![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD. |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Ocena dyskusji | Tryby wyświetlania |
|
|
|
|
#1 | ||
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 24.01.2010
Posty: 1
![]() |
Odgłośy Dysku SAMSUNG HD103SI
Witam.
Konfigruracja: -Intel Core 2 Duo E4500 -płyta Asus P5K PRO -Pamięć 2GB Patriot 800MHz -Radeon Asus EAH3870 -Dysk Samsung SP2504C -Dysk Samsung HD103SI -Zasilacz Chieftec 450W Zakupiłem dysk SAMSUNGA 1T HD103SI przy starcie komputera słychać bardzo dziwne odgłosy przez kilka sekund, DOKŁADNIE CHODZI O TO POWTARZAJĄCE SIĘ SKROBANIE umieściłem plik dzwiękowy pod adresem: http://sierral.wrzuta.pl/audio/3X1MY8ux4cP/dysk W czasie pracy komputera nie słychać już nic, nie słychać też tego dźwięku podczas Restartu komputera, słyszalny jest tylko podczas Uruchamiania komputera. CZY INNI UŻYTKOWNICY TEGO DYSKU MAJĄ PODOBNE ODGŁOSY I CZY SĄ ONE DLA TEGO MODELU NORMALNE ?!? Używałem do sprawdzenia programu HDD Health który pokazuje jego żywotność na poziomie 82% (DYSK JEST NOWIUTKI), mój stary dysk kilku letni ma 100%, a przy teście Victorią nie ma żadnych Warning! Block start at. Program do testowania VICTORIA pokazuje że przy teście Cytat:
Cytat:
|
||
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Pa rampamer
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,440
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Z tego by wynikało, że zapewne nie później niż w ciągu miesiąca czeka Cię wizyta z tym dyskiem w serwisie, więc żadnych danych nie radzę na niego przenosić. Zrób jeszcze error scan w HD Tune.
__________________
![]() ![]() |
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| Jak odzyskać skasowane pliki na CD-RW | Jozgaw | Napędy optyczne CD | 7 | 21.06.2004 08:31 |
| Znacie jakies przdatne komendy z wiersza poleceń ?? | Laser | Off topic | 30 | 21.03.2003 00:20 |