Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 04.01.2013, 13:04   #1
bladerunner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2006
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 19
bladerunner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
WD My Book 4TB USB 3.0 - czy coś z nim nie tak ?

Witam.

Kilka dni temu kupiłem dysk WD My Book Essential 4TB USB 3.0
Chciałem go przetestować od razu w hd tune, ale przy skanowaniu błędów po kilku minutach dysk po prostu się wyłącza.
Czy możliwe, że hdtune nie obsługuje prawidłowo tego dysku - jest w miarę nowy na rynku ?

Przedwczoraj zainstalowałem ashampoo hdd control 2 i tam włączyłem test powierzchni, trwało to ok. 10 godz. i nie wykazało błędów.

Wczoraj podłączyłem dysk i od razu włączył się alarm z programu ashampoo hdd control i pokazała się informacja o alarmującym spadku wydajności dysku.
Rzeczywiście w programie teraz pokazuje teraz pogorszone parametry.

Przedwczoraj miałem zdrowie 97% a wydajność 100%
Dzisiaj po tym komunikacie wygląda to tak:




S.M.A.R.T. z ashampoo hdd control




Postanowiłem zainstalować jeszcze najnowszy disk sentinel pro i tam znowu inaczej pokazuje:



S.M.A.R.T z sentinela




Z wszystkich programów sentinel jest chyba najnowszy i najbardziej wiarygodny ?
Dodam, że po podłączeniu dysku pod usb i jego uruchomieniu mija ok. 20 sek. zanim pojawi się w mój komputer i mogę na niego wejść,

Wolę upewnić się przed archiwizacją danych, dlatego zwracam się z pomocą o diagnozę do Was.
Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez bladerunner : 04.01.2013 o godz. 13:10
bladerunner jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.01.2013, 13:13   #2
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Najbardziej wiarygodny i skuteczny fla dyskow WD jest WD SmartWare - zacznij od zainstalowania go, tam sprawdz SMART i przeprowadz diagnostyke, ew. zmien ustawienia oszczedzania energii przez dysk (usypianie).
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2013, 14:28   #3
bladerunner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2006
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 19
bladerunner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Najbardziej wiarygodny i skuteczny fla dyskow WD jest WD SmartWare - zacznij od zainstalowania go, tam sprawdz SMART i przeprowadz diagnostyke, ew. zmien ustawienia oszczedzania energii przez dysk (usypianie).
Witam.
WD SmartWare mam od początku i po zainstalowaniu zrobił od razu update samego programu i update firmware dysku.

Nie pokazuje żadnych parametrów przy diagnostyce, tylko "wynik pomyślny"

S.M.A.R.T.




Szybki test:

bladerunner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2013, 14:57   #4
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Zrob pelny test i sprawdz widoczna na screenach opcje "Zegar uspienia".
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2013, 15:37   #5
bladerunner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2006
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 19
bladerunner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Zrob pelny test i sprawdz widoczna na screenach opcje "Zegar uspienia".
Zegar uśpienia:



Zapomniałem dodać, że wcześniej przy próbie skanowania błędów w hdtune próbowałem również z wyłączonym zarządzeniem energii na usb i wyłączonym zegarem uśpienia w wd smarware. W ashampoo hdd control 2 przeszedł test powierzchni dysku z włączonymi tymi opcjami i nie wyłączył się podczas 10 godz. skanowania.

W tej chwili włączyłem pełne skanowanie w wd smartware.
bladerunner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2013, 18:21   #6
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja bym się zanadto nie martwił, ale wstrzymał na jakiś czas z uznaniem tego egzemplarza jako pełnoprawnego nośnika do backupu. HD Tune mnie nieco dziwi, też pierwsze o czym pomyślałem to przechodzenie dysku w stan uśpienia. Ale HD Tune różnie radzi sobie z modelami zewnętrznymi, tak że nie ma się czym specjalnie martwić.

Gdyby to był model trzyletni doradzałbym rozebranie obudowy (dość łatwe tutaj) i sprawdzenie dysku bezpośrednio pod portem SATA, ale oczywiście w urządzeniu na gwarancji to by było bezsensowne.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2013, 15:30   #7
bladerunner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2006
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 19
bladerunner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ok, skończył skanować w nocy, chyba ponad 10 godz. spokojnie.
Również pełny skan bez żadnych parametrów.



Zainstalowałem jeszcze ze strony wd program Data Lifeguard Diagnostic for Windows.

wd data life guard smart

a


b



hd tune smart



Widocznie tylko hdtune sobie nie radzi z tym dyskiem podczask skoankwania.


Czy te wartości SMART z ashampoo, wd data life guard i hdtune sa ok ? Czy widzicie coś niepokojącego ?
Czy z dyskiem wszystko jest w porządku ?

Zanipokoiłem się tym nagłym spadkiem i alarmem w ashampoo hdd control. Z dnia na dzień zdrowie spadło z 97% na 84% a wydajność ze 100% na 76%

Ostatnio zmieniany przez bladerunner : 05.01.2013 o godz. 15:40
bladerunner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2013, 15:53   #8
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie widzę żadnych podstaw do takiego spadku. Jeszcze raz powtórzę, odczyty w przypadku nośników USB bywają bardzo często nieco dziwne, ale tu ogólnie są w porządku. Mogło być tak, ze Ashampoo wykrył jakiś realny problem, ale to jest mało prawdopodobne, a na podstawie tego, co możemy zobaczyć, nie mogę nic złego o HDD powiedzieć.

