Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy jestes za zniesieniem Reputacji?
Tak 36 30.25%
Nie 43 36.13%
tylko administratorzy/moderatorzy przyznają reputacje 40 33.61%
Wszystkich głosów: 119. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.12.2004, 23:52   #31
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
czy mnie się wydaje, czy gdzieś wcięło moją wypowiedź?

ale wracając do tematu - wolałbym raczej zmienić zasady przyznawania tych punktów.
problem w tym, żeby wymyślić coś, co się sprawdzi.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.12.2004, 00:04   #32
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ale co to mi za wielkie odkrecie??
moze jestem w grupie tych "glupich z dywanem", ale co mysle o reputkach napisalem na samym poczatku jak one zostaly wprowadzone.
A teraz chcecie je znow likwidowac?? wiekszosc byla zachwycona tym pomyslem na poczatku...

kazda rewolucja ma swoja kontrrewolucje

Sid - Ty na swoj dywan nie pracowales (nazwijmy to tak, bo jaka prawda i za co sie je dostaje wiemy). Gdy wszyscy mieli po jednej, Ty z gory miales komplecik
Moze dlatego tak trudno docenic?

zreszta, o co ta mowa? jesli ktos postanowi je zlikwidowac to dobrze, jesli nie, tez dobrze

do tych rodzimych cech zapomniales dopisac pieniactwo
i "pso ogrodnictwo" - jak ja dostalem malo to niech inni nie maja wcale
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:28   #33
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To ze one nie odzwierciedlaja wiedzy usera to zadna nowosc, to juz jest wiadome od jakiegos czasu. Ze uzytkownika poznaje sie po postach tez zadne odkrycie. Jedynym zadaniem reputek na dzien dzisiejszy jest wyrazanie sympatii dla userow (i bardzo dobrze, bo sam czesto tego w tym celu uzywam) i tylko to, zadne tam wyroznianie za osiagniecia - mialo byc na odwrot, ale niestety nie jest.

Generalnie to mi to wisi, czy beda czy nie. Chcecie kasowac, kasujcie, mysle ze nikt nad tym za bardzo ubolewac nie bedzie. Po prostu te wyrazanie sympatii znajdzie odzwierciedlenie juz tylko w postach.

Przypomne kiedys ze bylo podobne zamieszanie z postami (osobne zliczanie w offie) i tez po jakims czasie okazalo sie bezsensowne.

Robcie jak chcecie, tylko dajcie znac jak bedziecie mieli wprowadzac cos nowego, co pewnie i tak zostanie po jakims czasie zniesione.

Niezly jest pomysl woitasa , tylko moze byc problem z wymysleniem patentu na ich przyznawanie zeby znow sie ni robil burdel.

Ostatnio zmieniany przez czero : 29.12.2004 o godz. 00:31
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 00:41   #34
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez czero
To ze one nie odzwierciedlaja wiedzy usera to zadna nowosc, to juz jest wiadome od jakiegos czasu. Ze uzytkownika poznaje sie po postach tez zadne odkrycie. ....
Wiesz co... co sie stanie bylo wiadome zanim jeszcze zostalo wprowadzone.
Pretensje moze miec sam do siebie pomyslodawca i ten ktory to wprowadzil w zycie, a nie do nas
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 07:28   #35
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Dla mnie nie ulega wątpliwości,że doczekaliśmy się hiperinflacji.
Może denominacja np: pięć starych reputek za jedną nową i proporcjonalnie wyższe progi przyznawania nowych.
Może jeszcze inaczej.Administratorzy lub moderatorzy dla dobra i powagi forum mogliby nadawać i odbierać prawo przyznawania reputacji dla userów.
Sam fakt prawa do przyznawania reputacji byłby niezłą nobilitacją,a ryzyko utraty tego prawa ograniczyłby "nadużycia".
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 07:48   #36
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
.

Tak samo jak kiedys zastaly przyznane czapeczki cdrinfo dla uzytkownikow z 1000 liczba postow.To ci , ktorzy mieli troche mniej tez byli niezadowoleni.
****************
fakt pamiętam i pamiętam również zdziwienie niektórych, że ja mając prawo do "bezpłatnej" czapki nie chciałem jej. Nie zmienia to postaci rzeczy - że te kwadraciki (medale, stopnie to w sumie dziecinny pomysł jedego z byłych modów). Na początku forum były dwa automatycznie generowane stopnie - początkujący do 50 posta i drugi -( kurde już nie pamiętam). I nikomu to nie przeszkadzało.Jeśli nadawanie czegokolwiek spadnie na modów lub administratorów - to przwiduję znowu tarcia - a tego bym nie chciał ( dzięki dużemu taktowi obecnych modów nareszcie nie ma na forum "pyskówek" . Jestem oczywiście, jako człek przywiązany do wolności za zniesieniem jakichkolwiek symboli klasyfikujących - ale jak zostana to też nie będę protestował, bo od samego początku mi "wiszą"

PS. Jak byłem w wojsku tp koło koszar kręciła sie taka jedna Mariolka - ta to dopiero miała reputację

