Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 23.09.2008, 20:45   #1
mfiolek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.09.2008
Posty: 2
mfiolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dysk Twardy nie działa

Witam
mam nastepujacy problem, mam dysk 80 GB gdzie jest system XP i drugi 40 GB. po ktorym restarcie straciłem dostep do dysku 40 GB. nie widac go rownież w BIOSie. Nie wiem co robic a mam na nim dosc istotne dane. Bardzo bede rad za pomoc. pozdrawiam
mfiolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.09.2008, 22:00   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zdechl byl on
Pogodzic sie z tym przykrym, katastrofalnym i nieodwracalnym faktem
Tez rad jestem, ze zawitales w te progi.
Zawszec too jeden wiecej niz te skromne 75 tys.



Ps: jak go nie widac w BIOS, to mozesz ewentualnie poprzez kieszen zewnetrzna USB. Jak tam tez nie - to j.w.

Aha i nie dziekuj - to zapesza.

No dobra, zastanowilem sie, zal mi ciebie - wiec powiem:
kup druga identyczna elektronike do dysku, jak mowie identyczna to pisze dokladnie taka sama do ostaniej cyferki modelu i firmware. Serio.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!

Ostatnio zmieniany przez yahol : 23.09.2008 o godz. 22:02
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2008, 22:35   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A mo***380;e nie zgin***261;***322;, tylko zagin***261;***322;?

Ja bym go podpi***261;***322; na innej ta***347;mie do innego kontrolera. Nawet do innego kompa.

Mo***380;e gdzie***347; si***281; odnajd***261; zaginione bajty...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2008, 15:23   #4
mfiolek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.09.2008
Posty: 2
mfiolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Panowie k......... panowie potrzebuje konkrety a nie ironiczne teksty, ratujcie moj dobytek wieloletniej pracy bo bede musiał ciagnac druta. Moze jest tutaj w srod Was jakis geniusz co potrafi pomoc w potrzebie, nieche sie ujawni i napisze extra cos, a nagroda go nie ominie....
to wszystko Panowie i Panie, czekam na wiesci....AMEN !

Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
A może nie zginął, tylko zaginął?

Ja bym go podpiął na innej taśmie do innego kontrolera. Nawet do innego kompa.

Może gdzieś się odnajdą zaginione bajty...
mfiolek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2008, 15:39   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Te, jakie ironiczne?

Konkrety masz w obydwu postach. Pr***243;bowa***322;e***347; co***347; zrobi***263;?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2008, 15:47   #6
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mfiolek Podgląd Wiadomości
Panowie k......... panowie potrzebuje konkrety a nie ironiczne teksty, ratujcie moj dobytek wieloletniej pracy bo bede musiał ciagnac druta. Moze jest tutaj w srod Was jakis geniusz co potrafi pomoc w potrzebie, nieche sie ujawni i napisze extra cos, a nagroda go nie ominie....
to wszystko Panowie i Panie, czekam na wiesci....AMEN !
Kolego, kolego, może było to napisane z odrobiną ironii, ale koledzy wcześniej zasugerowali pewne pomysły od których możesz zacząć. Masz na dole w cytowanych przeze mnie postach:

Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
... Ps: jak go nie widac w BIOS, to mozesz ewentualnie poprzez kieszen zewnetrzna USB ...

... kup druga identyczna elektronike do dysku, jak mowie identyczna to pisze dokladnie taka sama do ostaniej cyferki modelu i firmware. Serio.
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
... Ja bym go podpiął na innej taśmie do innego kontrolera. Nawet do innego kompa ...
Podepnij pod kieszeń zewnętrzną, może system go zobaczy lub spróbuj na innym kompie albo do innego kontrolera na płycie głównej podłączyć.

Jeżeli nadal nic to tak jak yahol napisał wymiana elektronik w dysku.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.09.2008, 03:14   #7
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,539
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A jak ju***380; wszystko zawiedzie, to ontrack albo vsdata.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 16:07
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 07:31
Kopiowanie zabezpieczonych gier v1.64a VLuka FAQ 0 29.12.2002 16:43


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.