostaje pozytywow- moim zdaniem tak bedzie lepiej

3. wprowdzone zostana odznaki za udzielanie sie na forum przydzielane na takich zasadach:
  1. szczegolnie aktywni uzytkownicy zostana wyroznieni odznakami umieszczonymi (jak sie da) gdzies kolo avatara
  2. wstepnie zostana wprowadzone 3 odznaki - od moderatorow/administratorow - od forumowiczow - za zaslugi inne
  3. za aktywnych uzytkownikow beda uwazane osoby ktore czesto pomagaja innym w rozwiazaniu problemow lub wskazuja gdzie znajduje sie rozwiazanie zwlaszcza dla nowych uzytkownikow forum (wskazaniem gdzie znajduje sie rozwiazanie problemu nie jest napisanie "uzyj wyszukiwarki" )
  4. trzecia odznaka bedzie przyznawana osobom ktore rozwiaza jakis problem natury technicznej, cos odkryja, itp (do sprecyzowania)
  5. nic nie stoi na przeszkodzie zeby jedna osoba zdobyla kilka odznak
  6. odznaki beda przyznawane na kolejne 6 miesiecy po tym czasie sa kasowane i przyznawane na nowo (powiedzmy ze w czerwcu (bo jeszcze wszyscy sa nie powyjezdzali na wakacje itp) i w grudniu (jw))
  7. sposob przyznawania odznak przez modow/adminow - hmm cos wymyslimy
  8. sposob przyznawania odznak forumowiczow - w podanym miesiacu zakladany bylby topic w ktorym zglaszano by kandydatow do odznak - po wstepnej selekcji (albo i nie) zakladano by ankiete w ktorej moznaby oddawac glosy (wydaje mi sie ze raczej na zasadzie wielokrotnego wyboru a nie tylko zaznaczenie jednego kandydata) - reszta do przedyskutowania i ustalenia czyli kto i dlaczego ma dostac a kto nie - no coz nie wszyscy moga
  9. sposob przyznawania odznaki 3 - no coz to chyba w miare proste - nie codzien ktos cos odkrywa
  10. na razie tyle - padam na klawke

na razie tyle
czekam na opinie co Wy o tym sadzicie i musze jeszcze scignac miska i dowiedziec sie czy jest to technicznie wykonalne
w glowie mam taki zamysl zeby podobnie jak to bylo na totalwar (thnx sidu za informacje o tym) odznaki byly kolorowe (tam jedna byla zielona inne nie wiem) jedna powiedzmy czerwona druga zolta a trzecie zielona
ponizej mniej wiecej zamysl - nie smiac sie nie umiem rysowac a to zostalo zrobione w wybitnie krotkim czasie w specjalistycznym programie paint
a teraz juz zmykam lulu
trzym sie wszyscy

Może być. Mnie Twój pomysł przypadł do gustu, a co do odznak to najbardziej podoba mi się zielona
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 13:05   #52
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
tak czy siak opinie nie dzialaja, wystawilem, ktos wystawil mi i nic. Chyba ze jeszcze tych sztuk tajemnych nie opanowalismy
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 16:41   #53
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jeżeli maiałbym w tej chwili wybierać to:
Reputacje -------------- (na minus)
Odznaki ++++++++++++ (na plus )
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 17:35   #54
paja
niezwykły
 
Avatar użytkownika paja
 
Data rejestracji: 07.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,202
paja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a dla mnie ani to ani to nie jest potrzebne bo przecież zacznie się podlizywanie itp a co do reputacij to mało osób będzie się bało wystawiać negatywy by nie podpaść!
__________________
kto najlepiej gra na wieśle? otóż ja gram całkiem nieźle !
paja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 17:41   #55
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bgn
.... A moze uruchomie konto i bede pobieral drobe oplaty za dodanie pozytywnej reputacji
Ekhmmmm.... A ile bierzesz za jedną dodatnią/ujemną?
Nie to, żebym chciał dla siebie...
Dla kolegi chciałem ....
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 18:46   #56
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pedros
Ekhmmmm.... A ile bierzesz za jedną dodatnią/ujemną?
Nie to, żebym chciał dla siebie...
Dla kolegi chciałem ....
**********************************
no jasne - przeciez dla siebie nikt nie chce - widze to z tzw."tonu".
Zresztą to przewał jakiś - Monter dostal jak kazdy Odszczepieniec coby nie pyskował - reszte chyba tylko spacjalnie uprawnieni sobie nadali - bo pracowalem od rana jadac w gore od swojego posta - i co - i gunio - nikt nic nie ma - i ty Pedrosie rowniez - a rowno dzielilem - sprawiedliwe panisko jestem
Mowie Ci - jak tylko odblokua to masz 13 szacunkow3 jak w Banku - Cana tez -13, a Brzuszki 91 ( 13x 6 psow + Brzuszki ), a Dla Justi Mojonez przygotuje diamentową sprawnośc GURU
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 19:34   #57
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
BGN - zaczolem od ciebie (wybacz) o poscie napisalem skromnie (genialny) a jedna reputacje dodalem ci dodatnia.
Dodawanie reputacji ujemnej mnie nie bawi.
Tez jade od dolu do gory. Jakos poreczniej.
@Pedros - tylko doskonaly i +reputacja.
No musi byc gradacja
BGN & Pedros - tylko na .... nie odwdzieczajcie mi sie, bo sie zalamie
Ja i reputacja Dobre.
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 20:23   #58
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
pokraśniałem - bo musicie wiedzieć,że skromny jestem.Dzięki yahol,chciałem- ale szacunki są chyba limitowane - jak w zamierzchłych czasach wóda i buty
Administratorzy kochani - ZRÓCIE COS COBYM MÓGŁ HURTEM ( ALBO CONAJMIEJ PÓŁHURTEM WALIĆ TE SZACUNKI). Bo jak teraz raz na 24 godziny - to nie dożyję do końca listy _ tj .do Bartka I Cany , którzy są na gorze alfabetu. Zrestą mam liste na 150 nicków - a ciągle ktoś mi się przypomina
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 20:48   #59
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@bgn, 13 dobra liczba ujemne mi zapodałeś? /własnie za obrobienie jakiegoś starego elfickiego grobowca dostałem sprawność hieny cmentarnej i bonus w postaci 2 pkt w kierunku zły więc by to nawet współgrało (przelamałem się i skończyłem wreszcie nwn podstawek i kicha tylko 17 level więc musze grać dalej by sobie postać wychować do grania w 2 dodatek jak już przyjdzie )/

pozdrófka
ps a ja tam jutro na kacu się zabawię w szacuneczki bo teraz to czas iść na zimowego żywczyka /puki zima jeszcze trwa /
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.03.2004, 21:41   #60
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Widzę, że chłopaki dają sobie reputacje nawzajem......wiedziałem, że predzej czy póżniej to nie będzie miało sensu ...eh
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...

Ostatnio zmieniany przez MacGyver : 13.03.2004 o godz. 21:43
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.