Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy jestes za tym aby wprowadzic osobny licznik postow dla dzialu offtopic?
TAK 12 17.14%
NIE 32 45.71%
nie mam zdania / nie robi mi to różnicy 26 37.14%
Wszystkich głosów: 70. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.03.2004, 13:28   #91
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol
Ales marudny!
Jak ......... kobita w ciazy
Nie dam ci reputacji, nie licz na mnie
Maruda

Tak sobie tylko napisałem
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.03.2004, 13:44   #92
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No niepowiem ale spodobały mi się te reputacje...zaraz się za nie biorę
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2004, 16:56   #93
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a tak zapytam , da się sobie samemu ujemne zapodać? próbował ktoś? / rozsądnie mysląc to pewnikiem samodopalanie sobie reputacji in plus jest zablokowane ale czy to samo uczyniono z negatywikami? 8)

pozdro
ps ta zabawa w reputacje coś wolno chodzi / pewnie celowo zostało to tak zrobione /
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2004, 17:05   #94
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A tu jest topik na temat Orderów
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2004, 02:19   #95
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pedros
A to znów co?
a to zabezpieczenie anty Reputacjo-Friendowe
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2004, 02:22   #96
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bgn
************************
a ja wyliczylem ile to daje -jeden klik 4 chyba punkty, bo rano mialem 20 czegos - a teraz mam 24 czegos
dobrze kombinujesz
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2004, 08:28   #97
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zbieg12
dobrze kombinujesz
*************************************
a tak serio - to jak to dziala. Te 24 godziny to licza sie od ostatniego klikniecia,
czy tez wg zegara normalnego? Moze by pare slow komentarza dodac gdzies z gory - bo wstaje o 5.30 - lece do komputera z przygotowana lista - a tu pudlo- tj.24 godziny znowu. ( jesli tak - to musze wstawic w kartke dodatkowa rubryke z czasem ostniego klikniecia).
I prosze o ciut szerszy komentarz do obrazka podanego przez Pedrosa - co to znaczy - czy dotyczy to tego samego posta ,czy innego posta.
Pytanie jest zasadne- bo jak zapewne zauwazyles - moi koledzy(przyjaciele) sa tacy, ze kazdy ich post zasluguje na szacunek ( dobra rada dla mlodych - obracajcie sie we wlasciwym towarzystwie).
Bede wdzieczny za wyjasnienia
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2004, 10:19   #98
barraqda
przeklina i nabija posty
 
Avatar użytkownika barraqda
 
Data rejestracji: 22.02.2004
Lokalizacja: 3 pospolita Rzesza socjalistyczna
Posty: 342
barraqda zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak to sobie czytam i troche to smieszne a zarazem zalosne bo pan " Zbieg12" pisze ze ludzie sobie posty nabijaja w offtopic a ja w tym temacie widze jak ludzie pisza post pod postem(swoim) co 2-3 minuty i szanowny pan zbieg tez.
Wiec jak dlamnie to sie moze ograniczmy do szerzenia EDYTUJ SWOJ POST POD POSTEM (a nie nabijasz : ) i SZUKAJ a nie nabijasz topici i to jeszcze bezsensownymi 1000 razy omawianymi pytaniami wiec nie ma sie co klocic ze dzial zly jak reszta jest gorsza.

ps. chcialem dodac ze zalaczniki o dziwo tez da sie edytowac jak sie zapomnialo dodac/chce sie zmienic.
Dołączone obrazki
-untitled-5.jpg 

