Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Zniesienie reputek (https://forum.cdrinfo.pl/f10/zniesienie-reputek-45454/)

Pagerus 02.01.2005 20:52

Cytat:

Napisany przez Predi
dopiero co na neta wrocilem i nie wiem czy to bylo wczesniej poruszane: reputki powinny byc to raz, a dwa zeby ich nie dawac ot tak jak teraz sie robic i za "nic" to moznaby przeciez zrobic tak, zeby kazdy mogl dawac, ale dana osoba otrzymywalaby ja dopiero po zatwierdzeniu przez moda lub admina - odrzucaliby te bezsensowne a akceptowali powazne (wiem troche jak cenzura)

Cenzurze i parówkowym skrytożercom mówimy NIE! :P

kiewas 02.01.2005 20:56

Ciekawe czy modom się spodoba taki pomysł, mi się zdaje że nie bardzo...

Predi 02.01.2005 20:59

no ale wtedy byloby najlepiej - reputki zostaja i sa sensowne, bo watpie zeby sie udalo zrobic cos takiego zeby powiedziec wszystkim: uczciwie dawajmy reputki i tylko za wazne sprawy itd.. to jest Polska...... jak nie bedzie weryfikacji... to zostanie tak jak jest

andrzejj9 02.01.2005 21:37

Kurcze, kto tu w ankiecie głosuje po 10 razy? Przecież wczoraj było z 20 głosów mniej na trzecią opcję...

Predi 02.01.2005 22:44

pewnie admini sie bawia :P

Pagerus 03.01.2005 07:00

Ten kto robił sondę mógł odtajnić jej wyniki :D

VIZZARD 05.01.2005 12:23

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Z tym bym się nie zgodził. Reputacje może od początku nie spełniały dokładnie funkcji, jaką w zamierzeniu miały, ale jednak zasady ich przyznawania były dość jasne i w większości wypadków raczej przestrzegane. To my - jako userzy forum - w topicu "reputka" sprawiliśmy, że zupełnie straciły znaczenie. Spodobała się zabawa rzucania reputkami na prawo i lewo, to i mamy konsekwencje, których nie można było uniknąć.

Moja propozycja jest taka - skończmy już ten temat i jakiekolwiek rozważania na temat reputacji, bo nie ma to już sensu. Ewentualnie moderatorzy, jeśli dojdą do takiego wniosku, mogą zrobić ankietę na temat, czy zostawić, czy zlikwidować reputację i na podstawie wyników podjąć ostateczną decyzję. Potem ewentualnie jeśli ktoś stwierdzi, że można by już wprowadzić coś nowego, możemy się zacząć zastanawiać, co mogłoby to być. Jeśli w ogóle coś takiego jest potrzebne.

Mi po prostu zaczyna to przypominać przewijające się od czasu do czasu rozważania na temat zliczania postów, które już naprawdę mnie męczą. A jeśli w tym przypadku ma być tak samo, to rzeczywiście zostawmy już to tak jak jest i nie wracajmy do tego. Każdy się nachapał przy okazji świątecznej akcji, a jeśli ktoś uważa, że ma za mało, a jest przekonany, że rozmiar ma znaczenie, to niech da znać ;)

:spoko:

I tyle na ten temat

andrzejj9 05.01.2005 12:49

No i reputki zostały zniesione...

Co prawda tylko o jedną linijkę, ale jednak ;)

VIZZARD 05.01.2005 12:49

Cytat:

Napisany przez Berion
Sama reputka świadczy raczej o popularności aniżeli posiadanej wiedzy (jak już ktoś to słusznie zauważył). Powinny zostać. Ja natomiast byłbym za pomysłem, aby wprowadzić nowe, rozdawane przez mod'ów (ale nie tak spontanicznie, jak toma miejsce teraz, a za faktycznie fachowo udzieloną pomoc itp.)

Czytam systematycznie

Ale to co wymyślił Berion - to naprawdę złoty środek :spoko:

Reputki między userami jakie są - każdy widzi

Nie ma sensu tego komentować, oceniać i zmieniać :nie:

Bo "daleko zaszło, że do tego doszło" :D

Ale jeżeli cokolwiek miało by się zmienić

To tak jak wcześniej wspomniał rycho - delikatne szlify, a nie gwałtowne cięcia :nie:

I takie dodatkowe reputki od Adminów/Modów mają sens

Jeżeli wyżej wspomniani będą mieli na to chęci i czas :czas:

W co szczerze wątpię :mruga:


@Berion!

