Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole (https://forum.cdrinfo.pl/f104/)
-   -   [ARTYKUŁ][X360] Kopiowanie i nagrywanie gier (https://forum.cdrinfo.pl/f104/artykul-x360-kopiowanie-nagrywanie-gier-85749/)

Bartez 23.04.2010 20:08

[ARTYKUŁ][X360] Kopiowanie i nagrywanie gier
 
Cytat:

Napisany przez CDRinfo.pl
W niniejszym opisie, przedstawiam jedyny sposób na wykonanie kopii oryginalnej gry na Xbox 360. W opozycji do innych platform, tym razem wymagane są odpowiednie napędy z odpowiednim oprogramowaniem - zarówno po stronie PC jak i konsoli. Tutorial porusza też takie kwestie jak ryzyko zostania zbanowanym i obowiązku aktualizowania firmware napędu konsoli.

Proszę nie dopisywać się w komentarzach prosząc o pomoc z piracką kopią gry, ściągniętą z internetu. Między innymi dlatego część poświęcona programowi abgx360, ogranicza się wyłącznie do samej weryfikacji obrazu pod kątem poprawności odczytania płyty z grą. Wszelkie aspekty patchowania (np. pobranymi z sieci SS, PFI, DMI, DVD-Video), ripowania etc. zostały całkowicie pominięte!

(...)

Zapraszamy do przeczytania artykułu: [X360] Kopiowanie i nagrywanie gier

irek470 17.10.2010 14:01

Mam problem z nagraniem gry na xboxa360 nagrywam w clone cd albo ImgBurn i robię wszystko tak jak piszecie, ale gdy wypalę płytkę i włożę ją do konsoli to nie wyskoczy mi gra tylko otwórz DVD i nic się nie uruchomi. Proszę napiszcie mi co robię nieprawidłowo.

Berion 17.10.2010 22:38

Jaki masz napęd, jaki jego fw i w jakiej wersji?

wasiak666 31.10.2010 11:32

mam następujący problem: grałem sobie w grę, w pewnym momencie wyskoczył komunikat że "nierozpoznana płyta" i żeby ją wyczyścić.. bla bla.. w sumie czasem już tak jest więc nic dziwnego.. od tego momentu płyta nie uruchamia się w ogóle.. gdyż wyskakuje ciągle ten sam problem "nierozpoznana płyta" myślałem że może problem z płytą, porysowała się albo coś, wiec nagrałem grę na nową płytę.. i jest identycznie to samo.. oczywiście inne gry działają bez zarzutów.. o co może chodzić? (dodam że jak wyciągam karte pamięci bo pomyślałem że plik z zapisanymi grami mógł się skiepścić nic to nie zmienia)

Berion 31.10.2010 23:42

Płyty nie są wieczne. Może coś Ci wyparowało, kluczowe przy weryfikacji, a może po prostu już korekcja nie wyrabia dla tej płyty (jw. lub laser osłabł). Nagraj jeszcze raz, ale nie z tej samej płyty.

wasiak666 31.10.2010 23:50

gre nagrałem na płytke parę dni temu, grałem sobie przez te pare dni aż w końcu nagle nie chce tylko tej gry włączyć inagrałem ją na nową płyte i dalej to samo.. xbox nie rozpoznaje tylko tej gry

Berion 31.10.2010 23:56

Ponownie zrób obraz z oryginalnej płyty i nagraj na nową. Przecież innego wyjścia nie masz. ;]

wasiak666 01.11.2010 17:58

ale po cholere mam robić to po raz 3?

Berion 02.11.2010 16:47

Cytat:

wiec nagrałem grę na nową płytę.. i jest identycznie to samo
Z tej samej kopii czy zrobiłeś nową? Nie napisałeś, więc się nie dziw.

Kubaj73 06.12.2010 15:05

Witam. Jak na dzień dzisiejszy jestem zielony na temat nagrywania kopi zapasowych na X360.
Moja sytuacja wygląda tak:
w zeszłym tygodniu odblokowałem Xa na kopie.
W serwisie powiedzieli mi że z racji że mam napęd Hitachi to po wgraniu nowego oprogramowania pod kinekta kopie nowych gier takich jak "assassin brotherhood" i "NFS hot pursuit" i tak nie będą mi działały chyba, że przed nagraniem ich na płyte spachuje je specjalnie pod mój napęd. Podali mi dla pomocy jedynie wersje ( nie wiem dokładnie czego ale chyba pacha) 151. Prosze o pomoc w tej zagadce.

Berion 06.12.2010 22:57

Brakuje podstawowych informacji: jaki masz firmware w napędzie i w jakiej jest wersji. Dokładnie - także się dowiedz. Gry pod AP25 nie pójdą i modyfikując je ryzykujesz banem.

szczuru 06.12.2010 23:34

Na Liteony + iX 1.6/1.6.1 (Wymagające Activate.iso do Wave 3<) jest sposób na odpalenie gier z AP 2.5 ;) (Testowane na ostatnim asasynie, nfs hp i fable 3 :) ). Kwestia odpowiedniego wgrywania update'ów dasha (poszukaj info nt updatetów z kinect adventures i kinect animals). Ten sposób działa także z BENq. Na innych napędach pozostaje albo reflash do iXtreme LT+ (+Patche) lub Spoof napędu na Liteon lub BENq.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.