Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje

Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje Opinie o dyskach twardych, wyniki testów, porady dotyczące wyboru dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 06.10.2009, 21:01   #1
Grafi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.10.2009
Posty: 1
Grafi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Dysk twardy Samsung HD502HJ (500 GB)

Witam !!!
Jeżeli taki temat już był to przepraszam.
W najbliższym czasie chcę zakupić dysk twardy o pojemności 500 GB. Wszedłem na stronę www.cdrinfo.pl. W rankingu dysków twardych na 1 miejscu kwalifikuje się Samsung HD502HJ. Szukałem na stronach opini na temat tego dysku, ale nic nie znalazłem .
Dlatego mam pytanie do byłych lub obecnych użytkowników w/w dysku.
Czy ten dysk jest:
- bardzo cichy
- bezawaryjny
- szybki
- czy się za szybko nie nagrzewa

Jeżeli nie polecacie tego dysku to prosze podawać własne propozycje.
Dysk który polecacie powinien spełniać w/w warunki oraz nie powinien przekraczać kwoty 200 zł i powinien miec pojemność 500 GB.

Dziękuje za opinię i propozycje.
Grafi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.10.2009, 21:14   #2
jesi
Forumator
 
Avatar użytkownika jesi
 
Data rejestracji: 11.09.2006
Lokalizacja: łódzkie/śląskie
Posty: 884
jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>jesi jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Grafi Podgląd Wiadomości
Witam !!!
Jeżeli taki temat już był to przepraszam.
W najbliższym czasie chcę zakupić dysk twardy o pojemności 500 GB. Wszedłem na stronę www.cdrinfo.pl. W rankingu dysków twardych na 1 miejscu kwalifikuje się Samsung HD502HJ. Szukałem na stronach opini na temat tego dysku, ale nic nie znalazłem .
Dlatego mam pytanie do byłych lub obecnych użytkowników w/w dysku.
Czy ten dysk jest:
- bardzo cichy
- bezawaryjny
- szybki
- czy się za szybko nie nagrzewa

Jeżeli nie polecacie tego dysku to prosze podawać własne propozycje.
Dysk który polecacie powinien spełniać w/w warunki oraz nie powinien przekraczać kwoty 200 zł i powinien miec pojemność 500 GB.

Dziękuje za opinię i propozycje.
Ktoś już pytał o ten dysk, jest to model F3, nawet się wypowiadałem, ale nie pamiętam w którym temacie

- tak, dysk jest bardzo cichy, jak dla mnie to nie słyszę go wcale, oprócz oczywiście startu, praca na nim dla mnie jest rewelacyjna.
- czy bezawaryjny? Za krótko go mam, ale słyszy się same pochlebne opinie.
- tak, bardzo szybki, miałem WD z serii AAKS i mogę śmiało powiedzieć, że niebo, a ziemia , poza tym testy nie kłamią, rzeczywiście taki jest.
- nie nagrzewa się, temperatury w normie.

Podsumowując, moim zdaniem jest to najlepszy obecnie dysk na rynku, jeżeli będę kupował kolejny, to tylko F3, chyba, że będzie już nowa seria
Bierz śmiało, nic lepszego o tej pojemności i na jednym talerzu nie znajdziesz.
jesi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Dysk Twardy nie działa mfiolek Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 6 25.09.2008 03:14
dysk twardy WD1600JS, czas dostepu Docent Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje 31 24.02.2008 13:13
Twardy dysk - Maxtor czy Caviar??? andrzejj9 Off topic 48 27.01.2003 09:09
Twardy dysk - wyciszenie i podlaczenie pod Raid andrzejj9 Off topic 6 27.01.2003 07:33
Jak zabezpieczyć płytke przed skopiowaniem na dysk twardy! bbado Napędy optyczne CD 22 02.09.2002 08:25


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.