Powrót   Forum CDRinfo.pl > Archiwizacja - Dyski twarde, SSD, pendrive, karty pamięci > Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje

Dyski HDD, SSD - Opinie, testy i recenzje Opinie o dyskach twardych, wyniki testów, porady dotyczące wyboru dysków twardych oraz SSD.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 03.06.2020, 21:18   #16
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,128
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja miałem WD Black 1TB dziś ma 10lat działa do dziś

2TB WD Black skończył 5lat działa do dziś

WD Ultrastar to dysk produkowany przez Hitachi ma parametry porównywalne do dysków SAS

jak się spisuje
pracuje jako 2gi beckup w Qunap zgrałem co trzeba i jest OFF

dam znać po roku jak się sprawdza
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.06.2020, 23:04   #17
maxi77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.09.2010
Posty: 23
maxi77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja chcę ten WD Ultrastar DC HC510 10TB do desktopu włożyć. Na dane i gry.System mam na M.2
maxi77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2020, 14:44   #18
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,128
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja też mam M.2 i tylko M.2

pamiętaj te dyski do cichych nie należą
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.06.2020, 20:28   #19
maxi77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.09.2010
Posty: 23
maxi77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
ja też mam M.2 i tylko M.2

pamiętaj te dyski do cichych nie należą
Dysk już dzisiaj do mnie trafił, myślałem że będzie bardziej głośniejszy.

Jest bardziej cichy niż Toshiba X300 10TB co było słychać. Budę mam Fractal Design R6 i nie słyszę dysku.

Czytałem o nim dużo i niektórzy wypowiadali się, że jest głośny, a u mnie cicho .
Zamontowałem go na 6 gumkach (4 mocują śrubki) po 3x gumki na stronę, oprócz tego buda od środka jest wyłożona od nowości specjalnym materiałem wyciszającym.


Super sprawa te WD (HGST).
maxi77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
4tb, dc, digital, hc, ultrastar, western

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.