Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 17.04.2004, 16:05   #1
Ziele
.: AT90S2313 :.
 
Avatar użytkownika Ziele
 
Data rejestracji: 09.09.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,724
Ziele zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
HDD problem

Problem polega na tym ze przedwczoraj coś dziwnego się zaczeło dziac z moim dyskiem. Sam sie wyłączał i włączał z niewidomo jakiego powodu. Juz kiedyś mi się to działo ale teraz to dosłowiem co chwile tak robił. Czasem po pare razy pod rząd. Po tym system zaczął się sie przycinać - kusor się przycinał, odczyt danych itp. uruchamianie systemu też trwało strasznie długo... coś jak pauza Próbowałem zgrac dokoumenty i inne rzeczy na cd ale sie nie dało bo przez przycięcia bufor w nagrywarce ciągle się niedopełniał. Postwiłem system na jakims starociu i ten dysk podpiołem na slave. Na szczęście udało się zgrać dane. Potem podłączyłem juz sam dysk i usunołem partycje, zrobiłem nowe i format. Co dziwne niepokazywały się błędy alokacji które zazwyczaj są w bad sektorach. Na koniec formata nie pokazało uszkodzonych sektorów... wszystkie dobre. Dziwne ze system pokazywał ze nie moze odczytać jakiegoś pliku bo jest uszkodzony. Zeby być pewnym ściągnołem program diagostyczny ze strony seagate i zapuściłem wszystkie mozliwe testy. Całą noc skanował dysk i rano sprawdziłem logi z testu. Też wszystko ok. No więc co jest grane? ktoś potrafi to wytłumaczyć? Co z tym zrobic? Przecież nie oddam go na gwarancji bo niby w testach jest wszysko ok.
__________________
LiteOn LTR-40125S & SOHW-1633S 8 )

Jak zrobić szybko sałatke z buraków? Wrzucić granata do BMW
Ziele jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.