Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 20.01.2009, 00:04   #31
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK Podgląd Wiadomości
Hehe Będzie będzie dobry... HDD SAMSUNG 1TB HD103UJ 7200 SATAII 32MB ASAP. Z pewnością da radę Czytałem artykuły na jego temat i inne wątki, zresztą jestem zwolennikiem dysków Samsunga. Mam tylko tą Baracudę z przypadku. Działa i tyle, ale byłem zły, że musiałem ją kupić bo w starszym kompie Samsung nie trybił z niewiadomych względów
No, z.a***ista pochwała dysków samsunga

Baracuda działa i już, a samsung nie trybił z niewiadomych względów i dlatego jest dobry

@Ciapek, proszę
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.01.2009, 07:16   #32
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
gratulacje interpretacji mojej wypowiedzi. Na prawdę.
10 lat pracy na dyskach Samsungach i ich bezawaryjność nie wystarcza?? Myślałem, że nie musiałem tego pisać i myślałem że nikt nie zinterpretuje tak mojej wypowiedzi jak Ty.
Czytanie ze zrozumieniem jest jak widzę Twoją domeną. Czytam tą swoją wypowiedź którą tak pięknie pogrubiłeś i jeszcze raz Ci gratuluje wysnucia tak "słabego" wniosku.
A ja tylko napisałem dlaczego posiadam Baracude, a nie dlaczego Samsung wg. mnie jest dobry.
Po co ja się tłumaczę?? Proszę.... nawet nie mam ochoty tłumaczenia Ci tego przypadku z konfliktem sprzętowym w moim starym kompie bo Ty i tak wiesz swoje.
Dzięki za owocny udział w dyskusji
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!

Ostatnio zmieniany przez CIAPEK : 20.01.2009 o godz. 07:29
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 07:27   #33
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK Podgląd Wiadomości
gratulacje interpretacji mojej wypowiedzi. Na prawdę.
10 lat pracy na dyskach Samsungach i ich bezawaryjność nie wystarcza?? Myślałem, że nie musiałem tego pisać i myślałem że nikt nie zinterpretuje tak mojej wypowiedzi jak Ty.
Czytanie ze zrozumieniem jest jak widzę Twoją domeną. Czytam tą swoją wypowiedź którą tak pięknie pogrubiłeś i jeszcze raz Ci gratuluje wysnucia tak "słabego" wniosku.
A ja tylko napisałem dlaczego posiadam Baracude, a nie dlaczego Samsung wg. mnie jest dobry.
Po co ja się tłumaczę?? Proszę.... nawet nie mam ochoty tłumaczenia Ci tego przypadku z konfliktem sprzętowym w moim starym kompie bo Ty i tak wiesz swoje.
Dzięki za owocny udział w dyskusji
Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem, to co sam napisałeś, a potem mnie krytykuj
A tak w ogóle, to wyluzuj
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 07:34   #34
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
"zrestzą jestem zwolennikiem dysków Samsunga KROPKA---> (koniec myśli której nie rozwijałem). Mam tylko tą Baracudę z przypadku. Działa i tyle, ale byłem zły, że musiałem ją kupić bo w starszym kompie Samsung nie trybił z niewiadomych względów"--->wytłumaczenie dlaczego w moim arsenale znajduję się Baracuda. Dla Ciebie zenku-na pewno nie argument przemawiający za tym dlaczego wg. mnie dobry jest Samsung.

Potraktowałeś mnie jak dziecko Neostrady które wpadło ni stąd ni zowąd snuć swoje teorie, na dodatek zachowujesz się jak byś znał moje myśli. Jeśli wytłumaczenie, które napisałem w tym poście Tobie również nie wystarcza to... sam już nie wiem.
Koniec z mojej strony bo nie czas i miejsce na takie gadki a z drugiej strony nie rób ze mnie idioty. Nie ma takiej potrzeby. Dziękuję.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!

