Powrót   Forum CDRinfo.pl > Konsole > Konsole > Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole

Nagrywanie/kopiowanie gier na konsole Problemy, dyskusje na temat kopiowania płyt na konsole.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 14.07.2002, 18:15   #1
Marcin T.
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.07.2002
Lokalizacja: Szczytno
Posty: 2
Marcin T. w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lightbulb Kopiowanie gier z PS2

Witaam.
Czy ktoś się tym zajmuje, bo bardzo mnie to interesuje i chciabym wejść w ten interes, poznać tajniki kopiowania gierek psx2. Mam zamiar kupić nagrywarkę DVD i kopiować gierki. Czy ktoś da mi jakieś rady np najlepsza na rynku nagrywarka DVD do takich rzeczy, potrzebne programy itp. Wiem że w dużych miastach przegrywają gry z PSX 2 na płyty DVD i sprzedają po 80,-. Czy ktoś wie jak oni to robią, bo ja mam dostęp do oryginalnych gier na PSX 2 i XBOXA. Proszę pomóżcie
Marcin T. jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.07.2002, 18:27   #2
oldgringo
old Member
 
Avatar użytkownika oldgringo
 
Data rejestracji: 31.01.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 680
oldgringo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Kopiowanie gier z PSX 2

Cytat:
Marcin T. napisa***322;(a)
Witaam.
Czy ktoś się tym zajmuje, bo bardzo mnie to interesuje i chciabym wejść w ten interes, poznać tajniki kopiowania gierek psx2. Mam zamiar kupić nagrywarkę DVD i kopiować gierki. Czy ktoś da mi jakieś rady np najlepsza na rynku nagrywarka DVD do takich rzeczy, potrzebne programy itp. Wiem że w dużych miastach przegrywają gry z PSX 2 na płyty DVD i sprzedają po 80,-. Czy ktoś wie jak oni to robią, bo ja mam dostęp do oryginalnych gier na PSX 2 i XBOXA. Proszę pomóżcie
Czyżby ktoś chciał się bawić w piractwo(wejść w ten interes)? Jeżeli tak to nie polecam.Profesjonalna konkurencja szybko się tobą zajmie.Wiem bo kolega próbował i potknął się na schodach.Dwie złamane nogi i sina twarz.Naprawdę nie warto.
__________________
Tantric Yoga rulez
skrzynka
oldgringo jest offline  
Stary 14.07.2002, 19:24   #3
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ale zes mu odradzil
Chlopak nie bedzie mogl spac.
Weron jest offline  
Stary 15.07.2002, 13:45   #4
Marcin T.
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.07.2002
Lokalizacja: Szczytno
Posty: 2
Marcin T. w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja jestem z małego miasteczka, a zanim wejdzie konkurencja to trochę potrwa bo nagrywarki kosztują ponad 1500,- i jak na razie nikt nie chce ich kupować a gry owszem jest duże zapotrzebowanie i zero konkurencji
Marcin T. jest offline  
Stary 16.07.2002, 08:28   #5
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Juz napewno cie namierzyli tylko teraz czekaja az rozpoczniesz produkcje, no i jak cie zlapia to pozegnaj sie z swoim kompem z nagrywarka dvd za 1500zl
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline  
Stary 16.07.2002, 12:55   #6
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Obecnie jest kilka standardów zapisu - DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-RAM - nie są one kompatybilne ze sobą. W chwili obecnej DVD-RAM nie warto się już interesować. Powinieneś kupić nagrywarę combo, która nagrywa i odczytuje WSZYSTKIE podane standardy DVD.

www.mediamarket.pl - Melody DVD-R 4,7 GB - 16,00zł
Jako jedna z niewielu płytek DVD-R na rynku płyta Melody jest kompatybilna z czytnikami stacjonarnymi DVD, oraz z konsolą PSX 2. I to wszystko w rewelacyjnie niskiej cenie.
Prędkość nagrywania: x2
Pojemność: 4,7 GB
Wersja: General 2.0
Opakowanie: po jednej sztuce w pudełeczku Slim.
Karton: 200 szt.
Minimalne zamówienie: 1 sztuka.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline  
Stary 20.07.2002, 06:41   #7
Hocum
malomowny
 
Data rejestracji: 22.10.2001
Lokalizacja: Łódź
Posty: 27
Hocum w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W Łodzi (tu mieszkam a w innych miastach pewnie tez) w firmie DATEX pojawily sie DVD-R 4.7GB po 9zl+Vat (ich firmowa). Niewiem czy da sie nagrac na 100% aby chodzilo pod ps2 lub xboxem. Ale warzne jest to ze ceny leca az milo sie patrzy.
Hocum jest offline  
Stary 20.03.2003, 17:58   #8
Bulldog
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.03.2003
Lokalizacja: Myszków
Posty: 5
Bulldog w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam taki sam problem jak ty ale tu nikt na temat nie pisze(widzisz nawet ja) a old gringo niech sie kopnie w glowe bo jest skrzywiony bardziej niż banan w jego d... jakbyś coś sie dowiedział to dej snaka na bulldog@pf.pl
__________________
bulldog
Bulldog jest offline  
Stary 20.03.2003, 18:08   #9
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Bulldog napisa***322;(a)
mam taki sam problem jak ty ale tu nikt na temat nie pisze(widzisz nawet ja) a old gringo niech sie kopnie w glowe bo jest skrzywiony bardziej niż banan w jego d... jakbyś coś sie dowiedział to dej snaka na bulldog@pf.pl
"Kolego" troche wiecej kultury.
Bo dlugo tu nie pobedziesz.!
__________________
Benq DW1650
Weron jest offline  
Stary 20.03.2003, 18:08   #10
Bulldog
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.03.2003
Lokalizacja: Myszków
Posty: 5
Bulldog w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kup se nagrywajke najlepiej combo (jest droga ale wypalisz nią wszystko) a do murzynki potrzebny ci format dvd-ram, w kazdym sklepie powiedzą ci które nagryw. zapisują w tym formacie, w każdym bądź razie jak masz ciaćki to kupuj combo. Old gringo suck my cook you moron!
__________________
bulldog
Bulldog jest offline  
Stary 20.03.2003, 19:32   #11
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
buldog - twoj ip nie jest tajemnica

ban
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.

Ostatnio zmieniany przez -Sid-The-Rat=> : 20.03.2003 o godz. 19:42
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.