Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 02.09.2002, 22:36   #16
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Druss napisa***322;(a)
Najlepiej dysk wyrzucic przez okno, wtedy ci zabiora tylko plyty bo z kompa nie beda mogli nic juz odzyskac. Nie beda mieli juz podstawy do zarekwirowania go. Nie powiem ze juz mialem ten problem na chacie .
OOO
Druss opisz przebieg calej operacji. Ile sekund pukali czy wywazyli drzwi. Czy mowiles kto tam :-D :-D :-D jak pukali. Kto otworzyl drzwi mama tata a moze ty. A tak na erio opisz bo jestem bardzo ciekawy. I najwazniejsze miales cos za posiadanie samych CD.
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.09.2002, 22:41   #17
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To zanim zaczniesz kasować dane walniej kompem faceta w czache, zanim się ocknie(jeśli się ocknie) ty juz dawno bedziesz w poludniowej ameryce.
__________________
Mój mail
bas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2002, 22:44   #18
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
bas napisa***322;(a)
To zanim zaczniesz kasować dane walniej kompem faceta w czache, zanim się ocknie(jeśli się ocknie) ty juz dawno bedziesz w poludniowej ameryce.
hehehe
Ja niestety mieszkam na parterze, jeszcze jest tak do dupy ze mam dzrzwi wejsciowe i taki jakby balkon. Nieciekawa sytuacja. To z tym kompem i Ameryka pol dobry pomysl gorzej jak bedzie ich wiecej :-D :-D :-D :-D :-D
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2002, 22:45   #19
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)

hehehe
jest tak do dupy ze mam dzrzwi wejsciowe
Ale text :-D :-D :-D :-D :-D :-D
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2002, 22:51   #20
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Wiecie co zauwazylem, ze jestem analfabeta tak patrze teraz na moj temat z tloczeniem plyt a tam Tlocznia plyta. W co trzecim slowie mam literowke.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2002, 22:53   #21
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)
Wiecie co zauwazylem, ze jestem analfabeta tak patrze teraz na moj temat z tloczeniem plyt a tam Tlocznia plyta. W co trzecim slowie mam literowke.
Ty się tym nie przejmuj i nie myśl o tym bo myśliwym zostaniesz:-D :-D
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2002, 22:58   #22
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)

hehehe
Ja niestety mieszkam na parterze, jeszcze jest tak do dupy ze mam dzrzwi wejsciowe i taki jakby balkon. Nieciekawa sytuacja. To z tym kompem i Ameryka pol dobry pomysl gorzej jak bedzie ich wiecej :-D :-D :-D :-D :-D
Skoro mieszkasz na parterze a panów może być więcej to musisz się lepiej zamachnąć.

