Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Zniesienie reputek (https://forum.cdrinfo.pl/f10/zniesienie-reputek-45454/)

czero 05.01.2005 21:33

Cytat:

Napisany przez nimal
reputki spelaniaja wazkie zadania socjolne poprzez absorpcje emocji negatynych i uwydatnienie, jakze cennych, pozytywow wynikajcych z wdziecznosci za pomoc szybka, skuteczna i darmowa. stanowia tym samym zamiennik srodka platniczego, ktory dzieki swej wirtualnosci wedruje ku osobom lubianym i reagujacym na potrzeby innych. zmnijeszaja pejoratywne oddzialywnie zlosci poprzez ukierunkowanie emocji na danie negatywu zamist wyzywania sie slownego, psujacego nastruj ogolny spolecznosci tego forum. co wazne spolecznosci stworzonej samoistnie, samoistnie zorganizowanej (przy malej pomocy team memberow), ktora stworzyla nawet ow wirtulany srodek platniczy - reputki. wazne podkreslenia sa akcje spolczne typu przygarnij reputka na swieta - spersonalizowanie tego witualnego punktu uznania w istote, ktora nalezy przygarnac swiadczy o rozwoju wewnetrznym osob uczestniczacych, znowu podkreslam, ze dobrowolnie, co powinno byc wzmacniane i dodatkowo motywowane. gratuluje jak ktos to jeszcze czyta, bo to stek bzdor od pisania ktorych robi sie niedobrze. chyba to sprzedam jako jakas opinie dla instytucji panstwoej po dopisaniu jeszcze ze trzech kartek - oni tak lubia
podsumowujac - niech zostana

Zgadzam sie z kazdym twoim slowem ;).

legion 06.01.2005 19:22

ale sie uczepilscie tych reputek ja jestem za a nawet przeciw :D

kodziu 06.01.2005 20:04

Definicja Nimala bardzo dobra ;)

Lepiej niech te reputki zostaną bo potem wymyślą coś gorszego i będziemy narzekać ;/

Predi 06.01.2005 20:08

w sumie jak sie komus reputki nie podobaja to niech nie daje....... bo nie wiem w czym one przeszkadzaja...... nic nie daja (jak na to trzezwo spojrzec), sa tylko takim fajnym dodatkiem, a w czym komu szkodzi ze sie je ma.......... kto nie chce reputek - ignore reputka i po sprawie

karel48 15.01.2005 21:49

Cytat:

Napisany przez nimal
reputki spelaniaja wazkie zadania socjolne poprzez absorpcje emocji negatynych i uwydatnienie, jakze cennych, pozytywow wynikajcych z wdziecznosci za pomoc szybka, skuteczna i darmowa. stanowia tym samym zamiennik srodka platniczego, ktory dzieki swej wirtualnosci wedruje ku osobom lubianym i reagujacym na potrzeby innych. zmnijeszaja pejoratywne oddzialywnie zlosci poprzez ukierunkowanie emocji na danie negatywu zamist wyzywania sie slownego, psujacego nastruj ogolny spolecznosci tego forum. co wazne spolecznosci stworzonej samoistnie, samoistnie zorganizowanej (przy malej pomocy team memberow), ktora stworzyla nawet ow wirtulany srodek platniczy - reputki. wazne podkreslenia sa akcje spolczne typu przygarnij reputka na swieta - spersonalizowanie tego witualnego punktu uznania w istote, ktora nalezy przygarnac swiadczy o rozwoju wewnetrznym osob uczestniczacych, znowu podkreslam, ze dobrowolnie, co powinno byc wzmacniane i dodatkowo motywowane. gratuluje jak ktos to jeszcze czyta, bo to stek bzdor od pisania ktorych robi sie niedobrze. chyba to sprzedam jako jakas opinie dla instytucji panstwoej po dopisaniu jeszcze ze trzech kartek - oni tak lubia
podsumowujac - niech zostana

Ależ to górnolotnie napisane :O - nic dodac nic ująć ;) .Nimal czy Ty czasem nie miałeś nic wspólnego z psychologią na Harvardzie???
Ps. Jak to likwidować jak dopiero zacząłem zbierać - Vizzard dalej Ci się nie podoba mój avatar?

VIZZARD 15.01.2005 23:11

Cytat:

Napisany przez karel48
Vizzard dalej Ci się nie podoba mój avatar?

