Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.08.2009, 12:57   #1
meprzemek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.08.2009
Posty: 3
meprzemek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Dysk twardy 120GB 3,5" przez USB do laptopa - problem

Witam,
Prosze Was o pomoc. Nie wiem co mam zrobic. Zakupilem ostation dysk dwardy 120Gb Maxtord Diamond plus 9 a do niego kieszien z zasilaniem a to wszystko po zmontowaniu lacze kablem usb do laptopa HP 2,3 gh 1GB RAM a wszystko chodzi na Viscie. Po podlaczeniu do usb windols wyszukuje sterowniki i pisze mi ze urzadzenie jest ready ale jak wejde w moj komputer to dodatkowego dysku nie widzi. Jesli wejde w menadzer urzdadzen to mi wykrywa dysk dodatkowy oraz zainstalowane urzadzenia plug in, dysk skychac ze chodzi. Lipa na maksa, jak mam cokolwiek zgrac jesli nie moge na niego wejsc bo go nie widzi. czy ma to jakis zwiazek ze dysk w gniezdzie pomiedzy dasma a zasilaniem gdzie chyba powinny byc jakies mostki (czy slejwy, nie wiem jak to sie fachowo nazywa) to nie ma nic. Prosze o pomoc. moj mail to meprzemek@wp.pl.
dzieki
meprzemek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.08.2009, 13:40   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Eeeech!
Po prostu go aktywuj, sformatuj i juz.
Bedzie dzialac.

(Moj komputer-zarzadzanie-zarzadzanie dyskami (wskaz dysk)-aktywuj-sformatuj)
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.08.2009, 15:00   #3
meprzemek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.08.2009
Posty: 3
meprzemek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzieki za info, jak przyjde do domu po pracy to sproboje i dam znac czy pomoglo, mam nadzieje ze pomoze, pozdro, dzieki
meprzemek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.08.2009, 23:57   #4
meprzemek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.08.2009
Posty: 3
meprzemek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok wszystko dziala jak nalezy. dzieki bardzo. za***iscie
meprzemek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z nagrywarką DVD w kieszeni USB 2.0 morgana Napędy optyczne DVD 11 18.05.2005 01:29
Dysk twardy na USB 2 epol Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 8 30.09.2004 13:58
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 08:31
Dysk twardy psuje się od nieużywania? puch Off topic 5 03.12.2003 10:17
Twardy dysk - wyciszenie i podlaczenie pod Raid andrzejj9 Off topic 6 27.01.2003 08:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.