Jeśli mieszkasz blisko jakiegoś szlaku komunikacyjnego to możesz spróbować wrzucić dysk pod tir'a(nie mylić z tirówką).
__________________
Mój mail
bas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2002, 23:06   #23
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No wiec to przebiega tak, wpadaja ci na chate i krzycza z gnatem przy glowie "gdzie masz plyty, gadaj bo ci leb rozku.....!!!!". (Tutaj masz do wyboru albo mowisz gdzie sa, albo robia ci burdel w domu). "Nie chcesz gadać, nie takich juz lamalismy!!!" (Cala twoja kolekcja idzie do kartonu jakby to byly jakies smieci, nawet nie wiedza jak bardzo sie zzylem z tymi kraglymi rzeczami). "Przegjoles bratku, juz my ci pokazemy gdzie raki zimuja, do samochodu marsz!!! Jak nie bedziesz spokojny to cie zakujemy i damy zastrzyk, a i nie zapomnij ze mozemy uzyc broni" (Tak jeszcze groza zartobliwie, pilnuj sie takich ktorzy maja miekki spust ). Potem cie naswietlaja i musisz spiewac. A tak naprawde to nie opisze dokladnie calej akcji bo jeszcze mnie namierza i beda mieli jakies dowody ze obrazalem ich godnosc czy cos w tym stylu bo rozprawy jeszcze nie bylo. Takze jak juz mowilem wyzuc dysk gdzie chcesz byle by go nie znalezli. A drzwi ja nie otworzylem .
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 00:40   #24
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Druss napisa***322;(a)
No wiec to przebiega tak, wpadaja ci na chate i krzycza z gnatem przy glowie "gdzie masz plyty, gadaj bo ci leb rozku.....!!!!". (Tutaj masz do wyboru albo mowisz gdzie sa, albo robia ci burdel w domu). "Nie chcesz gadać, nie takich juz lamalismy!!!" (Cala twoja kolekcja idzie do kartonu jakby to byly jakies smieci, nawet nie wiedza jak bardzo sie zzylem z tymi kraglymi rzeczami). "Przegjoles bratku, juz my ci pokazemy gdzie raki zimuja, do samochodu marsz!!! Jak nie bedziesz spokojny to cie zakujemy i damy zastrzyk, a i nie zapomnij ze mozemy uzyc broni" (Tak jeszcze groza zartobliwie, pilnuj sie takich ktorzy maja miekki spust ). Potem cie naswietlaja i musisz spiewac. A tak naprawde to nie opisze dokladnie calej akcji bo jeszcze mnie namierza i beda mieli jakies dowody ze obrazalem ich godnosc czy cos w tym stylu bo rozprawy jeszcze nie bylo. Takze jak juz mowilem wyzuc dysk gdzie chcesz byle by go nie znalezli. A drzwi ja nie otworzylem .
No to niezle. Powiem ze niemyslalem, ze oni beda z gnatami, ale no ostro bylo z tego co widze.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 08:30   #25
edwin11
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.08.2002
Posty: 51
edwin11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jestem chemikiem, moim zdaniem sprawa prosta.
Mówicie że dysk jest chermetyczny- to 1/2 prawdy. Dysk z boku ma zalepiony naklejką dość duży otwór technologiczny (nieprawdą jest ze w dysku jest próżnia)Ta naklejka zabezpiecza przed dostaniem się do srodka różnych żeczy.
Wystarczy żebyś przygotował sobie szczykawkę ze stęzonym HNO3 (do kupienia w sklepach np elektonicznych-używany do trwienia płytek drukowanych) In my opinion taleze w dysku mają warstwę metaiczną z którą bez problemu poradzi sobie kwas.
Uwaga metoda na pewno nie zadziała na dyski optyczne (cd, dvd).
Przy okazji czy ktoś nie wie czym można rozpuścić to czym jest pokryty krążek Cd tak aby nie rozpuścić tworzywa Próbowałem wszystkich odczynników - chloroform rozpuścił mi płytę, a ta francowata warstwa na wierzchu została.
edwin11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 08:43   #26
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Ta fracowata warstwa na wiezchu, jezeli o tym samym myslimy?, to jest nosnik danych zapisanych na plytce. Sciaganie go z plytki jest raczej pozbawione sensu, chyba, ze chcesz miec ladny przezroczysty krazek:-D
Co do niszczenia dysku. W wypadku dzialan skrajnych - mozna zastosowac srodek termitopochdny (to jst srodek zapalajacy-nie rodzaj termita:-D ) lub male ladunki kumulacyjne zamontowane przy dysku.(skonstruownie ich w warunkach domowych jest bardzo proste, a daje toto temperature ok.4500 st.C-powinno wystarczyc) Ale te akurat rozwiazania uwazam za wyrafinowany rodzaj masochizmu (nigdy nie wiadomo kiedy same zadzialaja:-D ):-D Powodzenia w dalszych pracach, byc moze jakas firma produkujaca dyski (lub moze jakis bank albo firma maklerska) zatrudni fachowcow od skutecznego niszczenia HDD.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 10:16   #27
edwin11
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.08.2002
Posty: 51
edwin11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dokładnie chodzi mi o "Ta fracowata warstwa na wiezchu, jezeli o tym samym myslimy?, to jest nosnik danych zapisanych na plytce. Sciaganie go z plytki jest raczej pozbawione sensu, chyba, ze chcesz miec ladny przezroczysty krazek " tak po prostu chce miec ładny krążek , tylko jak to ściągnąć
edwin11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 10:22   #28
Yarecky
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Yarecky
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Posty: 117
Yarecky zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
po prostu wystarczy zeskrobać nożyczkami
Yarecky jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 10:28   #29
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Kup Akossy albo Samsungi Gold 16x, schodzi sama:-D
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 10:55   #30
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Wiesz co, zamiast go niszczyc, daj mi ten dysk, mi sie przyda, zamontuje go sobie do kompa i bede uzywal... a Ty masz problem z glowy
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.