Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.09.2002, 11:01   #31
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Ormianin napisa***322;(a)
Wiesz co, zamiast go niszczyc, daj mi ten dysk, mi sie przyda, zamontuje go sobie do kompa i bede uzywal... a Ty masz problem z glowy
Czytales wogole ten post od poczatku?? Bo chyba mi sie zdaje ze nie wiesz o czym tu mowa. Mowimy o zniszczeniu dysku w razie wpadniecia panow do domu, a nie bedzie mozliwe danie ci tego dysku po zabraniu przez pewnych panow.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.09.2002, 12:18   #32
raptor123
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika raptor123
 
Data rejestracji: 27.08.2002
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 692
raptor123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Yahol miał dobry pomysł z ładunkami kumulacyjnymi.
Możesz sobie zrobić mały ładunek wybuchowy weź 95% saletry amonowej i 5% ON wymieszaj dobrze i już masz Zaj#$%^&ty materiał wybuchowy tylko jakąś dobrą spłonkę i gotowe.
Tylko nie zrób za dużo tego saletrolu bo 20 kilo rozwala blok skalny o wadze 50 ton w drobne kawałki( a nie chemy chyba żeby sąsiedzi wylecieli w powietrze) a i ciebie mogą oskarżyć nie tylko o piradztwo ale i terroryzm:-D Pozdrowionka
raptor123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 14:00   #33
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
edwin11 napisa***322;(a)
jestem chemikiem, moim zdaniem sprawa prosta.
Mówicie że dysk jest chermetyczny- to 1/2 prawdy. Dysk z boku ma zalepiony naklejką dość duży otwór technologiczny (nieprawdą jest ze w dysku jest próżnia)Ta naklejka zabezpiecza przed dostaniem się do srodka różnych żeczy.
Wystarczy żebyś przygotował sobie szczykawkę ze stęzonym HNO3 (do kupienia w sklepach np elektonicznych-używany do trwienia płytek drukowanych) In my opinion taleze w dysku mają warstwę metaiczną z którą bez problemu poradzi sobie kwas.
Uwaga metoda na pewno nie zadziała na dyski optyczne (cd, dvd).
Przy okazji czy ktoś nie wie czym można rozpuścić to czym jest pokryty krążek Cd tak aby nie rozpuścić tworzywa Próbowałem wszystkich odczynników - chloroform rozpuścił mi płytę, a ta francowata warstwa na wierzchu została.
To jest bardzo dobry pomysl szybki i bez halasu. Musze isc po strzykawke, igle i ten HNO3
THX
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 14:30   #34
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Druss napisa***322;(a)


Czytales wogole ten post od poczatku?? Bo chyba mi sie zdaje ze nie wiesz o czym tu mowa. Mowimy o zniszczeniu dysku w razie wpadniecia panow do domu, a nie bedzie mozliwe danie ci tego dysku po zabraniu przez pewnych panow.
Nie badz taki sarkastyczny Druss, bo Ci to bokiem kiedys wyjdzie...
Chodzilo mi o to ze Aster moze powiedzic panom ze to jest np. moj dysk, ale zgodnie z prawem Aster bedzie musial dysk ten "oddac wlascicielowi"... tymczasem "panowie" ktorzy maja kogos odowedzic musza miec naprawde wielka motywacje prawna i administracyjna aby wejsc do mieszkania i "sprawdzac dysk"... nie ma takie prawa w Polsce panowie... zamknijcie ten temat bo jest glupi!

pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 14:37   #35
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie musza sprawdzac go w domu zaraz, oni to konfiskuja jako narzedzie zbrodni i idzie caly komp do ekspertyzy. A co do prawa to sobie poczytaj o nowych gadzetach jakim jest doniesienie, oraz zeznanie na papierze, wtedy nawet nakazu nie musza miec zeby wejsc.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 15:40   #36
Adik
Arab'ski
 