Powoli zaczynam się przyzwyczajać :taktak:

Ale obawiam się, że uraz psychiczny może pozostać na całe życie :|


:D

nimal 15.01.2005 23:38

karel48 - nie, ale tez studiowalem na pogrzanej Uczelni ||

MaciejT 16.01.2005 00:40

Informuję, że punkty Reputacji oraz udzielane przy ich wystawianiu komentarze są rejestrowane, włącznie z przypisaniem do konkretnego posta użytkownika, który taką reputację otrzymał. Administratorzy mają wgląd w szczegóły każdej transakcji. Nadużywanie Reputacji, czyli używanie ich niezgodnie z przeznaczeniem jest tu na forum niestety nagminne.

Logicznym jest dla mnie cel istnienia oraz funkcjonowania Reputacji. W skrócie system Reputacji daje możliwość wyrażenia uznania dla kogoś, kto podając jakąś informację pomaga współforumowiczowi, lub w inny wyraźny sposób pozytywnie zaznacza się w społeczności naszego forum. Umożliwia również wyrażenie dezaprobaty dla czyjegoś negatywnego zachowania...

Pomimo szerokiego spektrum zachowań, postów, komentarzy, pytań oraz odpowiedzi, co do których przyznanie punktów Reputacji nie budziłoby żadnych zastrzeżeń, z całą pewnością nie można zaliczyć do tego grona następujących komentarzy od osób dajacych Reputacje:

[zbieraj, zbieraj :)]
[Zwracam ;)]
[odwzajemniam i dziekuje :)]
[za friko]
i tym podobnych, włączając "akcję świąteczną" oraz puste pole komentarza.

Wielokrotne wyrywkowe (i nie tylko) kontrole utwierdzają mnie w jednym przekonaniu: tak dalej być nie może. Reputacje to nie pole do popisu i rywalizacji typu "kto maksymalnie wykorzystuje limity", ani miejsce zawiązywania kółek wzajemnej adoracji.

Decyzję w sprawie dalszego funkcjonowania Reputacji podejmiecie Wy, drodzy użytkownicy. Nie w formie postów ani głosowania w ankiecie, lecz w sposobie, w jaki używać będziecie systemu Reputacji. Wystarczy do tego trochę odpowiedzialności, sprawiedliwości oraz chęci, nie zaś pazerności czy innych zjawisk.

Pozdrawiam

karel48 16.01.2005 11:30

Cytat:

Napisany przez MaciejT
Informuję, że punkty Reputacji oraz udzielane przy ich ... ...

Decyzję w sprawie dalszego funkcjonowania Reputacji podejmiecie Wy, drodzy użytkownicy. Nie w formie postów ani głosowania w ankiecie, lecz w sposobie, w jaki używać będziecie systemu Reputacji. Wystarczy do tego trochę odpowiedzialności, sprawiedliwości oraz chęci, nie zaś pazerności czy innych zjawisk.

Pozdrawiam

No to się Admin wkurzył (( - pewnie akcja świąteczna go ominęła no i za friko nie dali :P :mruga: ;) :)
Ps. A tak na poważnie (chyba się nie obrazi - to był tylko żart) to ma świętą rację :tak!:

VIZZARD 16.01.2005 23:08

Cytat:

Napisany przez karel48
Ps. A tak na poważnie (chyba się nie obrazi - to był tylko żart) to ma świętą rację :tak!:

Ty lizałku, ty! :glaszcze:



PS. A tak na poważnie to tylko żart :D

A! I oczywiście Admin ma zawsze rację :tak!:


:czar:

karel48 17.01.2005 21:36

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
A! I oczywiście Admin ma zawsze rację :tak!:
:czar:

A jeżeli nie ma patrz punkt

Cytat:

Napisany przez VIZZARD
I oczywiście Admin ma zawsze rację :tak!:
:czar:

^_^ :jezyk:

legion 18.01.2005 10:04

Cytat:

Napisany przez MaciejT
I
...........oraz puste pole komentarza..........

panowie reputacje ja wkazdym razie daje za post ktory mi sie podobe i nie pisze czesto obok w kratce dlaczego dalem repute ale najczesniej wciskam emot jakis :D wiec wydaje sie ze puste reputacje bez uzasadnienia wskazuja na post :D

karel48 18.01.2005 22:05

Cytat:

Napisany przez legion
panowie reputacje ja wkazdym razie daje za post ktory mi sie podobe i nie pisze czesto obok w kratce dlaczego dalem repute ale najczesniej wciskam emot jakis :D wiec wydaje sie ze puste reputacje bez uzasadnienia wskazuja na post :D

Ja też w ten sposob tlumacze sobie puste pola - nieraz uzasadnienie mogło by być bardzo dlugie a tak to w poście zawarta jest odpowiedź. :cool:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.