Ostatnio zmieniany przez barraqda : 15.03.2004 o godz. 10:22
barraqda jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.03.2004, 23:09   #99
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bgn
*************************************
a tak serio - to jak to dziala. Te 24 godziny to licza sie od ostatniego klikniecia,
czy tez wg zegara normalnego? Moze by pare slow komentarza dodac gdzies z gory - bo wstaje o 5.30 - lece do komputera z przygotowana lista - a tu pudlo- tj.24 godziny znowu. ( jesli tak - to musze wstawic w kartke dodatkowa rubryke z czasem ostniego klikniecia).
I prosze o ciut szerszy komentarz do obrazka podanego przez Pedrosa - co to znaczy - czy dotyczy to tego samego posta ,czy innego posta.
Pytanie jest zasadne- bo jak zapewne zauwazyles - moi koledzy(przyjaciele) sa tacy, ze kazdy ich post zasluguje na szacunek ( dobra rada dla mlodych - obracajcie sie we wlasciwym towarzystwie).
Bede wdzieczny za wyjasnienia
W okresie 24 godzinnym mozna wykonac maksymalnie 5 klikniec dajacych reputacje (opisane jest tak: "each 24 hour period" ). Co 100 punktów reputacji, lub co 1000 napisanych postow automat dodaje jeden punkt "gratis"
Aby dac reputacje danemu userowi po raz kolejny, trzeba oddac minimum 20 klikniec dajacych reputacje INNYM userom - to wlasnie przedstawia komunikat na obrazku Pedrosa.

Czy tak to dziala osobiscie nie sprawdzalem, jednak tak jest ustawione wiec powinno wlasnie tak funkcjonowac.

PS. Komunikat jak u Pedrosa jest już przetłumaczony

Cytat:
Napisany przez barraqda
Tak to sobie czytam i troche to smieszne a zarazem zalosne bo pan " Zbieg12" pisze ze ludzie sobie posty nabijaja w offtopic a ja w tym temacie widze jak ludzie pisza post pod postem(swoim) co 2-3 minuty i szanowny pan zbieg tez.
Wiec jak dlamnie to sie moze ograniczmy do szerzenia EDYTUJ SWOJ POST POD POSTEM (a nie nabijasz : ) i SZUKAJ a nie nabijasz topici i to jeszcze bezsensownymi 1000 razy omawianymi pytaniami wiec nie ma sie co klocic ze dzial zly jak reszta jest gorsza.
W takim razie przepraszam bardzo, majac jednoczesnie nadzieje, ze Pan "barraqda" wybaczy. Jak Pan barraqda slusznie zauwazyl, napisalem post pod postem (wlasnym), jednak jak wszyscy moga stwierdzic, odbylo sie to w poznych godzinach nocnych, w ktorych moglem skupic sie bardziej na tresci przekazu zamiast jego formy wizualno-estetycznej, tudziez posto-nabijajacej. Na dodatek moge powiedziec, ze na ilosci postow mi nie zalezy, a gdyby nagle sie tak stalo, bez problemu bylbym w stanie ustawic sobie ilosc postow na 100 000.
Pod pojeciem "nabijanie postow" rozumiem bardziej odpowiedzi typu: "ja tez", "ja tez nie", "nie wiem", "nie uzywaj tego bo jest blee", "mam awersje do tego, wiec nie uzywam, ale gdybym uzywal to powiedzialbym ci ze jest blee", tak wiec istnieje taka ewentualnosc, iz zalozenia naszych koncepcji postrzegania nabijania postow jako faktu istniejacego, moga sie miejscami rozmijac.

PS. Opcji edycji wlasnych postow uzywam, przypuszczalnie czesciej niz niektore inne osoby.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2004, 08:31   #100
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
PILNE!
Pilnie poszukuję 20 ochotników ( płeć, preferencje seksualne i polityczne obojętne) ryzykujących przyjęcie ode mnie tzw."reputacji". Jest mi to niezbędnie potrzebne do kolejnych nominacji moich kolegów, którzy piszą coraz mądrzejsze posty i których mądrość chciałbym podkreślić , aby przynajmniej w części doścignęli "stachanowca" Sida w ilości zielonych kropek. Nie mogę ich również zganić przez ujemną reputacje z tego samego względu. Zgłoszenia przyjmuję na podany niżej adres - od czasu do czasu moja ADMINka ( tak, tak panowie) odblokowuje mi na trochę konto.
PS. Dla bojaźliwych - wirtualny kontakt z bgn-em nie jest zaraźliwy
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2004, 13:41   #101
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zbieg12
a to zabezpieczenie anty Reputacjo-Friendowe
No tak, to było do przewidzenia
Pewnie nie można zobaczyć od kogo się reputację dostało? Zaznaczam, że nie interesują mnie reputacje ujemne tak w dawaniu jak i podglądaniu. A w ogóle to te reputacje coraz bardziej mi się podobają.