Sam przez pierwsze ok. 30 dni korzystam z dysków intensywnie, a jeśli po tym czasie działają i smart pokazuje przyzwoite wartości, zaczynam z nich korzystać normalnie. Zaraz po wyjściu z fabryki nawet egzemplarz z wadą fabryczną powinien działać bez zarzutu (jakiś czas). Jeśli jeden miesiąc wytrzyma, to jest spora szansa, że dalej już też tak będzie.
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2013, 16:38   #9
bladerunner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2006
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 19
bladerunner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Nie widzę żadnych podstaw do takiego spadku. Jeszcze raz powtórzę, odczyty w przypadku nośników USB bywają bardzo często nieco dziwne, ale tu ogólnie są w porządku. Mogło być tak, ze Ashampoo wykrył jakiś realny problem, ale to jest mało prawdopodobne, a na podstawie tego, co możemy zobaczyć, nie mogę nic złego o HDD powiedzieć.

Sam przez pierwsze ok. 30 dni korzystam z dysków intensywnie, a jeśli po tym czasie działają i smart pokazuje przyzwoite wartości, zaczynam z nich korzystać normalnie. Zaraz po wyjściu z fabryki nawet egzemplarz z wadą fabryczną powinien działać bez zarzutu (jakiś czas). Jeśli jeden miesiąc wytrzyma, to jest spora szansa, że dalej już też tak będzie.
Ok, w takim razie jeżeli dysk wydaje się być w porządku to zaczynam jego normalne użytkowanie.
Za miesiąc profilaktycznie mogę dać tutaj w temacie odczyt smart ?

Dzięki Wam za pomoc.

Pozdrawiam.
bladerunner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2013, 19:54   #10
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jasne

Oby działał bez problemu
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2013, 00:34   #11
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>


Za dysk WD wypije!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2013, 22:23   #12
bladerunner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2006
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 19
bladerunner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.

Wczoraj podczas wrzucania plików na my booka, dysk sam się wyłączył.
Dzisiaj z kolei następny dziwny przypadek. Dysk był niby widoczny, ale nic nie mogłem na nim zrobić, jakby się zawiesił. Po wejściu na dysk zapamiętał tylko nazwy głównych katalogów, na których wcześniej byłem, ale bez plików. Dioda świeciła stałym światłem. We wczorajszym i dzisiejszym przypadku nie pomagało wyłączenie-włączenie dysku, jak również odłączenie i podłączenie kabla usb - dopiero restart systemu.

Nie wiem co o tym sądzić.
Chyba tylko sprawdzenie na innym kompie z usb 3.0.

Z ciekawości sprawdziłem skanowanie powierzchni na sentinel disk i po paru minutach dysk niestety wyłącza się sam.

Edit:
W tej chwili nawet na programie wd diagnostic tool przy extended test i skanowaniu powierzchni również się wyłączył po kilku minutach

Ostatnio zmieniany przez bladerunner : 17.01.2013 o godz. 22:38
bladerunner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.01.2013, 23:04   #13
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Mialem tak z poprzedniej generacji My Bookiem (blue lines). Poszedl na gwarancje i uznali. Zrob to samo za wczasu. Roznica taka ze ja na ten efekt poczekalem ponad rok, a u Ciebie wystapil dosc szybko...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2013, 13:30   #14
bladerunner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.12.2006
Lokalizacja: Wrocek
Posty: 19
bladerunner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.
Ostatnio przed wysłaniem dysku postanowiłem sprawdzić go na innym lapie z usb 3.0
Podłączyłem, zainstalowały się sterowniki i włączyłem w WD Data lifeguard extended test i bezproblemowo szło ponad godzinę. Przełączyłem pod swój i zrobiłem ten sam test i dysk znowu działał kilka minut i się wyłączył. Zmieniłem ponownie na lapa znajomego i również przez ponad godzinę ten test szedł. W końcu po tym wszystkim przeinstalowałem u siebie system na nowy, pościągałem poprawki windowsa, zrobiłem test i... dalej to samo

Na usb 2.0 dysk działa u mnie bezproblemowo - tylko "trochę" wolniej z wiadomych względów

Nie wiem co teraz robić, bo teoretycznie wygląda na to, że u mnie w lapie usb 3.0 jest padnięte. Czy możliwy jest jakiś konflikt mojego dell'a (N7110) z elektroniką WD (kontroler w dysku?) ?

Ostatnio zmieniany przez bladerunner : 25.01.2013 o godz. 14:47
bladerunner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.01.2013, 13:38   #15
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a jak tam z napięciem usb3.0? może napięcie wariuje zauważ że USB 3.0 wymaga 900mA a USB 2.0 500mA
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Ciekawe powiedzenia, cytaty, śmieszne stwierdzenia andrzejj9 Humor 34 16.03.2019 15:39
Wybór pralki, lodówki, odkurzacza, itp. CIAPEK Off topic 784 23.01.2019 23:37
Czy my naprawdę żyjemy w tak chorym kraju...? andrzejj9 Off topic 123 24.07.2015 20:56
Funny fotos, kawaly... itp. - jeszcze sie tak nie usmialem :) Kasprzak Humor 4225 11.07.2005 12:59
Coś nie tak bossbar Off topic 6 10.12.2002 20:01


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.