Oczywiście reputka :spoko:

:czar:

yahol 05.01.2005 13:05

Cytat:

Napisany przez knydel
A z tymi pieniędzmi to nie taki głupi pomysł ;)

Dobra, zaraz podam numer konta.
Wplaty w obcych walutach mile widziane.
:jeep:

Bartez 05.01.2005 13:21

Cytat:

Napisany przez yahol
Dobra, zaraz podam numer konta.
Wplaty w obcych walutach mile widziane.
:jeep:

ruble? mogą być? ;)

nimal 05.01.2005 21:05

reputki spelaniaja wazkie zadania socjolne poprzez absorpcje emocji negatynych i uwydatnienie, jakze cennych, pozytywow wynikajcych z wdziecznosci za pomoc szybka, skuteczna i darmowa. stanowia tym samym zamiennik srodka platniczego, ktory dzieki swej wirtualnosci wedruje ku osobom lubianym i reagujacym na potrzeby innych. zmnijeszaja pejoratywne oddzialywnie zlosci poprzez ukierunkowanie emocji na danie negatywu zamist wyzywania sie slownego, psujacego nastruj ogolny spolecznosci tego forum. co wazne spolecznosci stworzonej samoistnie, samoistnie zorganizowanej (przy malej pomocy team memberow), ktora stworzyla nawet ow wirtulany srodek platniczy - reputki. wazne podkreslenia sa akcje spolczne typu przygarnij reputka na swieta - spersonalizowanie tego witualnego punktu uznania w istote, ktora nalezy przygarnac swiadczy o rozwoju wewnetrznym osob uczestniczacych, znowu podkreslam, ze dobrowolnie, co powinno byc wzmacniane i dodatkowo motywowane. gratuluje jak ktos to jeszcze czyta, bo to stek bzdor od pisania ktorych robi sie niedobrze. chyba to sprzedam jako jakas opinie dla instytucji panstwoej po dopisaniu jeszcze ze trzech kartek - oni tak lubia
podsumowujac - niech zostana

Yetixxl 05.01.2005 21:11

Cytat:

Napisany przez nimal
reputki spelaniaja wazkie zadania socjolne poprzez absorpcje emocji negatynych i uwydatnienie, jakze cennych, pozytywow wynikajcych z wdziecznosci za pomoc szybka, skuteczna i darmowa. stanowia tym samym zamiennik srodka platniczego, ktory dzieki swej wirtualnosci wedruje ku osobom lubianym i reagujacym na potrzeby innych. zmnijeszaja pejoratywne oddzialywnie zlosci poprzez ukierunkowanie emocji na danie negatywu zamist wyzywania sie slownego, psujacego nastruj ogolny spolecznosci tego forum. co wazne spolecznosci stworzonej samoistnie, samoistnie zorganizowanej (przy malej pomocy team memberow), ktora stworzyla nawet ow wirtulany srodek platniczy - reputki. wazne podkreslenia sa akcje spolczne typu przygarnij reputka na swieta - spersonalizowanie tego witualnego punktu uznania w istote, ktora nalezy przygarnac swiadczy o rozwoju wewnetrznym osob uczestniczacych, znowu podkreslam, ze dobrowolnie, co powinno byc wzmacniane i dodatkowo motywowane. gratuluje jak ktos to jeszcze czyta, bo to stek bzdor od pisania ktorych robi sie niedobrze. chyba to sprzedam jako jakas opinie dla instytucji panstwoej po dopisaniu jeszcze ze trzech kartek - oni tak lubia
podsumowujac - niech zostana

Tekst dobry ,ale jako opinia dla instytucji państwowej ,jakbym to określił zbyt zrozumiały;).

andrzejj9 05.01.2005 21:11

Cytat:

Napisany przez nimal
reputki spelaniaja...

Że hę jak...?? Zrozumiałem pierwsze dwa słowa... ;)

Cytat:

podsumowujac - niech zostana
Aaaaa!! :)

;)

Pagerus 05.01.2005 21:27

Cytat:

Napisany przez nimal
podsumowujac - niech zostana

Amen :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.