Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy jestes za zniesieniem Reputacji?
Tak 36 30.25%
Nie 43 36.13%
tylko administratorzy/moderatorzy przyznają reputacje 40 33.61%
Wszystkich głosów: 119. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.12.2004, 23:13   #16
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moim zdaniem powinny być reputki ,bo reputki oznaczają jak kto jest aktywny na
ów forum i kto sie zasłużył na pozytywną opinie.
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.12.2004, 23:17   #17
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Weron...nie chodzi mi o te medale...pisalem ze to tylko pomysl...jezeli ma byc juz jakikolwiek system reputacji to niech to bedzie cos innego niz zielone kwadraciki i cos wyrozniajacego usera i przyznawanego przez admina/moda.
Nikt chyba nie wchodzi zeby tak jak mowisz "placili" za udzial...kazdy wchodzi dla wiedzy, itp.
Zwolnij Weron...
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2004, 23:19   #18
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Powinny byc. Ale przyznawane za pomoc, wiec najlepiej zeby to mody i admini je przyznawali.


Pozdro
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2004, 23:39   #19
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A czego wy chcecie od tych calych reputek? Sama ich idea jest sluszna, tyle ze uzytkownicy sami ją wypaczyli. Sami dawali za frajer, dla tych zielonych kwadracikow pod awatarem i opisow do nich, i nie chodzi mi tu o tzw akcje swiąteczną bo to zjawisko juz wczesniej mialo miejsce. Nauczcie sie nimi obdarowywac tych ktorzy na nie zasluguja.
Teraz nagle dostrzegliscie co sie stalo i co, zlikwidowac je... albo oddac dysponowanie nimi administratorom, albo jeszcze lepszy pomysl - medale, kolejny bajer dla szpanu. A potem proponowalbym wymyslic jakis przelicznik do wymiany reputek na te medale albo i na odwrot.

Ja na samym poczatku bylem przeciwny pomyslowi z reputacjami, bo wiedzialem co z tego wyniknie.

Powtorze - nauczcie sie nimi poslugiwac w celu w jakim zostaly wprowadzone, a ci ktorym jest glupio z nadmiaru zieleni pod awatarem moga poprosic admina o wyzerowanie. To tyle ode mnie.

PS Uwazam, ze reputacje maja zostac tak jak jest. A w ogole to chyba nie macie innych problemow? No to sie cieszcie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2004, 23:40   #20
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Co do adminow/modow to tez sa tylko ludzie i maja swoje sympatie.
Wiec jak dla mnie jest to pomysl abstrakcyjny.Jestem jednak troche starszy od niekotrych z was i wiem dobrze o czym mowie.Pracuje zawodowo pare lat i widzialem rozne patologie, ktore nie maja nic wspolnego z przyznawaniem czegos tam powiedzmy za cos tam.
Lepiej jest wiec tak jak jest do tej pory.

PS.
Dochodze do wniosku, ze pomalu to szzceniactwo mnie zaczyna denerwowac.
Jestem juz dlugo na forum i wiem dlaczego nkiektorzy odeszli albo wpadaja sporadycznie.
"Krowa, ktora duzo muczy, malo mleka daje" - zrozumieli co po niektorzy?
Dla mnie w tym poscie temat juz sie wyczerpal.
EOT
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:07   #21
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja jestem za zniesieniem.

to co teraz się nazywa reputka powinno się nazywać (teraz będzie po gejowemu) punkt sympatii
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:08   #22
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Nauczcie sie nimi obdarowywac tych ktorzy na nie zasluguja.
To prawda, panuje tu dziwna zasada dawania reputek, a mianowicie - rep. za rep. To jest chore i zabija cały sens ich istnienia. Odkąd weszły dostałem ich ok. 170, powiem szczerze że jestem z nich zadwolony bo nie były za "kawał" czy śmiesznny rysunek. Przeważnie za trafne komentarze do Waszych wypowiedzi.
-Kowalik- jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:15   #23
kiewas
Matrix has him
 
Avatar użytkownika kiewas
 
Data rejestracji: 29.10.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 822
kiewas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mi to tam wisi i powiewa, zagłosowałem na nie - dajcie spokój administratorom forum i niech zostanie jak jest, pewnie sami nie wiecie co to znaczy babrać się teraz w ustawieniach forum.
__________________
Zapraszam na MÓJ fotoblog
kiewas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:20   #24
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kiewas
Mi to tam wisi i powiewa, zagłosowałem na nie - dajcie spokój administratorom forum i niech zostanie jak jest, pewnie sami nie wiecie co to znaczy babrać się teraz w ustawieniach forum.
to chyba żaden problem

Ja to bym chciał żeby mozna tematy edytować
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:20   #25
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
heh.. fajnie chłopaki, że ktoś problem zauważył, szczerze nie rozumiem czemu cała ta akcja nagle - mialem duzo kwadracikow, inni mieli malo, teraz ja mam duzo kwadracikow, inni maja duzo kwadracikow.. zmiana niby istotna, ale..

