Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Zniesienie reputek (https://forum.cdrinfo.pl/f10/zniesienie-reputek-45454/)

B@rtek 29.12.2004 11:26

Cytat:

Napisany przez mgit
Jak reputki zostana zlikwidowane to z tego powodu nikt płakać nie bedzie.
Pozatym komu one przeszkadzają, są dobre takie jakie są.
Jak juz chcecie tak bardzo zlikwidować reputeki (tym samym wszelkie nadużycia) to oprucz reputek należało by zlikwidować licznik postów :) (np. w dziale OFF Topic)
PS.
Ja głosuje na nie żeby było tak jak jest do tej pory ;)

Licznik postów może zostać.

Przynajmniej będziemy wiedzili kto się udziela na forum :taktak:

Ormianin 29.12.2004 11:33

Mi osobiscie odpowidalo jak bylo na poczatku... ilosc postow takiez zaangazowanie w tematy i wypowiedzi... ale to tez nie byla dobra sprawa, bowiem wielu ludzi nabijalo posty aby tylko nakrecic licznik, co byscie nie wymyslili zawsze bedzie zle :)

Smartek 29.12.2004 11:43

ormianin, ale nie mozna powiedziec, ze tak jak jest teraz, jest zle - bywam na paru forach i u nas wcale tak zle nie jest, jak wyglada [ale zamieszalem :D]... mi sie podoba
pozdro ;)

Patrix 29.12.2004 11:54

A ja nie głosuje bo nie mam zdania...
wiem jedno, za niedługo każdy będzie miał tego nabite na maxa a co potem to nie wiem...

rycho 29.12.2004 11:57

Cytat:

Napisany przez Patrix
A ja nie głosuje bo nie mam zdania...
wiem jedno, za niedługo każdy będzie miał tego nabite na maxa a co potem to nie wiem...

No właśnie.Co potem?

epol 29.12.2004 12:59

Ja nie glosuje, bo to nie ma sensu.

To czy one beda czy nie mnie to zwisa. Tylko nie kazcie tylko adminom/modom przyznawac reputek, bo oni tez sa ludzmi i na pewno nie beda czytac kazdego tematu, aby kogos ocenic.
Ja dajac reputke dziekuje komus, np.: za udzial/pomoc w moim temacie/problemie; za tresc posta itd. Jak ich nie bedzie to bede tylko dziekowal w dyskusji za udzial no i postawie wirtualne :piwo:

Pamietajcie rowniez, ze na kazdy nowy sposob "nagradzanie" znajdzie sie jakis sposob - taki jest juz Polak. Licznik postow niech pozostanie, bo po to on chyba jest i w zupelnosci wystarczy.

A jesli ktos sie czuje naprawde slabo doceniony to ma miejsce nad avatarem, w ktore moze wpisac sobie sam range, np.: "Najmadrzejszy ze wszystkich" :)

Dziekuje.

Burak_PL 29.12.2004 13:05

święta prawda epol ;) też tak myślę chociaż repuki mogą zostać

MacGyver 29.12.2004 13:12

Cytat:

Napisany przez Burak_123
święta prawda epol ;) też tak myślę chociaż repuki mogą zostać

Więc raczej myslisz inaczej ???

Co do reputek, to czy powinny zostac czy nie to mi to obojętnę (w sondzie nie brałem udziału)...
U mnie to wygląda tak, że jeżeli:
* ktoś mi pomógł
* ktoś napisał na poziomie w miare smieszna wypowiedz
* kogoś lubie i szanuje, to
dostaje za to reputke...
Tyle z mojej strony...

mallow 29.12.2004 13:30

Reputki tylko od modow i adminow?! kompletne nieporozumienie mim zdaniem, bo tak jak to juz bylo powiedziane, godzin w dobie by nie starczylo zeby wszystko czytac ... i 30 osob to by bylo za malo...
Ktos powiedzial ze najpierw chcelismy reputki, a teraz je wywalamy... no mnie akurat w tym momencie nie bylo, bo przypadko to akurat na czas mojej nieobecnosci ;)
Mowimy ze reputacie nie odzwierciedlaja naszej wiedzy... no ale skad taki nowu user moze wiedziec ze XXX swoje reputki ma za akcje swiateczne i bedzie uwazal go za najmadrzejszego na forum. Nie chce tu nikomu nic ublizyc, bo to byl zwykly przyklad... no ale jakby nie bylo nowi nie maja oreintacji :blee:
Nadal jestem za zniesieniem reputacji i przy okazji licznika ;) ... a pomysl mam taki, nie wiem czy mozliwy do realizacji:

"po kazdych 500 postach uzytkownik moze dostac pod nick mala plytke cdr, ale dopiero wtedy, jezeli admin na to zezwoli mniej lub wiecej majac orientacje o uzytkowniku. Jezeli nie ma zadnej moze sie poradzic kogos innego. A jak juz ktos tak jak sid dajmy na to mialby miec tych plytek 12 za czas jakis, to moze 5 zwyklych zmienialoby sie w 1 czerwona. W skrocie mowiac:
500 postow - 1cdr
1000 postow - 2cdr
...
2500 postow/5 cdr- 1 czerwona cdr
..."

Taki jest moj pomysl ;)
pozdro ;)

andy 29.12.2004 13:47

Hmm moze i pomysl zeby reputki przyznawali admini/mody jest jednak bez sensu. Moze zrobmy tak jak mallow zaproponowal:
500 postow 1cd
1000 postow 2cdr
2000 postow 1 dvd ;)

mallow 29.12.2004 13:58

ale oczywiscie licznika postow by nie bylo... albo bylby niewidoczny ;)

czero 29.12.2004 14:44

Cytat:

Napisany przez mallow
[...]
500 postow - 1cdr
1000 postow - 2cdr
...
2500 postow/5 cdr- 1 czerwona cdr
..."

Taki jest moj pomysl ;)
pozdro ;)

Pomysl przedni, jestem za :spoko:.
Co do licznika, to nie ma potrzeby go znosic, moze zostac, bo on akurat w niczym nie przeszkadza. Ewentualnie mozna go przeniesc do profili, zeby byl widoczny tylko tam ;).

B@rtek 29.12.2004 14:49

Albo takie coś jak na allegro :taktak:

Byłyby gwiazdki lub płyty CD/DVD w różnych kolorach :D

Tylko tu byłoby nie za reputki ale za ilość postów

mgit 29.12.2004 14:50

Cytat:

Napisany przez czero
Pomysl przedni, jestem za :spoko:.
Co do licznika, to nie ma potrzeby go znosic, moze zostac, bo on akurat w niczym nie przeszkadza. Ewentualnie mozna go przeniesc do profili, zeby byl widoczny tylko tam ;).

Licznik w profilu, to jest to :)

mr_spock 29.12.2004 15:46

Cytat:

Napisany przez mgit
Licznik w profilu, to jest to :)

Jaki to ma miec cel?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.