Z ostatniej chwili - osoby, które zgłoszą się do bgn proszone są o kontakt ze mną. Cel ten sam. Warunki te same. Mail inny
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2004, 14:36   #102
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pedros
No tak, to było do przewidzenia
Pewnie nie można zobaczyć od kogo się reputację dostało? Zaznaczam, że nie interesują mnie reputacje ujemne tak w dawaniu jak i podglądaniu. A w ogóle to te reputacje coraz bardziej mi się podobają.
Mozna zobaczyc od kogo dostalo sie Reputacje, trzeba wejsc do panelu kontrolnego (swojego) i nacisnac w lewym gornym rogu na Ustawienia. Reputacje powinny wyswietlic sie pod Prenumeratami

Cytat:
Napisany przez Pedros
Z ostatniej chwili - osoby, które zgłoszą się do bgn proszone są o kontakt ze mną. Cel ten sam. Warunki te same. Mail inny
Zawsze mozna liczbe "20" zwiekszyc
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2004, 19:13   #103
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zbieg12
Zawsze mozna liczbe "20" zwiekszyc
************************
no wiesz co.. nieładnie. A serio - to właściwie musze kliknąc każdego nowego,
Bo dwudziestki - to w żadnym rozdaniu nie ma na dzień dobry. Zreszta tego żaden rozsądny rachunek nie wytrzymuje

PS. Pedrosie - konto to mi ADMINKA ( ach te kobiety ) odblokowała, ale maszyna jej się walnęła - i na jedno wychodzi - nie mam już dostępu do niczego z wyjątkiem okna na swiat. Firma niebogata - to pare dni jej zajmie póki jakiś serwis się zjawi - trzymaj zatem liste .


PS primo albo secundo bo nie wiem jak liczyc.
Zbiegu - a za ile punktów ( lub klikow)jest jeden zielony kwadracik.
Pytam nie bez ....kozery . licząc ilość przy obecnym Modzie adminie i starym Modzie -adminie - i le zatem kliknięc trzeba bylo zrobic, ilu maluczkich x20 uszczęliwic zeby tak wspaniały rezultat uzyskac
*************************
Mozna zobaczyc od kogo dostalo sie Reputacje, trzeba wejsc do panelu kontrolnego (swojego) i nacisnac w lewym gornym rogu na Ustawienia. Reputacje powinny wyswietlic sie pod Prenumeratami
*********************************************
widać tylko komentarze - i nico więcej

Ostatnio zmieniany przez bgn : 16.03.2004 o godz. 19:15
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.03.2004, 23:11   #104
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bgn
************************
PS primo albo secundo bo nie wiem jak liczyc.
Zbiegu - a za ile punktów ( lub klikow)jest jeden zielony kwadracik.
Pytam nie bez ....kozery . licząc ilość przy obecnym Modzie adminie i starym Modzie -adminie - i le zatem kliknięc trzeba bylo zrobic, ilu maluczkich x20 uszczęliwic zeby tak wspaniały rezultat uzyskac
A wiesz, sam sie tym zainteresowalem, i poki co... nie mam pojecia. Nie potrafie tego znalezc. Nie wiem tez jak Mod, ale Admin moze klikac komu chce do woli (wartosc punktowa klikniecia admina jest wieksza niz zwyklego usera)
Cytat:
Napisany przez bgn
*************************
widać tylko komentarze - i nico więcej
Z tym tez nie umiem w tej chwili nic zrobic. Lepsze cos niz nic.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.03.2004, 00:38   #105
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bgn
************************
PS. Pedrosie - konto to mi ADMINKA ( ach te kobiety ) odblokowała, ale maszyna jej się walnęła - i na jedno wychodzi - nie mam już dostępu do niczego z wyjątkiem okna na swiat. Firma niebogata - to pare dni jej zajmie póki jakiś serwis się zjawi - trzymaj zatem liste .
...
Nio, ale mimo że "niedługo staniemy się sławni", to i tak jesteśmy detalistami.
Zauważyłem tu już hurtowników
Komu by tu jeszcze...?
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.