Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 25.02.2008, 16:42   #1
ozi_ocb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2008
Posty: 6
ozi_ocb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
niewidzialne pliki na dysku VISTA

witam
na wejsciu postaram sie troche naswietlic wam sytuacje w jakiej sie znalazlem.

po pierwsze.
tydzien temu zakupilem nowego lapka hp pavilon 6625. owy lapeek posiada Viste i co najwazniejsze w tym temacie dysk 160G

po drugie.
chcialem podzielic dyskk na partycje. pierw probowalem pokombinowac z z programem wbudowanym w viste ale moglem jedynie utwozyc droga partycje o wielkosci 50 giga i ani mega wiecej, a partycja "c" o wielkosci 95giga mi nie potrzebna (zapomnialem dodac ze istnieje na tym dysku partycja "recover" ktora zajmuje ok 9g)

po trzecie.
po wielu nie udanych probach i przeczytaniu wielu nie pomocnych tematow na forach znalazlem taki programik "Acronis*Disk Director Suite". i w sumie wszystko byloby elegancko bo program jest zaje... ale napotkalem nastepny problem o ktory walsnie mi chodzi w tym temacie

PROBLEM!!
w okienku "moj komputer" pod dyskiem"c" jest napisane tak "57.3GB wolnych z 94.4 GB" czyli na dysku c jest 37g zajetych, podczas gdy wchodze w ten dysk, zaznaczam wszystkie foldery jakie na nim sa, klikam prawym i wybieram "wlasciwosci" to mi pokazuje ze na dysku jest tylko ok 17g zajetych (co jest blizsze prawdzie niz te 37g bo jedyne co jest na "c" to tylko vista i pare mniejszych programow)

ktos wie co zrobic z tym fantem moze defragmentacja dysku pomoze?? jak myslice

w wyzej wymienionym programie da sie zmniejszyc tylko do tych 37 giga a mi taki duzy dysk "c" nie jest potrzebny;/

Ostatnio zmieniany przez ozi_ocb : 25.02.2008 o godz. 16:50 Powód: zapomnialem
ozi_ocb jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
IMPREZKA ON-LINE (tylko powyzej 18 lat) Remix Off topic 37390 02.12.2011 17:07
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 20:31
??? eMule ??? siwy_mw Off topic 92 09.09.2004 21:38
Pranie #@$%*& ! mr_spock Off topic 55 06.09.2004 13:01
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 16:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.