Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.12.2003, 13:02   #1
/\/\cDrive
Mój żółw,Hellsing,LG FAN
 
Avatar użytkownika /\/\cDrive
 
Data rejestracji: 19.05.2003
Lokalizacja: San Andreas
Posty: 686
/\/\cDrive zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Question Defragmentacja dysku.

Wiecie może czy defragmentator dysku na win98se zostawia po sobie jakiś plik tekstowy(np.jak ScanDisc) w którym jest napisane jak przebiegał proces defragmentacji dysku. Pytam sie bo mam zapełnione 6GB z czymś danych na dysku 40GB a zaczołem o 7.00rano a ponoć skończył ok. godz 9.00, więc nie wiem czy zdefragmentował cały dysk.
__________________
LG GCE8400B + Lite-On DVD-RW SOHW-1693S = Dobrze wypalona płyta
HAVE A NICE DAY
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

/\/\cDrive jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.12.2003, 14:42   #2
rcobex
Roman Barbarzyńca
 
Avatar użytkownika rcobex
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Lokalizacja: Pszczyna
Posty: 2,174
rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>rcobex jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Nie wiem czy defragmentator coś zostawia ale zapewne tak. Po 2 godzinach przy tej ilości danych co piszesz zapewne zdefragmentował się cały system.
__________________
pozdrawiam.
rcobex jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2003, 14:51   #3
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Do defragmentacji dysku pod win98se polecam o wiele wiele szybszy speeddisk z pakietu Norton utility 2001
pozdro
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2003, 14:59   #4
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nie wiem, czy tak sam z siebie zostawia jakies informacje, ale zwykle chyba mozna je zapisac. Jesli to zrobiles, to pewnie gdzies sa. Natomiast jesli chodzi o czas trwania defragmentacji to nie widze zadnego problemu w tym, zeby sfragmentowal w ciagu dwoch godzin caly dysk. Jezeli masz umiarkowany porzadek na dysku, a do tego zajete tylko okolo 10% pojemnosci, to moze to trwac i krocej.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2003, 17:35   #5
Kameleon
Bywalec
 
Data rejestracji: 22.08.2003
Posty: 35
Kameleon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czasami tak długa defragmentacja moze wskazywać np. na działajacy w tle jakis program ,kolega defragmentował twardziela 40GB około 4 godzin tylko z tego powodu że miał włączonego Nortona internet seciurity.Po jego wyłaczeniu spadło do 1,5 godziny.
Kameleon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.