Avatar użytkownika Adik
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 517
Adik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Yarecky napisa***322;(a)
po prostu wystarczy zeskrobać nożyczkami
jak zeskrobiesz nożyczkami, to już nie będzie ładny, tylko porysowany (wiem z doświadczenia):-D :-D :-D , chyba, że zrobisz to z wyjątkową delikatnością:-D :-D :-D
__________________
Try Before You Die...

mail
Adik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 15:44   #37
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Adik napisa***322;(a)


jak zeskrobiesz nożyczkami, to już nie będzie ładny, tylko porysowany (wiem z doświadczenia):-D :-D :-D , chyba, że zrobisz to z wyjątkową delikatnością:-D :-D :-D
No dobra! Jak kupujesz plyty na szpindlu, to ta pierwsza jast zawsze taka ladna i przezroczysta:-D Nie mecz sie , kup kilka szpindli i bedziesz mial
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 16:31   #38
Adik
Arab'ski
 
Avatar użytkownika Adik
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 517
Adik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)

No dobra! Jak kupujesz plyty na szpindlu, to ta pierwsza jast zawsze taka ladna i przezroczysta:-D Nie mecz sie , kup kilka szpindli i bedziesz mial
nie jest to może najtańsze rozwiązanie, ale napewno najmniej czasochłonne (chyba, że do sklepu daleko) i praktyczne (płytek nigdy za wiele), a jak nie będziesz miał co zrobić z płytkami, to zawsze morzesz mi je oddać...8) :-D
__________________
Try Before You Die...

mail
Adik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 17:13   #39
inspektor
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2002
Posty: 26
inspektor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)


Mialem na mysli, m. in. magnes - silny, lub elektromagnes, albo jakas cewke indukcyja?
Jestem humanista!
Chyba nic z tego. W dyskach sa montowane dwa a ostatnio po cztery silne magnesy z osłonami nad talerzami i pod nimi zeby zewnetrzne pole go nie uszkodziło.
inspektor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 17:23   #40
inspektor
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.08.2002
Posty: 26
inspektor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
edwin11 napisa***322;(a)
dokładnie chodzi mi o "Ta fracowata warstwa na wiezchu, jezeli o tym samym myslimy?, to jest nosnik danych zapisanych na plytce. Sciaganie go z plytki jest raczej pozbawione sensu, chyba, ze chcesz miec ladny przezroczysty krazek " tak po prostu chce miec ładny krążek , tylko jak to ściągnąć


Panowie!!! Jak dzieci ,jak Mame kocham. Ta warstwa to jest warstwa odbijajaca leser a nie jakiś tam nosnik.Nosnik danych jest zatopiony w srodku płyty i prawie niewidoczny i przezroczysty. Bez odblasku płyta idzie w kosz.
inspektor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 17:26   #41
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Młotek albo kilof - oto jest rozwiązanie. Ew. 3*400V na zasilanie. 8)
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 17:33   #42
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Chmm w sumie jak masz zdolmości manualne i srubokręt pod ręką to otwierasz dysk i łamiesz talerze i po sprawie ....
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 17:37   #43
Adik
Arab'ski
 
Avatar użytkownika Adik
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 517
Adik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Laser napisa***322;(a)
Witam !

Chmm w sumie jak masz zdolmości manualne i srubokręt pod ręką to otwierasz dysk i łamiesz talerze i po sprawie ....
w sumie to dobre rozwiązanie, ale jak wejdą MiB, to chyba nie będzie na to zbyt wiele czasu
__________________
Try Before You Die...

mail
Adik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 17:44   #44
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
ThanatoS napisa***322;(a)


To nie jest złe rozwiązanie. Tylko też chodzi o czas.
wg mnie najlepdszym rozwiazaniem jest mlotek. jak masz dysk w kieszeni, to wo wyciagasz i z calej silyu w dysk...
probe powtorz 3 razy.
efekt zadnych ubytkow.....
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.09.2002, 17:47   #45
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie chodzi o to kto wchodzi tylko o ktorej poze, lubia przycjodzic rano okolo godziny 6-7 kiedy jeszcze twoj umysl nie pracuje i zgadzasz sie na wszytsko zeby sobie tylko poszli.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.