Ostatnio zmieniany przez CIAPEK : 20.01.2009 o godz. 07:36
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2009, 14:09   #35
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ciapus - moze XP ma mniej opcji (nie pamietam, nie mam pod reka), ale powienien miec to samo co Vista
w kazdym razie opcje tez zmieniaja sie zaleznie od mozliwosci w danym momencie - czyli nie stworzysz nowej partycji klikajac na istniejacej, albo nie rozszerzysz partycji klikajac na pustym miejscu
-partition.jpg
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2009, 21:11   #36
brencik
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika brencik
 
Data rejestracji: 15.01.2007
Posty: 7
brencik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Samsunga dyski to szajs, halasuja. Polecam Seagate i WD.
brencik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2009, 21:36   #37
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez brencik Podgląd Wiadomości
Samsunga dyski to szajs, halasuja. Polecam Seagate i WD.
To akurat największa bzdura jaką słyszałem, miałem do czynienia z kilkoma samsungami przez ostatni rok i są bardzo ciche, dioda sygnalizująca wskazuje jego pracę i... cisza.
Druga sprawa, jeżeli po dB określasz, że to szajs to chyba wcale nie znasz się na dzisiejszych dyskach. IMHO samsungi to teraz jedne z najlepszych dysków.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2009, 22:47   #38
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez brencik Podgląd Wiadomości
Samsunga dyski to szajs, halasuja. Polecam Seagate i WD.
ROTFL.
Wiele złego można powiedzieć o Samsungach (przynajmniej F1). Ale nie to, że są głośne ani że się grzeją
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.02.2009, 22:51   #39
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,459
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kolega pewnie handluje seagate'ami i WDkami, stąd taka opinia.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2009, 04:35   #40
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
szczegolnie watre polecenia sa seagety - kazdy dysk z innej czesci chin - sprawdz czy masz szczeszcie tak powinna brzmiec ich najnowasz reklama
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2009, 23:15   #41
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
szczegolnie watre polecenia sa seagety - kazdy dysk z innej czesci chin - sprawdz czy masz szczeszcie tak powinna brzmiec ich najnowasz reklama
W takim razie czemu nie dodają ciasteczka z wróżbą?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2009, 07:41   #42
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
kupiłem, ale nie z allegro

Samsung SpinPoint F1 1 TB (SATA II, 32MB cache, NCQ)

No i jest masakra!
Mimo, że to trzeci dysk w budzie to wogóle nie słyszę, że jest głośniej. Dysk podczas pracy-nie wydaje dla mnie żadnego dźwięku, który bym słyszał.
32 MB cache - robią swoje. Podczas testu w HD TUNE zdeklasował mi pozostałe dyski.
No i ta temperatura - 21-23 C ciągle trzyma
Bardzo dobry zakup i to za 380 zł
polecam!
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!

Ostatnio zmieniany przez CIAPEK : 27.03.2009 o godz. 07:50
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2009, 08:13   #43
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
To sie pochwal w jakim sklepie tak tanio kupilesA i przy okzaji ile ma gb? 900?

Ostatnio zmieniany przez loki7777 : 27.03.2009 o godz. 08:17
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.03.2009, 08:21   #44
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez loki7777 Podgląd Wiadomości
To sie pochwal w jakim sklepie tak tanio kupilesA i przy okzaji ile ma gb? 900?
obserwowałem ceny dysków bo miesiąc temu stały po tyle co teraz, a w czasie tego miesiąca były po niecałe 500 zł więc odpuściłem.

Kupiłem po prostu w sklepie w Toruniu, ale zamawiając u nich w internecie i odbierając później w ich sklepie więc żadnych dodatkowych kosztów.
www.karlsen.com.pl

930 GB w sumie.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Dolby surround - czy warto kupić amplituner z tą funkcją marianb Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 7 25.08.2008 07:42
Allegro i płyty z farbryki MCC. Czy warto? thePILLman Nośniki optyczne 17 20.03.2006 19:41
Czy warto kupić nagrywarke teac DV-W58EK tokkra Napędy optyczne DVD 18 16.08.2004 22:35
LiteOn kupić czy nie??? kizio Napędy optyczne CD 68 13.04.2003 20:50
co kupić TEAC-a 40x12x48 (CD-W540E) czy LiteOn 40x12x48 (LTR-40125S) Maxi Napędy optyczne CD 23 07.08.2002 23:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.