Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software

Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software Tematy dotyczące problemów, porad i oprogramowania przeznaczonego dla dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 10.06.2010, 07:56   #16
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
5 do 7 dni roboczych (poniedziałek - piątek). Jak na firmę kurierską - strasznie długo, ale cóż, wpływu na to nie masz.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.06.2010, 08:46   #17
kris135
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.04.2010
Posty: 13
kris135 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Przed chwilą zawitał kurier. Dysk 640GB nowy, nie jakis na wymiane jak to w Seagate.
Wysłany został z Warehouse: European Repair , Budapest Hungary
W weekend bede stawiał system i dam znać co i jak.
kris135 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.06.2010, 16:24   #18
kris135
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.04.2010
Posty: 13
kris135 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>


Instalacja na nowym dysku windowsa xp trwa 3-4x dluzej niz na oryginalnym toshiby jaki mam w lapku. Wydaje mi sie, że ten Sata II nie za bardzo chce wspolpracowac z płytą główną mojej Toshiby P100. Zapomnialem dodac w pierwszym poscie, że na tamtym dysku co pojechał do warszawy też instalacja systemu trwała wieki. Zamrożenia też są,ale trwają troche krócej chociaż i tak są bardzo denerwujące. Producent z tego co wyczytałem na ich stronie nie przewidział jakiejs zworki która by go zmieniała z SATA2 na SATA. W laptopie zostawiłem oryginalny dysk SATA 100GB, a 640 GB jest już w kieszeni na usb i bedzie pełnił role pendriva
kris135 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2010, 01:28   #19
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kris135 Podgląd Wiadomości


Instalacja na nowym dysku windowsa xp trwa 3-4x dluzej niz na oryginalnym toshiby jaki mam w lapku. Wydaje mi sie, że ten Sata II nie za bardzo chce wspolpracowac z płytą główną mojej Toshiby P100. Zapomnialem dodac w pierwszym poscie, że na tamtym dysku co pojechał do warszawy też instalacja systemu trwała wieki. Zamrożenia też są,ale trwają troche krócej chociaż i tak są bardzo denerwujące. Producent z tego co wyczytałem na ich stronie nie przewidział jakiejs zworki która by go zmieniała z SATA2 na SATA. W laptopie zostawiłem oryginalny dysk SATA 100GB, a 640 GB jest już w kieszeni na usb i bedzie pełnił role pendriva
Żeby ten dysk działał prawidłowo w Win XP potraktuj go programem AlignTool jest do pobrania na stronie producenta dysków.
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2010, 15:50   #20
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Podejrzewam że kolega nie ma Windowsa XP... ja też nie mam....
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2010, 18:32   #21
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol Podgląd Wiadomości
Podejrzewam że kolega nie ma Windowsa XP... ja też nie mam....
chyba ma jak napisał że Instalacja na nowym dysku windowsa xp trwa 3-4x dluzej
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2010, 18:46   #22
kris135
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.04.2010
Posty: 13
kris135 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak moge nie mieć windowsa XP ? Znaczy że ten co mam to nie XP ?
Próbowałem instalować XP SP3 , MalcolmX 8.1 , Windows 7 i w każdym przypadku instalacja trwa kilka razy dłużej niż na starym dysku. Wielozadaniowość kiepska.
W weekend bede próbował z tym AlignTool.
kris135 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.06.2010, 20:02   #23
KC42
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 13.12.2003
Posty: 661
KC42 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kris135 Podgląd Wiadomości
Jak moge nie mieć windowsa XP ? Znaczy że ten co mam to nie XP ?
Próbowałem instalować XP SP3 , MalcolmX 8.1 , Windows 7 i w każdym przypadku instalacja trwa kilka razy dłużej niż na starym dysku. Wielozadaniowość kiepska.
W weekend bede próbował z tym AlignTool.
Jeszcze dopisze że narzędzie AlignTool nie przyspieszy instalacji. po instalacji systemu należy przekonwertować wszystkie partycje, oczywiście dane nie zostaną usunięte, a chodzi o Zaawansowaną technologie formatowania i start pojedynczego sektora od 4096 bajtów z którymi system nie daje sobie rady.
KC42 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.06.2010, 19:44   #24
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kris135 Podgląd Wiadomości
Jak moge nie mieć windowsa XP ? Znaczy że ten co mam to nie XP ?
Próbowałem instalować XP SP3 , MalcolmX 8.1 , Windows 7 i w każdym przypadku instalacja trwa kilka razy dłużej niż na starym dysku. Wielozadaniowość kiepska.
W weekend bede próbował z tym AlignTool.
aj to sorki zaspany chyba bylem
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problemy z kartami pamięci dla PS2 Berion Hardware 0 23.02.2008 13:47
blue connect - coś się rusza w technologii ed hunter Off topic 6 27.04.2005 12:46


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.