Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.09.2002, 17:48   #46
Adik
Arab'ski
 
Avatar użytkownika Adik
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 517
Adik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Stef napisa***322;(a)


wg mnie najlepdszym rozwiazaniem jest mlotek. jak masz dysk w kieszeni, to wo wyciagasz i z calej silyu w dysk...
probe powtorz 3 razy.
efekt zadnych ubytkow.....
i zęby zdrowe na 7-kę:-D :-D
__________________
Try Before You Die...

mail
Adik jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.09.2002, 09:21   #47
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
skoro mowa juz o panach ktorzy wejda do Ciebie i beda chcieli zabrac Ci sprzet lub ingerowac w dysk, powiedz ze komputer jest podlaczony do nadajnika, a nadajnik steruje bomba, ktora moze duzo zlego uczynic np. w jakims samolocie, wtedy mozesz negocjowac o czas, w tym czasie formatujesz dysk, niszczysz go, lub sam nie wiem co jeszcze mozesz go nawec zjesc a potem mowisz panom ze to byl dowcip, i skruszony ze lzami w oczach prosisz panow o wybaczenie, nie zrobia Ci nic zlego tylko dostaniesz pare w zawieszeniu

pozdrawiam:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2002, 13:06   #48
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja tam jak kończyła mi sie gwarancja i chciałem dostać nowy twardziel to owijałem go grubą szmatke i po czym zrzucałem na podłog aż wkońcu coś w srodku szczeliło i nie działał - od reki dali mi nowy ale dane to by sie chyba jeszcze dało odzyskać
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2002, 22:31   #49
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Nie chce mis sie tego juz ciagnac ALE, zapytam sie jeszcze o jedno czy wie ktos napewno, otoz chodzi mi oto ze talerze sa pokryte jakims metalem czy czyms na ktorym sa dane zapisywane czy wie ktos co to jest.?
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2002, 23:03   #50
MarioNet
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika MarioNet
 
Data rejestracji: 07.05.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 212
MarioNet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)
Nie chce mis sie tego juz ciagnac ALE, zapytam sie jeszcze o jedno czy wie ktos napewno, otoz chodzi mi oto ze talerze sa pokryte jakims metalem czy czyms na ktorym sa dane zapisywane czy wie ktos co to jest.?
Z tego co się orientuje jest materiał ferromagnetyczny, czyli jakiś cholerny tlenek żelaza lub cośpodobnego.
__________________
Napotykam rzeczy niespotykane.
puszka na *****'ersy
MarioNet jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2002, 09:14   #51
edwin11
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.08.2002
Posty: 51
edwin11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Potwierdzam że to żwiązek Fe, i dlatego opstaje za zastosowaniem HNO3, możesz go czywiscie polaczyc z perhydrolem lub H2SO4, wtedy to już wszystko rozpusci, lub z HCL-em wtedy rozpuszcza nawet zloto.
Tak naprawde wystarczylaby kropla moczu pewnego pana z Rządu RP (bez nazwisk)- wszystko rozpuści ,wszystko zeżre....
(jakby ktoś się pytał kogo miałem na myśli- to każdego z tych kre....w)
edwin11 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.