Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 19.02.2002, 07:55   #1
polo
Gość
 
Posty: n/a
eduromy i ISO

witam serdelecznie wszystkich!!
jestem pierwszy raz na tym forum i mam dwa pytania:
pierwsze pytanie od kupmla:
czym do cholery wypalic eduromy? ustrojstwo broni sie jak moze...
drugie pytanie mocno lamerskie...
jak wypalic plik ISO? dodam tylko, ze pliki sa z amigi cd32, a przy niektorych jescze sa jakies dodatkowe sciezki muzyczne...
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.02.2002, 10:20   #2
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
na pierwsze pytanie;
w okienku search wpisz edurom, daj 60 dni lub 90
i znajdz - bylo sporo o kopiowaniu eduromow
na drugie pytanie - iso to iso i mozna sprobowac softem do wypalania image w tym formacie - ale jak to jest z amiga -no nie - na drugie nie wypowiadam sie
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.02.2002, 16:15   #3
Szulu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.02.2002
Posty: 7
Szulu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
iso z amigi cd32? cos ci sie chyba poplatalo bo iso to moze byc np. z jakiegos programu (np. makecd na amige lub inne). a ze dodatkowo sa sciezki audio to normalna sprawa, wiekszosc plyt z grami (psx, pc, amiga) tak ma. najlepiej zainstaluj winuae i zalatw sobie oryginalne makecd na amige (tylko nie pirata bo strasznie psuje plyty)
Szulu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.02.2002, 07:07   #4
polo
Gość
 
Posty: n/a
[quote]Szulu (27-02-2002 17:15):
iso z amigi cd32? cos ci sie chyba poplatalo bo iso to moze byc np. z jakiegos programu (np. makecd na amige lub inne). a ze dodatkowo sa sciezki audio to normalna sprawa, wiekszosc plyt z grami (psx, pc, amiga) tak ma.
eeeehhhhh.... chyba sie nie zrozumielismy... chodzi mi o obrazy plyt na amige cd32 (taka konsola do gier, dosyc leciwa)... pojawil sie ostatnio emulator tego sprzetu, ale dla mnie jest wazniejsze, ze pojawily sie OBRAZY gier na ten sprzet, ktore mozna sobie wypalic na plytke i grac na konsoli, a nie emulatorach... obrazy sa z rozszerzeniem iso, bin, cue... i to juz wiem jak zrobic (daemon tools i clonecd) ale JAK DOGRAC SCIEZKI AUDIO tu sa inne rozszerzenia... audio, c0,1,2... chetnych zapraszam do wyprobowania swoich sil na http://www.emumania.frame.pl/ dzial amiga cd32
eduromy - sprawa juz nieaktualna tnx... jak sie polapie jak wypalac te obrazy amigi nie omieszkam sie pochwalic... moze komus sie przyda...
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.