Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 28.06.2012, 10:40   #1
pycinavol2
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 28.06.2012
Posty: 2
pycinavol2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z Seagate Barracuda 7200.12 1 TB

Witam.
Mam ów taki problem ze dysk Seagate Barracuda 7200.12 1 TB dziwnie się zachowuje. Kiedy włączam komputer zachowuje się jakby go nie było, miga biała "_" na czarnym ekranie lub z bardzo mocnym opóźnieniem włącza się okno startowe Windows (tzn. "Trwa uruchamianie Windows" z logiem Microsoftu) i następuje zawias komputera. W biosie system odczytuje model dysku. Sprawdzałem dysk na innym komputerze i dzieje się tak samo a kiedy wpinam go jako 2 dysk żadna z partycji się nie pokazuje. Załatwiłem kieszeń gdzie wpinam dysk pod USB i tu jest dziwna sprawa bo pokazują mi się wszystkie 3 partycje na komputerze , ale na tych partycjach są sam puste foldery ( raz tylko pokazały się dane na dysku). Gdy sprawdzam pojemność dysku wszystkie dane się zgadzają i jest napisane ze jest zapelnony, ale gdy chce naprawić je windowsowskim sprawdzaniem dysku wyskakuje komunikat ze nie da rady.
Proszę o pomoc ponieważ jest tam dużo ważnych danych, które są mi bardzo potrzebne.
Pozdrawiam.
pycinavol2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.06.2012, 12:14   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie próbuj uruchamiać go już jako dysk systemowy, tylko podepnij pod inny komputer i postaraj się odzyskać jakimś programem dane, dysk wyraźnie umiera.

Tu jest odpowiednie miejsce dla tego problemu i da się tam znaleźć sporo dobrej nowiny.

http://forum.cdrinfo.pl/f109/
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 21:52   #3
pycinavol2
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 28.06.2012
Posty: 2
pycinavol2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A mógłbyś polecić jakiś w miarę prosty program ? Poszukałem w tym dziale trochę ale większość programów działa kiedy widoczne są partycje w "Mój Komputer", a mój dysk widoczny jest tylko w biosie
Pozdrawiam.
pycinavol2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 22:27   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Szukaj w tum, co koledzy napisali. nic lepszego nie nie wymyślę.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
1 tb, 7200.12, barracuda, seagate, wolny dysk


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Seagate Barracuda ST2000DM001 (2000 GB, 64 MB, SATA 6Gb) - Jaka obudowa sieciowa? giefirst Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 1 16.05.2012 12:35
Seagate problem mechaty24 Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 2 26.10.2011 16:53
Seagate Barracuda 7200.11 ST31000340AS, 1 TB, 32 MB Misiek4 Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje 25 07.03.2009 01:19
Seagate Barracuda 7200.10 ST3200820AS, 200 GB, 8MB, SATA II MacGyver Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje 0 26.01.2008 19:26
Seagate Barracuda ATA V ST3120023A epol Off topic 17 16.07.2004 19:55


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.