Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 12.05.2003, 23:44   #1
svenik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 4
svenik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jakie płyty do gier na PS2 ??

Jeśli znalazłby się ktoś tak kompetentny i znający sie na temacie to prosilbym o udzielenie odpowiedzi na jakie plyty nagrywac najlepiej gry na ps2 zeby konsola sie nie meczyla za bardzo (chodzi min. o kolor spodu plyty itp.) czy najlepsze sa verbatimy czy moze jakies inne plyty a jesli jush wskazecie jakąś płyte to czemu ta a nie inna ?? pomóżcie plizzzz. POZDRO i dzięks za pomoc z góry
svenik jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.05.2003, 23:47   #2
piotrek211
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.07.2002
Lokalizacja: LdZ
Posty: 78
piotrek211 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Verbatim metal AZO, u mojego kumpla na PS2 chodza bez problemow
__________________
powered by TEAC CD-W552E
GG - 5317727
piotrek211 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2003, 07:17   #3
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A czemu by nie Esperanza Black. Moj kolega palil kiedys jakies blacki (to byly Esperanzy, albo stare dobre Xeniony - pamieta je ktos - moje ulubione plyty w tamtym okresie) do PS albo PS2 i chodzilo na jego konsolce.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2003, 08:17   #4
rakm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.02.2003
Lokalizacja: rzeszow
Posty: 3
rakm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wystarczy ze sie przysluchasz jak czytnik sie męczy , dla porownania nagraj sobie to samo na , np.platinumie i verbatimie metal azo ,uslyszysz roznice , verbatimy sa najlepsze
__________________
rak
rakm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2003, 13:38   #5
svenik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 4
svenik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzięki Piotrek211 i Rakm za pomoc, a jesli chodzi o ciebie Pawelblu nie chodzi o to zeby jakkolwiek działały gry ale o ty by jak nijmniej męczyły laser. Bo jakby było wszystko jedno to bym nagrywał na platinumy lub akosy ale tak nie jest enyłej dzięki panowie za pomoc THX A LOT !!!
svenik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2003, 15:52   #6
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
W kazdym razie on nagrywal naprawde duzo i robil na czarnych Xenionach ktorych juz nie dostaniesz, ale czarne Esperanze sa spoko do PS2 (nie bez powodu to jedne z lepszych plyt do nagrywania AUDIO !!!!!).
Jak pisza ze Verbatim tez dobry - no coz, ale po co przeplacac
Najlepiej sprobuj jedna czarna espere i sam zobacz czy przypadkiem nie bedzie lepsza.

Poza tym co wy wogole porownujecie z czarnymi esperanzami :
Cytat:
rakm napisa***322;(a)
wystarczy ze sie przysluchasz jak czytnik sie męczy , dla porownania nagraj sobie to samo na , np.platinumie i verbatimie
Cytat:
svenik napisa***322;(a)
Bo jakby było wszystko jedno to bym nagrywał na platinumy lub akosy
Platinumom do czarnej Esperanzy bardzo daleko prosze was

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 13.05.2003 o godz. 16:02
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2003, 16:18   #7
svenik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 4
svenik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A możecie mi powiedzieć co myślicie o płyutach takich jak PhthaloCyanine(złote)(np.kodak gold), jak również czarne od spodu np. Bestmedia, lub uważane przez niektórych za jedne z najlepszych płyt na świecie a mianowicie "Verbatim Super Azo HG BLUEDIAMOND" (diamentowe)
svenik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2003, 16:28   #8
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Plyty zlote to w zasadzie trwalosc danych (ok. 100 lat). Ja uzywalem kiedys sporadycznie Acera, ale sie nimi nie podniecalem.

Co do czarnych to uwage nalezy zwrocic na wspomniana juz esperanze black ktora ma wysoka jakosc przy niskiej cenie i na Dysana ktory jest wyznacznikiem marki w plytach typu black (czesc ale ja nie, lubi tez akkosa, czesc w tym ja dobrze wspomina Xeniony Black, reszta to raczej nic specjalnego).

Verbatim super Azo blueDiamond wcale nie sa diamentowe tylko niebieskie. Ja o Verbatimie nie mam teraz dobrego zdania bo produkty tej firmy uwazam za pewnego rodzaju "biegunke" - maja bardzo duzo produktow, a nawet te same produkty czesto roznia sie roznymi szczegolami i tak naprawde zebrac teraz wszystkie Verbatimy to duza sztuka.

Z tych trzech rodzajow plyt nie bez powodu najbardziej delikatny material (audio) nagrywa sie na blackach. Verbatim tez nie jest zly, ale wydaje mi sie ze bardziej stawia na trwalosc danych niz na poprawny zapis.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 13.05.2003 o godz. 16:30
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.05.2003, 21:46   #9
svenik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2003
Posty: 4
svenik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tak więc postanowilem nagrywać na płytach typu black dzięki za podpowiedzi and POZDRO
svenik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.