Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 18.12.2007, 16:50   #1
adamty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2007
Posty: 3
adamty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
twardziel stęka choć nie zawsze

Witam. Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii na następujący temat : otóż mój twardziel Samsung SV4002H zachowuje się bardzo dziwnie w momencie gdy chcę otworzyć zawartość floppy . Tak jakby zwalniał, zaczyna przejmująco buczeć , a floppy otwiera się bardzo długo . Wymieniałem już taśmę od stacji dyskietek , samą stację dyskietek i nie ma poprawy . Tzn jest ale wtedy gdy na chwilę odepnę stację . Po ponownym podłączeniu przez jakiś czas jest O.K. Być może ktoś miał już taki przypadek - proszę o podsunięcię jakiegoś pomysłu. Czasem myślę , że to może kontroler floppy , ale w takim przypadku wyskakiwałby mi jakiś komunikat . Dodam , że dysk sprawdzałem programem Samsunga SHdiag oraz Powermaxem . Dysk jest wg nich O.K. Badów brak.
adamty jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.12.2007, 19:29   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
1. a w jakim celu potrzebujesz dyskietki?
2. bez stacji FDD chodzi dobrze? Wywal ja.
3. 1,25mb - poterzna pojemnosc
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2007, 19:35   #3
adamty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2007
Posty: 3
adamty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Drogi Yasiu G. !
Jest ca***322;a masa program***243;w bootuj***261;cych z dyskietki (narz***281;dziowe, diagnostyczne). Twoja wypowied***378; NIE jest w ***380;adnym stopniu odpowiedzi***261; na moje pytanie. Mi***322;ego dnia.

Ostatnio zmieniany przez adamty : 18.12.2007 o godz. 19:39
adamty jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2007, 20:10   #4
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez adamty Podgląd Wiadomości
Drogi Yasiu G. !
Jest cała masa programów bootujących z dyskietki moje pytanie.
Osmielam sie miec inne zdanie.
Ale nic to - i pedzili dalej.
Sprawdz w BIOSie ustawienia FDD (na A: a nie bron cie na B:, wielkosc etc. etc)
Wiecej pomyslow nie mam, jako, ze dyskietki w Macu nie egzystuja od dobrych paru lat, a w PC po prostu zapomnialem zamontowac - do niczego od paru lat nie byla mi potrzebna.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2007, 20:33   #5
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
A jak stacja na innym sprzecie sie zachowuje?

PS: sie usmialem z tytulu
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.12.2007, 21:22   #6
adamty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2007
Posty: 3
adamty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W biosie wszystko gra. Sprawdza***322;em ju***380; kilka stacji dysk***243;w na tym kompie ;
efekt taki jak w moim poscie. Pochodz***261; troch***281; i kicha. Zastanawiam si***281; , czy to co***347; programowego czy sprz***281;towego (jaki***347; konflikt ? zwalona p***322;yta ?)...
adamty jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.