Ostatnio zmieniany przez bgn : 29.12.2004 o godz. 07:59
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 07:58   #37
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
@bgn "Na początku forum były dwa automatycznie generowane stopnie " i tak powinno być,ale jest inaczej i teraz jakiekolwiek gwałtowne zmiany będą powodowały ferment.
Pozostaje jakaś delikatna reforma systemu,albo totalny .....
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 08:12   #38
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
Wiesz co... co sie stanie bylo wiadome zanim jeszcze zostalo wprowadzone.
Pretensje moze miec sam do siebie pomyslodawca i ten ktory to wprowadzil w zycie, a nie do nas
Z tym bym się nie zgodził. Reputacje może od początku nie spełniały dokładnie funkcji, jaką w zamierzeniu miały, ale jednak zasady ich przyznawania były dość jasne i w większości wypadków raczej przestrzegane. To my - jako userzy forum - w topicu "reputka" sprawiliśmy, że zupełnie straciły znaczenie. Spodobała się zabawa rzucania reputkami na prawo i lewo, to i mamy konsekwencje, których nie można było uniknąć.

Moja propozycja jest taka - skończmy już ten temat i jakiekolwiek rozważania na temat reputacji, bo nie ma to już sensu. Ewentualnie moderatorzy, jeśli dojdą do takiego wniosku, mogą zrobić ankietę na temat, czy zostawić, czy zlikwidować reputację i na podstawie wyników podjąć ostateczną decyzję. Potem ewentualnie jeśli ktoś stwierdzi, że można by już wprowadzić coś nowego, możemy się zacząć zastanawiać, co mogłoby to być. Jeśli w ogóle coś takiego jest potrzebne.

Mi po prostu zaczyna to przypominać przewijające się od czasu do czasu rozważania na temat zliczania postów, które już naprawdę mnie męczą. A jeśli w tym przypadku ma być tak samo, to rzeczywiście zostawmy już to tak jak jest i nie wracajmy do tego. Każdy się nachapał przy okazji świątecznej akcji, a jeśli ktoś uważa, że ma za mało, a jest przekonany, że rozmiar ma znaczenie, to niech da znać
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 08:29   #39
maj3
Banned
 
Avatar użytkownika maj3
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Posty: 651
maj3 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Nie ma czegoś takiego, jak ocena posta/dyskusji przez moderatora/administratora. To też są tylko ludzie i to, co dla jednego jest mądre, dla drugiego jest idiotyczne i odwrotnie. W topicu Reputka napisałem co myślę o reputkach. Ogólnie, w większości zgadzam się z postem Sida.
obywatelu adm. Bartez
mnie filozofowanie na ten temat nie interesuje jeno mam pytania
czy w sylwka miedzy godzinami 11a.m. a 3 p.m. bedzie akcja 100 lub wiecej reputek można dac z okazji końca roku
bo dzień bez dania reputek to dzień stracony




i jedyne co upowaznia do opuszczenia forum cdrinfo jest komunikat
You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.





a dla tych co powaznie podchodza do tego tematu to sugeruje
maj3 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 08:47   #40
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Z tym bym się nie zgodził. Reputacje może od początku nie spełniały dokładnie funkcji, jaką w zamierzeniu miały, ale jednak zasady ich przyznawania były dość jasne i w większości wypadków raczej przestrzegane. To my - jako userzy forum - w topicu "reputka" sprawiliśmy, że zupełnie straciły znaczenie. Spodobała się zabawa rzucania reputkami na prawo i lewo, to i mamy konsekwencje, których nie można było uniknąć. ...
bylo tak wczesniej, tylko na mniejsza skale

Raputka to jest jakas forma stopniowania usera, mamy jeszcze licznik postow (czemu go nei zniesc), wczesniej byly rangi
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 09:29   #41
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
A propo reputek - od rana ubyło mi około 70 mimo, że nikt nie dał mi negatywa. Coś nowego o czym nie wiem?
U mnie wporządku
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 09:35   #42
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To zamiast reputek zróbmy tak jak np. na matraxie, że jeśłi masz xxx postów to tyle masz foników pod avatarem
Dołączone obrazki
Zniesienie reputek-ranga.jpg 
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 09:39   #43
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
TAk to jedni by mieli ponad 2000 phonów
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 09:45   #44
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_123
TAk to jedni by mieli ponad 2000 phonów
Nie, nie

Tam co ileś postów dostajesz kolejnego fona

Nie co jeden post, fon
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2004, 10:20   #45
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jak reputki zostana zlikwidowane to z tego powodu nikt płakać nie bedzie.
Pozatym komu one przeszkadzają, są dobre takie jakie są.
Jak juz chcecie tak bardzo zlikwidować reputeki (tym samym wszelkie nadużycia) to oprucz reputek należało by zlikwidować licznik postów (np. w dziale OFF Topic)
PS.
Ja głosuje na nie żeby było tak jak jest do tej pory
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 29.12.2004 o godz. 10:24
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.