Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 31.03.2011, 17:26   #1
midian
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.03.2011
Posty: 1
midian w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Dysk zew. LG i Nero BackItUp

Witam.

Jeżeli taki temat już był to sorrki, ale nie znalazłam.

Właśnie kupiłam sobie dysk zewnętrzny LG 320 GB (model HXD5). Kilka kwestii mnie zastanawia.

Pytanie pierwsze:
Kabel USB ma dwie końcówki. Dysk działa normalnie, gdy korzystam z jednej, ale nie jestem pewna czy dobrze robię. Mam podłączyć obie do portów USB w moim laptopie? A może potrzebuję np. jakiegoś dodatkowego zasilania do dodatkowej końcówki, które jednak nie było załączone do produktu?

Drugie pytanie:
Jeżeli będę trzymać dysk stale podłączony do laptopa (gdy wyłączam i włączam komputer) to mu jakoś zaszkodzę?

Trzecie pytanie:
Rozumiem, do czego służy oprogramowanie Nero BackItUp, ale PO CO MI ONO? Mam na myśli, czy będę mogła normalnie korzystać z dysku, jeżeli odinstaluję BIU.

Z góry dziękuję za pomoc.
midian jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.03.2011, 17:47   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dwie końcówki są właśnie po to, aby dysk miał odpowiednie zasilanie, podłącz obie do USB w laptopie.

Jak Ci Nero BackUpIt naprawdę niepotrzebne, to wywal...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
dysk zewnętrzny, nero backitup, usb

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
brak obecności dysku (dysk not present) Daniel77 Nero 14 29.12.2009 00:57
LG GSA-H55L PROBLEM Z DVDRW luki198 Napędy optyczne DVD 13 13.11.2009 19:42
Informacje o bananach IceManSpy Propozycje, sugestie, błędy forum 27 14.07.2005 21:19
Jakie Nero do LG GCE....??? sovi Napędy optyczne CD 6 20.05.2004 22:19
Problem z Nero ASPI i LG 4480 puch Napędy optyczne CD 2 02.04.2003 08:23


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.