Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 26.03.2011, 22:43   #1
wojtek12315
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.03.2011
Posty: 1
wojtek12315 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Obudowa i dysk zewnętrzny - pomoc

Witam.
Nareszcie się zmobilizowałem do kupna dysku.
Tak, wiem, że jest dosyć sporo podobnych tematów, ale nikt specjalnie nie porusza kwestii obudowy. Dobra, bo nic z tego nie wiadomo jak na razie. Zdecydowałem się kupić dysk zewnętrzny (1-2TB). Wybór raczej pada na firmę Samsung z serii F(no właśnie, co tutaj dobrego będzie, bo tego jest SPORO). Jednak głównym pytaniem jest, jaka byłaby do tego sensowna obudowa. Pomimo, że nie mam wejścia USB 3.0, to chciałbym owe w obudowie mieć, myślę przyszłościowo.
BTW opłaca się tak składać dysk, czy lepiej wyszłoby kupić gotowca np. coś z WD.
Aaa... na innym forum zamiast takiej standardowej obudowy polecono mi Sumvision Ico (nie mogę jeszcze wklejać linków, więc na googlach sprawdzcie o co mi chodzi). Co o tym myślicie?
Tak sobie myślę, że bardziej chciałbym chyba te 2TB (450GB już na komputerze mam zajęte, a w zapasie zawsze dobrze mieć sporo miejsca, chociaż biorąc pod uwagę, jakbym miał obudowę, w której łatwo i szybko wymienia się dysk, to może być na razie 1TB).
Z góry (baa..aż z 1 piętra ) dziękuję za odpowiedź.
wojtek12315 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.04.2011, 10:54   #2
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
W chwili obecnej zakup obudowy z USB 3.0 to wydatek ok. 100 PLN. Dysk twardy 2 TB bez obudowy kosztuje ok. 300 PLN. Zewnetrzny dysk twardy z fabryczna obudową wyposazona w interefejs USB 3.0 to wydatek rzedy 400 PLN.

Czyli tak naprawde decyzja nalezy do Ciebie.
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
dysk zewnętrzny, obudowa na dysk usb 3.0, obudowa usb 3.0, usb 3.0


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Dysk 2,5 cala SATA w tunerze na interfejsie ATA Kollorowy Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 4 13.06.2010 22:23
Toshiba, dysk może? dariuszkalwaj Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 20 31.12.2009 08:49
Dysk twardy Seagate 250GB nagle gubi partycje - może to wina płyty głównej? malanski Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 1 20.04.2009 22:34
Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW Jozgaw Napędy optyczne CD 7 21.06.2004 07:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.