kazdy po przeczytaniu paru postow wie ile dany luser jest wart - jesli pie.. 3 po 3 to nawet napis 'xxx ma z czego byc dumnym' i dwa dywany z zielonych kropek nic nie zmienia - taki ktos jest odbierany jak luser i tym luserem pozostanie nawet jak bedzie mial piec dywanow...

powstanie tylko pytanie - jak to sie stalo, ze taki #$^#@^ ma tak duzo kwadracikow? - przecietnie inteligentna małpa zauwazy natychmiast ze taki luser nie jest sam, kolo niego, w jego postach kreca sie podobni luserzy - mowia co wiedza [czyli wala usmieszki] i tez maja ladne dywany - ta przecietnie inteligentna malpa wie juz ze kropy nic nie znacza i sa tylko przedluzeniem.. ..ego

ta malpa domysli sie tez narodowosci luserow - jest tlyko jeden taki narod - sławny honorem [to nie zart] i walecznoscia, ale tez wielkim talentem do kretactw keidy nie trzeba sie bic o wlasne zycie... kretactw niszczacych wszystko za co sie wczesniej dawalo posiekac, ale to dluzsza historia..

z luznych uwag - moderatorzy admini maja dawac punkciki? a ilu jest tych modow? 20? pewnie nawet 30 byloby za malo zeby przeczytac kazdy post i ocenic kazda glu.. madra odpowiedz lusera

skoro juz ktos chce miec reputki to niech bedzie tak zeby punkt sie zaliczal jesli dany post dobrze ocenia np. co najmniej 3 osoby - sek w tym ze nawet w.wym malpa wie czym to sie skonczy - dywany beda sie rozwijac troche wolniej, ale nadal zupelnie niezaleznie od iq i wiedzy

wiec proponuje zlac temat, malpie dac banana zeby co poniektorych nie zawstydzala - a jak komus za duzo zielonego to mozna sie pobawic w czerwony pociag i teraz walic negatywami czerwony tez jest ladny

ps. nazwa reputacja w sumie pasuje do krop - bo calkiem dobrze odzwierciedla ona popularnosc lusera - nic natomiast nie mowi i jego wiedzy [mozna byc glupim i lubianym - przeciez najbardziej lubiani sa ci ktorzy nic nie umieja - jak pieknie mozna sie takim czlowiekiem dowartosciowac...]

spac, dzieci.. [no ile dostane czerwonych?]
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:26   #26
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
uuu ossstro
sid: reputka dla ciebie







żżartowałem
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:27   #27
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
kazdy po przeczytaniu paru postow wie ile dany luser jest wart - jesli pie.. 3 po 3 to nawet napis 'xxx ma z czego byc dumnym' i dwa dywany z zielonych kropek nic nie zmienia - taki ktos jest odbierany jak luser i tym luserem pozostanie nawet jak bedzie mial piec dywanow...
zgadzam się w 100 %

Cytat:
ps. nazwa reputacja w sumie pasuje do krop - bo calkiem dobrze odzwierciedla ona popularnosc lusera - nic natomiast nie mowi i jego wiedzy [mozna byc glupim i lubianym - przeciez najbardziej lubiani sa ci ktorzy nic nie umieja - jak pieknie mozna sie takim czlowiekiem dowartosciowac...
Cytat:
Napisany przez onet.pl
reputacja - ogólna opinia o człowieku w jakimś środowisku; renoma
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:29   #28
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nie ma czegoś takiego, jak ocena posta/dyskusji przez moderatora/administratora. To też są tylko ludzie i to, co dla jednego jest mądre, dla drugiego jest idiotyczne i odwrotnie. W topicu Reputka napisałem co myślę o reputkach. Ogólnie, w większości zgadzam się z postem Sida.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:35   #29
47
Veni, Vidi, Vici.
 
Avatar użytkownika 47
 
Data rejestracji: 03.11.2003
Lokalizacja: ﯜﯣﱠﺋﺝﭚﯝﺿﻃﻉﻕﻘﮎﻻﻲﻯﻈﺺﺟﺻﻺﺨﺳ
Posty: 620
47 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
ps. nazwa reputacja w sumie pasuje do krop - bo calkiem dobrze odzwierciedla ona popularnosc lusera - nic natomiast nie mowi i jego wiedzy [mozna byc glupim i lubianym - przeciez najbardziej lubiani sa ci ktorzy nic nie umieja - jak pieknie mozna sie takim czlowiekiem dowartosciowac...]
Tu Sid ma rację, reputki nie odzwierciedlają wiedzy danego usera, tylko jego popularność. Jeśli by zmnienić ich przeznaczenie i reprezentowały by one popularność a nie wiedze to mogą byc w przeciwnym wypadku mijają sie z celem.
Pozdro
__________________
"Czy świat bardzo się zmieni jak z młodych gniewnych powstaną starzy wqrwieni??"

Hitman Blood Money


Moj status w Americas Army
47 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:52   #30
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
A propo reputek - od rana ubyło mi około 70 mimo, że nikt nie dał mi negatywa. Coś nowego o czym nie wiem?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.